4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Naknadni Upis

Maja13
post Aug 6 2007, 01:28 PM
Post #21





Group: Članovi
Joined: 20-July 07
Member No.: 583
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Marina Pavlović
Škola/Razred: Ib



Ok, mozda ce i trebati.

mir i tebi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Aug 6 2007, 02:00 PM
Post #22





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



QUOTE(FootyStOrM @ Aug 6 2007, 01:27 PM)
ti bas imas dosta anegdota (i to poucnih!), zar ne?
to za ''zatrebace mi'' koristim i ja, ali ne vidim kakve to veze ima sa ovim sto smo pominjali u prethodnih par postova?
oces kazes da ce nam zatrebati tvoja pomoc ili sta? ne razumem te brale nista...
*



ne , ne nisam ciljao da cu vam ja biti potreban.. Mozda se i to desi ko zna... maja je rekla da je upoznavanje ljudi u redu ali ne zbog veza pa sam joj dao primer da ima ljudi koji ne misle tako. I kako neka glupava veza moze da ti znaci. Taj lik nam je dao pare kasnije kada smo napravili racun veci nego shto smo mogli da platimo. TJ dao je onom drugom liku.


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VEX
post Aug 6 2007, 08:15 PM
Post #23





Group: Članovi
Joined: 12-March 07
From: Gde sednem
Member No.: 467
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG II



wink.gif wink.gif
QUOTE(smorko_gusic @ Aug 5 2007, 11:39 PM)
mozda je Mg Mg ali Srbija je Srbija, tako da je svasta moguce...
*


To si u pravu. wink.gif U ovoj zemlji najgori najbolje prolaze
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 6 2007, 09:28 PM
Post #24





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(VEX @ Aug 6 2007, 08:15 PM)
wink.gif  wink.gif
To si u pravu. wink.gif U ovoj zemlji najgori najbolje prolaze
*



Ej VEX ti bas nisi neki patriota. dry.gif Covece navikni se da ima da zivish u toj takvoj zemlji jer bolju trenutno nemash. Iskreno ti zelim da odesh u Ameriku (a i ja s tobom) cheers.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post Aug 6 2007, 11:48 PM
Post #25





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



Vi ali na svakoj temi morate da odete na off...I to totalni..Prvo posto sad nema mentorskog tako da mora dobro da uradi da bi mogla da se upise..A i to moze da se uradi samo treba da se ode do skole ili da se zove direktor i da se sa njim dogovori.Jedna osoba iz Mg-a koju ja znam se tako upisala. A drugo za koriscenje veza je glupo posto se sve na kraju sazna. I to sa takmicenjima iz fizike nije jedini primer..Ima ih i Mg-u ali necu da ih navodim. A to kad saznaju svi da si imao vezu propadne ti sve i posle mozes da se slikas.. Svi ce znati e to je ona osoba koja je koristila veze za to i to. Meni je to realno glupo. Mozda ako uradis nesto preko veze npr da dobijes neki posao i da dokazes da pripadas tu onda je ok. Ali ako se pokaze da nisi za to mesto..i sazna se da si imao vezu..onda si gotov

This post has been edited by tijana: Aug 6 2007, 11:49 PM


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 7 2007, 02:09 PM
Post #26





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(tijana @ Aug 6 2007, 11:48 PM)
I to sa takmicenjima iz fizike nije jedini primer..Ima ih i Mg-u ali necu da ih navodim.
*



Pa ja mislila da su MG-ovci prirodno pametni i da se sa njima radi a ne da dobijaju zadatke. dry.gif Sta to onda znaci? dry.gif
Ja sam bila na izbornom iz fizike, a tamo ... kad su krenule zalbe, sve matematicari ispodobijali po 5, 10 poena (jedan je dobio cak 20). Ne razumem taj pristup. Znaci, ja imam nesposobnu nastavnicu sad.gif i ne mogu da dobijem ni poencic, a kad vasi fizicari odu da se zale svako dobije po neki poen. Pa ta komisija ispade glupa tongue.gif , ne znaju 10 radova da pregledaju (i jos ni priznanje nisu poslali mad.gif )
Kako to da ako se nadjes na sredini liste, posle zalbi se uvek nadjes na dnu (osim ako i ti ne dobijes neki poen)? sad.gif sad.gif sad.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Aug 7 2007, 02:14 PM
Post #27


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Zato se u MGu svi uvek zale na sve biggrin.gif Nema osnova? Ma kakve veze ima, pisi zalbu! XD.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anchi
post Aug 7 2007, 02:54 PM
Post #28





Group: Članovi
Joined: 27-July 06
Member No.: 76
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG



QUOTE(pyost @ Aug 7 2007, 03:14 PM)
Zato se u MGu svi uvek zale na sve biggrin.gif Nema osnova? Ma kakve veze ima, pisi zalbu! XD.gif
*



Naavno biggrin.gif wink.gif
Haha ja se uvek na neki zadatak zhalim bar XD.gif za svaki sluchaj laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 7 2007, 03:35 PM
Post #29





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Pa i ja se zalim al ne pomaze. sad.gif Kako to da nekima nadju po 10 poena. To jednostavno nije moguce. mad.gif
Na izbornom ona vasa Kadelburg zasela u prostoriju sa komisijom pa ne izlazi, a djaci samo defiluju i svaki izlazi makar sa jednim poenom. dry.gif Da ne bi takvih vasih matematickih trikova ko ce ga znati, mozda bih prosla i na medjunarodnu. wink.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Aug 7 2007, 03:54 PM
Post #30





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(pyost @ Aug 7 2007, 03:14 PM)
Zato se u MGu svi uvek zale na sve biggrin.gif Nema osnova? Ma kakve veze ima, pisi zalbu! XD.gif
*



yahoo.gif Upravo tako... Mada ja najcesce nisam u tom fazonu. A da ima puno gresaka pri pregledanju, ima! I ne treba misliti da su poeni nakon zalbi nepravedno dodati.

QUOTE
a kad vasi fizicari odu da se zale svako dobije po neki poen


Verovatno nisi informisana o tome da se recimo Natasa Calukovic ne angazuje oko tih zalbi, a ona predaje vecini takmicara iz MG. Koliko je meni poznato, svi njeni ucenici su isli sami na zalbe, ukljucujuci mene (mada ja nisam iz MG). Pa ne mozes bas da kazes da su ti poeni dodati zbog nastavnika...


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Aug 7 2007, 04:02 PM
Post #31





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(pyost @ Aug 7 2007, 02:14 PM)
Zato se u MGu svi uvek zale na sve biggrin.gif Nema osnova? Ma kakve veze ima, pisi zalbu! XD.gif
*



Pa uvek postoji mogucnost da je profesor dobro raspolozen i da ti prizna nesto sto nije tacno, ili sto je zaboravio da pogleda. Meni je bilo najbolje kad je kod nas jedan dosao do geometricarke kad je podelila ocene i reko: "Nastavnice ja sam dosao da se zalim za Peru, mislim da zasluzuje vise bodova, nisam jos siguran na kom zadatku ali tu sigurno ima nesto. Posto nije tu, ovlastio me da se zalim umesto njega"


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 7 2007, 04:55 PM
Post #32





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(maxydelanoche @ Aug 7 2007, 03:54 PM)
Verovatno nisi informisana o tome da se recimo Natasa Calukovic ne angazuje oko tih zalbi, a ona predaje vecini takmicara iz MG. Koliko je meni poznato, svi njeni ucenici su isli sami na zalbe, ukljucujuci mene (mada ja nisam iz MG). Pa ne mozes bas da kazes da su ti poeni dodati zbog nastavnika...
*


Nemam nishta protiv Calukovicke. Ona je bas cool i ne predaje mojoj generaciji. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ali Kadelburg jednostavno presedela cele zalbe sa komisijom, a svaki njen djak je dobio poneki poen. Nebitno. Sta je bilo bilo je.
Ne znam ni kako smo stigli dovde. biggrin.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Aug 7 2007, 04:56 PM
Post #33





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



e jel imash ti vezu u mgu? ako imash iskoristi je maksimalno. odgovor nemoj da dash bolje za tebe biggrin.gif


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 7 2007, 07:09 PM
Post #34





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Kipar @ Aug 7 2007, 04:56 PM)
e jel imash ti vezu u mgu? ako imash iskoristi je maksimalno. odgovor nemoj da dash bolje za tebe biggrin.gif
*



Ako ti tako kazesh biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anchi
post Aug 7 2007, 09:01 PM
Post #35





Group: Članovi
Joined: 27-July 06
Member No.: 76
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG



Ma ja se narocito zhalim od osmog kada su mi na fizici na opstinskom ili gradskom ne secam se vishe, dali 4 poena za potpuno tachan zadatak blink.gif I naravno posle zalbi dobila sam svih 20. (Jer je CEO zadatak bio tachan skroz, chak i reshenje skoro isto kao njihovo XD.gif ) Tako da sada za svaki sluchaj XD.gif
QUOTE(Slovenatz @ Aug 7 2007, 05:02 PM)
Pa uvek postoji mogucnost da je profesor dobro raspolozen i da ti prizna nesto sto nije tacno, ili sto je zaboravio da pogleda. Meni je bilo najbolje kad je kod nas jedan dosao do geometricarke kad je podelila ocene i reko: "Nastavnice ja sam dosao da se zalim za Peru, mislim da zasluzuje vise bodova, nisam jos siguran na kom zadatku ali tu sigurno ima nesto. Posto nije tu, ovlastio me da se zalim umesto njega"
*


Hahahahaha jao kome je to palo na pamet? laugh.gif XD.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Aug 7 2007, 11:22 PM
Post #36





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Cao! Da se i ja prikljucim. Verovatno bi mogla da se upises naknadno. Gotovo sigurno da bi. Ali onda bi svi mi ispali budale sto smo polagali prijemni. To nije fer.

A i sto si se uhvatila za Natasu Kadelburg? Sta ti je ona skrivila? Ako mislis da su njeni ucenici dobijali bodove koje ne zasluzuju, varas se. Ako si besna sto ucenici iz matematicke imaju bolji uspeh od tebe, to moze biti do tebe, tvog pristupa fizici, nastavnika fizike ili kombinacije. Nisam uspeo da zakljucim ko si tacno, ili Tamara Djordjevic ili Tijana Radenkovic. Ako si Tijana jasno mi je sto si besna, a ako si Tamara ne vidim razlog osim ciste zavisti.

This post has been edited by Kuzman: Aug 7 2007, 11:22 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Aug 8 2007, 02:49 AM
Post #37





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Kuzmane, take it easy! Iskreno i meni bi bilo sumnjivo da su bas svi ucenici Natase Kadelburg bili osteceni (prevelika slucajnost). Mada je cura verovatno hiperbolisala...

Takodje, mislim da nisi upravu kada kazes da bi svi vi ispali budale sto ste polagali prijemni. Zamisli da zivis u nekoj PIP u Sumadiji i da recimo tokom drugog razreda srednje skole cujes na takmicenju dosta o MG i vidis rezultate njenih ucenika, a da pre nisi imao pojma da tako neka skola uopste postoji... MIslis da takvi ucenici ne treba da dobiju priliku da se upisu naknadno u MG (ili bilo koju drugu dobru skolu, RG npr tongue.gif )?! Naravno da da... Ali onda taj neko polaze ispite, bukvalno kao da polaze prijemni, a verovatno i teze... smile.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Aug 8 2007, 10:50 AM
Post #38





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Naravno da treba da dobiju sansu! Ali, i ta osoba treba da dokaze da je vredna toga. Da nije gora od drugih, ili da je cak bolja. Kako to uraditi tako da moze definitivno da se kaze jeste ili nije, ne znam. A i drugo je kada neko dodje posle 1. razreda. Nek polaze nesto kao razredni. Iz matisa i fizike. Ako bude dobar na tome uredu. A sta kada hoces da se upises na pocetku prvog razreda? Koliko onda jos ljudi moze da se upise na taj nacin? I STO ONDA POSTOJI PRIJEMNI? Taj ko ce u 2. razredu ici na takmicenje iz matisa, isao je i u 8. kada je dobio letak sa informacijama za upis u rg i mg. sto nije na vreme preduzeo?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Radinac
post Aug 8 2007, 12:54 PM
Post #39





Group: Članovi
Joined: 7-August 07
Member No.: 612
Ime i prezime: Cedomir Radinac



QUOTE(Kuzman @ Aug 8 2007, 10:50 AM)
I STO ONDA POSTOJI PRIJEMNI? Taj ko ce u 2. razredu ici na takmicenje iz matisa, isao je  i u 8. kada je dobio letak sa informacijama za upis u rg i mg. sto nije na vreme preduzeo?
*



Mladen Radojevic je u trecem (ili cetvrtom) iz Valjeva presao u MG i pre par dana osvojio zlato na Matematickoj olimpijadi, cetvrto od kada postoji MG. I sta je tu lose "sto nije na vreme preduzeo".

huh.gif


--------------------
"True friends stab you in the front."
Oscar Wilde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Aug 8 2007, 01:08 PM
Post #40





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Da jeste on je dosao u trecem. Nisi shvatio poentu. On je verovatno polagao neki test, razredni da se vidi kakav je. Kako bi se proverilo kakav je neko ko nije polagao prijemni, a hoce da pocne od poceka da ide u mg?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: