7 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Koji Fax Planirate Da Upishete?

RZA
post Jul 16 2008, 09:40 PM
Post #21


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(Slovenatz @ Jul 16 2008, 10:22 PM)
To je veza, nemoj sad da se vadis!
*



Jealous? tongue.gif


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jul 16 2008, 09:42 PM
Post #22





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



Ne bas


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 16 2008, 09:42 PM
Post #23





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(kika™ @ Jul 16 2008, 10:40 PM)
Jealous? tongue.gif
*


Ma drzhi se ti te veze! Ko ce kome ako nece svoj svome XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 16 2008, 09:59 PM
Post #24


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Nemam ja zivaca da polazem gomilu ispita za MIT dry.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 17 2008, 02:05 PM
Post #25





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(pyost @ Jul 16 2008, 10:59 PM)
Nemam ja zivaca da polazem gomilu ispita za MIT dry.gif
*


Eeeeeeeeeeeeeh, o MITu mogu da sanjam... sad.gif

Btw juche mi je drugarica rekla da ce ona da studira u Italiji arhitekturu i kako to mnogi rade rolleyes.gif (da napomenem, ona je drushtveni smer i nije neki sjajan djak XD.gif )


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 17 2008, 09:52 PM
Post #26





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Tačno.

Ja znam 3 osobe koje studiraju arhitekturu u Italy.
A to je, moraš priznati, dosta - s obzirom na to da ne znam recimo 3 osobe koje studiraju medicinu u Parizu, nego samo jednu (bezze sam uzela primer).


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jul 18 2008, 01:41 AM
Post #27





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



QUOTE(Iva @ Jul 16 2008, 04:59 PM)
blink.gif  huh.gif...
Elem.
Fiziku ili fizičku hemiju ili nešto na tu bazu..
Srbija ne, Hrvatska najverovatnije (realno, to su mi najveće šanse), a ako ćemo o snovima - Norveška ili Finska ili nešto poput toga.
*



koji bedak kada vidim ljude da odlaze , ja sam mogao bilo gde da odem pa sam ostao , dodushe placao bih 1 godinu..

ja sam upisao FON , ljudi sa kojima sam u kontaktu 88 i 87 kazu da je to najbolji izbor , mnogo bolji od etfa i pmfa. Tamo ne znam shta cu ima vremena , ja bih najradije u show buisnise ali nema taj smer..

nego fizicka hemija u bgu ti je carska ako gotivish to.. Ne morash da se spremash da bi je upisala , to niko nece slobodno je 90% mesta. Inace ako te ne mrzi napishi neki maturski rad iz njihovih oblasti i opet upadash bez prijemnog.

Inace ne kapiram odlazak preko grane , kvalitet zivota u srbiji je na nivou , posebno za mlade. Ako je vama sve u materijalnom onda idite , znanje mozete i ovde da imate. A ako mislite da se vracate pa da imate bolji posao , zapitajte se da li je vredno toga. Vecina koledza trazi da vi tamo imate neki uspeh , uspeh za koji je potrebno puno rada ako vi hocete da najbolji period vasheg zivota propadne jbg.. Pogotovu kada se uzme u obzir da dobra vecina matematicara do 4tog razreda nije imala vezu koja je ozbiljna niti je imala ni neku kolicinu veza. O sexu necu ni da pricam (shto se muskog dela tice) ribe ce uvek neko hteti da jebe ma kolike zgadije da su.. Na kraju slozicete se nema zajebancije kao shto je ovde , nema prijatelja (bar ne brzo) , nema mame , nema tate , bake , deke , seke , bate..

A onda najgore stvar od svih , problem koji ima moja drugarica koja je josh otishla u 3 godini preko. Gde da ima dugu vezu , u americi? ili ovde? tamo nije preko leta , ovde nije ostatak godine. A ona i dalje vishe voli nas , i kaze da su ljudi bolji ovde. A od nje miliju osobu necete naci. Komunikativna devojka , zna sa ljudima , sa svima je bila dobra. Pa ako ona nije uspela ne znam.. Ali zato je videla samantu iz sex i grada to mi je najzanimljivije shto je bilo. I crnci oni su cool.


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Jul 18 2008, 02:19 AM
Post #28


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



pa to i jeste cena...sam moras da odlucis sta je bitnije ;p
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 18 2008, 09:09 AM
Post #29





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jul 17 2008, 10:52 PM)
Tačno.

Ja znam 3 osobe koje studiraju arhitekturu u Italy.
A to je, moraš priznati, dosta - s obzirom na to da ne znam recimo 3 osobe koje studiraju medicinu u Parizu, nego samo jednu (bezze sam uzela primer).
*


Daaaaa, ali moja drugarica nije uopshte taj sluchaj da bi i mogla tako neshto, a i samo trtlja neke gluposti da me napravi ljubomornom. Do juche je htela da studira matematiku, a imala je 2ku iz matematike, sad joj je sinula arhitektura u italiji rolleyes.gif Ma da, ona bre ne bi mogla da upadne na arhitekturu ni u BGu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

QUOTE(Kipar @ Jul 18 2008, 02:41 AM)
ja sam upisao FON , ljudi sa kojima sam u kontaktu 88 i 87 kazu da je to najbolji izbor , mnogo bolji od etfa i pmfa.
nego fizicka hemija u bgu ti je carska ako gotivish to.. Ne morash da se spremash da bi je upisala , to niko nece slobodno je 90% mesta. Inace ako te ne mrzi napishi neki maturski rad iz njihovih oblasti i opet upadash bez prijemnog.

Inace ne kapiram odlazak preko grane , kvalitet zivota u srbiji je na nivou , posebno za mlade. Ako je vama sve u materijalnom onda idite , znanje mozete i ovde da imate. A ako mislite da se vracate pa da imate bolji posao , zapitajte se da li je vredno toga. Vecina koledza trazi da vi tamo imate neki uspeh , uspeh za koji je potrebno puno rada ako vi hocete da najbolji period vasheg zivota propadne jbg.. Pogotovu kada se uzme u obzir da dobra vecina matematicara do 4tog razreda nije imala vezu koja je ozbiljna niti je imala ni neku kolicinu veza. O sexu necu ni da pricam (shto se muskog dela tice) ribe ce uvek neko hteti da jebe ma kolike zgadije da su.. Na kraju slozicete se nema zajebancije kao shto je ovde , nema prijatelja (bar ne brzo) , nema mame , nema tate , bake , deke , seke , bate..
*



Ja nisam chula tolike hvalospeve o FONu sad.gif, ali mozhda sam prichala sa preterano starim ljudima XD.gif
Ja verujem da je svuda lako upisati fizichku hemiju, ali teshko zavrshiti. Svejedno, nema posla! NEMA POSLA!!!! ali nikoga nije briga za to

Gledaj, mozhda je tvoj zhivot kvalitetan XD.gif, ali nisu svi. Ja bash mislim da nije dovoljno kvalitetan.
Npr shta mozhesh da ponudish jednom mashincu kada zavrshi fax? Biro? Bash zato tako malo ljudi upisuje.
Shta npr ova zemlja mozhe meni da ponudi kada zavrshim fax? A ja jednostavno sanjam da odem u Chicago. Btw nash ETF i FON se priznaju svuda u svetu, a arhitektura u Evropi. I znam ja da to tamo nije isto, ali mene uzhasava kad se neki mushkarac gura ispred mene u redu. ZAr ne bi jednostavno trebao da me propusti? Ali toga nema u visoko kulturnoj zemlji Srbiji. Ili npr nece da me puste preko reda u tempu sa prepunim kolicima, a ja imam jednu jedinu stvar. Bash im fali tih pola minuta, a meni mozhda fali dva sata da chekam u redu gde svi imaju puna kolica rolleyes.gif .
Zashto se sve svodi na sex kod momaka? rolleyes.gif Ne bih da spominjem zeznutog vojnika koji je reshio da me nadje po svaku cenu XD.gif (mislim da sam ga spominjala na topicu rodjendan)
Btw ako bih otishla u inostranstvo na studije taj period mog zhivota uopshte ne bih smatrala propalim, kao bilo koji odlazak na studije, a najmanje zbog sexa. Kako da ne! Trebalo bi da ostanem ovde u rodnom gradu i da chekam ko ce da me kresne? Ma daaaaaaaaaa..... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
I btw kada bih zavrshila u inostranstvu fax, ni sveti Petar me ne bi naterao da se vratim biggrin.gif, tako da nije stvar u boljem poslu, nego je bash stvar ostati tamo.
I samo josh ovo: Zar ne mislish da cesh i ovde morati puno da radish?

QUOTE(Neonkitza @ Jul 18 2008, 03:19 AM)
pa to i jeste cena...sam moras da odlucis sta je bitnije ;p
*


agree cheers.gif

This post has been edited by Devojka sa mesecom u očima: Jul 18 2008, 09:12 AM


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Radinac
post Jul 18 2008, 10:21 AM
Post #30





Group: Članovi
Joined: 7-August 07
Member No.: 612
Ime i prezime: Cedomir Radinac



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Jul 18 2008, 10:09 AM)
I btw kada bih zavrshila u inostranstvu fax, ni sveti Petar me ne bi naterao da se vratim biggrin.gif, tako da nije stvar u boljem poslu, nego je bash stvar ostati tamo.
I samo josh ovo: Zar ne mislish da cesh i ovde morati puno da radish?
agree  cheers.gif


The grass is always greener on the other side of the fence.

Čuo sam i ja neke kako hvale FON, verovatno tu ima nečeg.
Imam i neke ortake po fakultetima u inostranstvu, svako ima neku svoju mukicu i nema jedinstvenog mišljenja. Meni se čini svakako opravdano otići preko ako je neko siguran da će imati bolje uslove i naučiti više. Ja bih najradije Oxford / Cambridge, ali poštujem i one koji bi na MIT, dobro i Calteh, ipak je Grashak otišla tamo. biggrin.gif
Možda je najrealnije, potruditi se ovde da završiš fax što bolje možeš, a onda preko na poslediplomske, za to se izgleda lakše nađe kinta, bar tako kažu. XD.gif


--------------------
"True friends stab you in the front."
Oscar Wilde
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 18 2008, 12:03 PM
Post #31





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Radinac @ Jul 18 2008, 11:21 AM)
The grass is always greener on the other side of the fence.

Čuo sam i ja neke kako hvale FON, verovatno tu ima nečeg.
Imam i neke ortake po fakultetima u inostranstvu, svako ima neku svoju mukicu i nema jedinstvenog mišljenja. Meni se čini svakako opravdano otići preko ako je neko siguran da će imati bolje uslove i naučiti više. Ja bih najradije Oxford / Cambridge, ali poštujem i one koji bi na MIT, dobro i Calteh, ipak je Grashak otišla tamo.  biggrin.gif
Možda je najrealnije, potruditi se ovde da završiš fax što bolje možeš, a onda preko na poslediplomske, za to se izgleda lakše nađe kinta, bar tako kažu.  XD.gif
*



Ma ne kazhem da je fon losh. Mislim on i arhitektura bi mi doshli u obzir, pored etf-a, a pmf samo ako mi prislone pishtolj na chelo XD.gif (mislim svidja se meni i mashinstvo, ali ne bih mogla da se zaposlim ili bih ali za neku sicu, a sada ne mogu da budem 200% sigurna da cu otici u inostranstvo).
I meni se chini realno i nekako prihvatljivo da se ode tek na postdiplomske. Ma iskreno nemam pojma... Mozhda bih volela i da studiram u moskvi wub.gif Na univerzitetu Lomonosova sad.gif, ali opet sumnjam koliko je to realno... Mislim Rusi imaju toliko svojih pametnjakovica, samo im ja trebam XD.gif

Maybe


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
calamity
post Jul 18 2008, 12:07 PM
Post #32





Group: Članovi
Joined: 4-April 07
From: Cambridge, MA, USA
Member No.: 491
Status: Van MGa
Škola/Razred: MIT junior, RAF alumna, Grobarska alumna



@devojka
ne znas dok ne probas smile.gif Ja probala u USA, failed miserably, ali upisala RAF smile.gif a da nisam probala, uvek bih se pitala da li sam mogla da upadnem, da li bi ovo, da li bi ono... Boze moj, uvek je tu transfer sledece godine smile.gif

@pyost
Bese u GB ne daju strancima stipendije za skolovanje? Tako nesto ja nacuh...

This post has been edited by calamity: Jul 18 2008, 12:07 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 18 2008, 12:10 PM
Post #33


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Nije bas da ne daju, ali kao da ne daju XD.gif Doduse, Oxford, recimo, nudi finansijsku pomoc ucenicima iz zaostalih zemalja - ne cudi sto je Srbija na tom spisku tongue.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
calamity
post Jul 18 2008, 12:19 PM
Post #34





Group: Članovi
Joined: 4-April 07
From: Cambridge, MA, USA
Member No.: 491
Status: Van MGa
Škola/Razred: MIT junior, RAF alumna, Grobarska alumna



hahahaha bar jednom da se isplati sto smo zaostali XD.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 18 2008, 12:19 PM
Post #35





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(calamity @ Jul 18 2008, 01:07 PM)
@devojka
ne znas dok ne probas smile.gif Ja probala u USA, failed miserably, ali upisala RAF smile.gif a da nisam probala, uvek bih se pitala da li sam mogla da upadnem, da li bi ovo, da li bi ono... Boze moj, uvek je tu transfer sledece godine smile.gif
*


Samo mi reci da RAF nije royal air force blink.gif
Pa iskreno sumnjam da bi me moji pustili da probam sad.gif . Ni sluchajno da im dete ode na vecu udaljenost od 3h vozhnje sleep.gif na duzhi period XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 18 2008, 12:33 PM
Post #36


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



RAcunarski Fakultet XD.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jul 18 2008, 12:42 PM
Post #37





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



A ja taman pomislio da ce pyost da bude pilot sad.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 18 2008, 12:54 PM
Post #38





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(pyost @ Jul 18 2008, 01:33 PM)
RAcunarski Fakultet XD.gif
*


Zar se tamo tako teshko upisuje, kad je sumnjala da ce upasti? unsure.gif

QUOTE(Slovenatz @ Jul 18 2008, 01:42 PM)
A ja taman pomislio da ce pyost da bude pilot sad.gif
*


lol.gif
Ja sam pitala za calamity? unsure.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jul 18 2008, 01:14 PM
Post #39





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



Postoji razlog zbog koga bi i ja zapalio preko grane , ali ne znam...

zivot ovde je kvalitetniji nego van , inace posla ce biti. Ko se zali? Matori ljudi prethodne generacije. Fala bogu da ce firme da zaposle perspektivne mlade a ne iskompleksiranu gerijatriju koja je prezivela 90te. Posla ce biti. Pa sto puta da me jebete ne vidim razlog za odlazak osim ako nemash prijatelja ili ako hocesh da se bavish naucnim radom , jedino za to nema dovoljno uslova ovde.

I FON je super fax. Prve dve godine su opushtene , laganica, Medjutim u trecoj i cetvrtoj se uci i to ozbiljno. Usmerenje je extra ne muce te sa drugim stvarima i sprem te za odabranu oblast. Cisto da se zna , ja ne zelim da budem programer , fizicar , matematicar jer su to smor poslovi. Fiziku sam nekada shurio , mislim da su mi profesori ubili tu zelju. Matematiku i dalje volim da radim ali slab sam jbg, A programiranje , to je smor posao , jeste da se sada sve radi u timovima programera ali to je i dalje uglavnom posao koji obavljash sam. Meni treba tim. Marketinshki tim.


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 18 2008, 01:27 PM
Post #40


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Jul 18 2008, 01:54 PM)
Zar se tamo tako teshko upisuje, kad je sumnjala da ce upasti?
*



Nije ona sumnjala... Nija imala razloga, dobila je stipendiju za studiranje zbog takmicenja iz informatike smile.gif (Zar ne unsure.gif)


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: