5 Pages < 1 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Pravila 4+1 I 4+2 Dfsa, . . .

maxydelanoche
post Oct 28 2008, 12:12 AM
Post #41





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Poenta Republickog takmicenja (so and so) i svakako te ne-znam-kako-se-tacno-zove-srpske-olimpijade jeste da se odaberu najbolji. Ali poenta opstinskih takmicenja, okruznih, gde se bira prolaz na famozno republicko takmicenje, JESTE i popularizacija fizike. Tj. to bi trebalo da je poenta takmicenja, ucimo zato sto volimo fiziku, a ne da bismo lecili svoje komplekse nagradama na takmicenjima. bar u teoriji treba da je tako...

a znam da sam se za fiziku samu najvise zainteresovala da je ucim kad sam prvi put prosla na republicko - koliko deluje pozitivno na nekoga kada zahvaljujuci svom nekom radu (i radu nastavnika, svakako) prodje na neko putovanje... mozda ti jednostavno nisi imao srece da sretnes i ok ljude, ali ja sam prilicno srecna sto sam upoznala ljude koje sam upoznala na svim takmicenjima tongue.gif i zato mislim da bi trebalo da se sto vise ljudi koji nisu zagrejani za fiziku koliko i MGovci oproba na takmicenju kao sto je republicko, da upoznaju ljude koji su razliciti od proseka po obicnim gimnazijama... zalosno bi bilo da se jos po neka pametna dusa izgubi u tom proseku, ako nije bila odmah zainteresovana za MG...


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LoshMeeBre
post Oct 28 2008, 08:22 AM
Post #42


Neko mudo


Group: Članovi
Joined: 28-January 06
From: MunZe
Member No.: 3
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Milos Vucenovic
Škola/Razred: Student ETFa



Maxy ti nisi iz MGa tongue.gif Cisto da te probudim XD.gif Inace sto se poslednje diskusije tice, tu podrzavam kipra.. Zove se takmicenje, a ne dobrotvorni rad.. Nije da mene posebno boli, jer nikada nisam imao ambicije da idem na olimpijadu (to je rad), al opet nek im daju procenat za opstinsko, manji procenat za gradsko, a ostalo nek se sami snalaze tongue.gif Like the rest of the bunch tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Oct 28 2008, 10:19 AM
Post #43





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Pa i ja se slazem za olimpijadu sa vama, ali i sam kazes nek im daju procenat za opstinsko i okruzno... smile.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Patak Daca
post Oct 28 2008, 04:44 PM
Post #44





Group: Članovi
Joined: 29-September 08
Member No.: 1.100
Status: Van MGa



QUOTE(calamity @ Oct 26 2008, 07:14 PM)
There ya go...
Da prosledimo Mici ovu diskusiju na mail? smile.gif



Pa moze jer nista ne postizemo kucajuci na forumu.
A i vidim da ima sukoba stavova.
Pa sta cemo?

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Oct 28 2008, 10:29 PM
Post #45





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



QUOTE(maxydelanoche @ Oct 28 2008, 01:12 AM)
Poenta Republickog takmicenja (so and so) i svakako te ne-znam-kako-se-tacno-zove-srpske-olimpijade jeste da se odaberu najbolji. Ali poenta opstinskih takmicenja, okruznih, gde se bira prolaz na famozno republicko takmicenje, JESTE i popularizacija fizike. Tj. to bi trebalo da je poenta takmicenja, ucimo zato sto volimo fiziku, a ne da bismo lecili svoje komplekse nagradama na takmicenjima. bar u teoriji treba da je tako...

a znam da sam se za fiziku samu najvise zainteresovala da je ucim kad sam prvi put prosla na republicko - koliko deluje pozitivno na nekoga kada zahvaljujuci svom nekom radu (i radu nastavnika, svakako) prodje na neko putovanje... mozda ti jednostavno nisi imao srece da sretnes i ok ljude, ali ja sam prilicno srecna sto sam upoznala ljude koje sam upoznala na svim takmicenjima tongue.gif i zato mislim da bi trebalo da se sto vise ljudi koji nisu zagrejani za fiziku koliko i MGovci oproba na takmicenju kao sto je republicko, da upoznaju ljude koji su razliciti od proseka po obicnim gimnazijama... zalosno bi bilo da se jos po neka pametna dusa izgubi u tom proseku, ako nije bila odmah zainteresovana za MG...
*



devojko , ja znam vecinu takmicara , momcilo , otash , zarko , stasja , jovic iz generacije 89 su svi extra ljudi i vrhunski fizicari. Jeste ima tamo extra ljudi , ali o kojoj popularizaciji fizike ti pricash? Ides tamo da bi upoznala nove ljude? Ne budi smeshna. Ljude upoznajes svuda na zurkama , preko drugara , u prolazu , u autobus.. Znash li zasto sam ja ishao na takmicenja , nisam morao da ucim da bih ishao tamo. Za skolsko takmicenje , dva dana pauze , za opshtinsko isto tako , gradsko ne moram u skolu izmedju opstinskog i gradskog. Tako je bilo kod mene u osnovnoj tada sam se ja takmicio. I josh kada pricamo o mgu ljudi idi na takmicenja da se pokazu. MGovci su nafurani , narcisi , sujetni , intelektualna elita u odnosu na druge. Ali i utoj eliti postoji elita , kurce se time , ma shta ti rekli , uporedjuju se sa svima velika vecina. To je takmicenje u pravom smislu. I posle ovog sranja ostanje dojam da je neki gimnazijalac bolji fizicar od mene... Ha ha ha...

Nego popularizacija fizike? To ne postoji u Srbiji , da postoji na fizickom fakultetu bi bar budzet bio popunjen!


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SBS
post Oct 29 2008, 01:01 AM
Post #46



Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 25-April 08
Member No.: 1.043
Status: Van MGa



Slažem se sa Kiprom, na takmičenja se ne ide da bi se upoznali novi ljudi ffs, a mislim da takmičenja ipak popularišu fiziku, mada npr. ja verovatno neću da studiram fiziku, al ipak će možda neki zbog toga da studiraju, ja sam krenuo na takmičenja jer mi je fizika dosta zanimljiva, a i sad je, u 1. razredu nije bila toliko zanimljiva pa se nisam toliko spremao, al me najviše nerviraju ljudi koji idu na takmičenja, čisto da bi išli, a to ih uopšte ne zanima, a takvih ima dosta u MGu dry.gif , u MGu, a posebno u D odeljenjima je stvorena atmosfera da su najbolji među najboljima na takmičenjim stavljeni na jedno mesto i tako se mi mešusobno "koljemo" gde se NE može stvoriti jak kolektivni duh i onda lepo iz D odeljenja među prvih 10 na republičkim takmičenjima bude 7, 8 osoba iz D i to bude uspeh škole, al onda kad se ode na fakultet se tek vidi koliko mnogo znate(bar sam tako čuo) jer ste 4 godine bili potisnuti od strane ostalih, mislim niste bili najbolji, al sad ponovo možete . . .

Ali nekim ljudima dopizdi fizika baš zbog takmičenja, tako da to o popularizaciji može da bude mač sa 2 oštrice wink.gif


--------------------
зашто цитирати песму, кад једноставно можеш рећи своје мишљење: " Не волим кнедле са шљивама"!!!


Now i wanna sniff some glue!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
calamity
post Oct 29 2008, 08:26 AM
Post #47





Group: Članovi
Joined: 4-April 07
From: Cambridge, MA, USA
Member No.: 491
Status: Van MGa
Škola/Razred: MIT junior, RAF alumna, Grobarska alumna



QUOTE
Ali nekim ljudima dopizdi fizika baš zbog takmičenja

Meeeee smile.gif
Doduse nikad nisam planirala da je studiram, ali posle takmicenja... ne mogu da je smislim smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Oct 29 2008, 08:33 AM
Post #48





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Prva linija na frontu tongue.gif

Cilj takmicenja je da se vidi ko je *(naj)bolji. Meni je dosadilo vise da slusma price kako mi imamo po 86 dodatnih nedeljno (pricam o fizici, iz metematike postoje redovne dodatne) i kako tamo naucimo sve za takmicenje. E pa nemamo. Dodatnu mozda imamo 2 puta pred takmicenje i to je to. Sve ostalo je samostalan rad. Vi ste u istoj mogucnosti da sednete i spremate se za takmicenje(jedino sto vas sprecava su mentalni kapaciteti XD.gif XD.gif XD.gif). To samo zavisi od vaseg interesovanja i sposobnosti. Ako ova dva nemate dzaba vam je. Sbs ti se zalis da iz mg idu na takmicenje i samo radi njega a ne zbog toga sto to vole. E pa ako te brine da takvi budu bolji od tebe to govori nesto o tebi i tvom odnosu prema fizici...I molim te mojne pricas o duhu mg-a i duhu D odeljenja. Dosadilo je vise sa ovim zakukavanjima kako je mg u velikoj prednosti ovo ono. Jednostavno, bolji smo i to ili prihvatite ili pocnite da radite. A ako vam je zao slobodnog vremena onda na to takmicenje idete samo radi takmicenja a ne jer volite...tongue.gif XD.gif

* ceo post se odnosi na takmicarsko znanje, a ne na realno znanje fizike ili cega vec...

This post has been edited by Kuzman: Oct 29 2008, 08:34 AM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Oct 29 2008, 10:45 AM
Post #49





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Znaciii, to o upoznavanju novih ljudi... ja licno sada kada znam pola MG-a i gomilu drugih pametnih ljudi koji imaju slicna interesovanja kao ja - ne idem na takmicenja da bih upoznala nove ljude. Ali mi je zato u sestom razredu prilicno znacilo da upoznam osobu koja mi nece automatski reci da sam raspali streber samo zato sto smatram fiziku zanimljivom. A neko drugi iole zainteresovan za fiziku mozda nije ni znao za takmicenja u sestom razredu i ako mu se da prilika da upozna na tim takmicenjima u srednjoj skoli bar nekoga ko nije zasenjen grand paradom i standardno glupim nacinom zivota, znacice mu. Sigurna sam da dosta ljudi ovde kapira o cemu pricam. Imam ja i drustvo van kruga RG-MG-takmicenja-i sl. ali su jasne razlike...

I kapiram u potpunosti to o cemu Kipar prica - takmicenja u srednjoj skoli postanu to o cemu on prica... sto ne znaci da mora potpuno da se izgubi poenta o popularizaciji nauke kroz ta takmicenja zbog desetak raspalih umova u jednoj generaciji... zao mi je ako je u Kiprovoj generaciji bilo previse debila, ali u mojoj ima gomila ok ljudi tongue.gif ako ti ides na takmicenje da bi video da li si bolji od nekoga u fizici - to samo znaci da ne znas sta je prava fizika i da ona veze nema sa tim ko ce preci vise zadataka :S


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SBS
post Oct 29 2008, 10:59 AM
Post #50



Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 25-April 08
Member No.: 1.043
Status: Van MGa



"Kuzman: pa nemam ja ništa protiv toga da neko bude bolji od mene ako se na tom takmičenju pokaže bolji, mislim ne mora da znači da ja znam bolje fiziku od nekoga ko je imao 1 poen manje od mene XD.gif tongue.gif, ali ****** takva su pravila takmičenja, mislim tako se stvara na kraju lista na osnovu 5 zadataka, koji u zadnje vreme nemaju veze ni sa mozgom ni sa fizikom dry.gif, al definitivno postoje ljudi kao i što sam znaš koji idu na takmičenje samo da bi išli, mislim naravno zanima i njih fizka, ali ne toliko, bar je to moj neki utisak, a mislim da u D odeljenju vlada dobar duh, ako se zanemari deo oko takmičenja XD.gif, al ipak smo i najpametniji i najgotivniji i najbolji u svemi i imamo najbolje ribe u školi tongue.gif tongue.gif tongue.gif



"maxy: ti ideš na takmičenje iz fizike da bi se sklonila od Grand parade ? o.O i što uopšte porođuješ MG i RG, MG>>>>>>>RG wink.gif tongue.gif


--------------------
зашто цитирати песму, кад једноставно можеш рећи своје мишљење: " Не волим кнедле са шљивама"!!!


Now i wanna sniff some glue!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Oct 29 2008, 11:43 AM
Post #51





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Ma ne da bih se sklonila od grand parade (narocito nakon ekskurzije sam skontala sta zaista slusa i koliko ljudi u MG-u, a narocito D odeljenju XD.gif ) ali od tog mentaliteta ljudi... Mnogo su vece sanse da ces upoznati normalnu osobu na nekom takmicenju negooo na nekoj zurci koju pravi random osoba iz recimo moje osnovne... Naprimer. Mada konkretno tu svrhu sada mnogo bolje ispunjava Petnica <3


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Oct 29 2008, 03:01 PM
Post #52





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



Danas nam je rekla caluka da pogledamo pravilnik, da profesore zanima nase misljenje o tome.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Turgon
post Oct 29 2008, 04:11 PM
Post #53





Group: Članovi
Joined: 3-February 07
From: Cambridge, UK
Member No.: 424
Status: Van MGa
Ime i prezime: Nikola Mrksic
Škola/Razred: Trinity College, Cambridge 2014



QUOTE(maxydelanoche @ Oct 29 2008, 11:45 AM)
Znaciii, to o upoznavanju novih ljudi... ja licno sada kada znam pola MG-a i gomilu drugih pametnih ljudi koji imaju slicna interesovanja kao ja - ne idem na takmicenja da bih upoznala nove ljude. Ali mi je zato u sestom razredu prilicno znacilo da upoznam osobu koja mi nece automatski reci da sam raspali streber samo zato sto smatram fiziku zanimljivom. A neko drugi iole zainteresovan za fiziku mozda nije ni znao za takmicenja u sestom razredu i ako mu se da prilika da upozna na tim takmicenjima u srednjoj skoli bar nekoga ko nije zasenjen grand paradom i standardno glupim nacinom zivota, znacice mu. Sigurna sam da dosta ljudi ovde kapira o cemu pricam. Imam ja i drustvo van kruga RG-MG-takmicenja-i sl. ali su jasne razlike...

I kapiram u potpunosti to o cemu Kipar prica - takmicenja u srednjoj skoli postanu to o cemu on prica... sto ne znaci da mora potpuno da se izgubi poenta o popularizaciji nauke kroz ta takmicenja zbog desetak raspalih umova u jednoj generaciji... zao mi je ako je u Kiprovoj generaciji bilo previse debila, ali u mojoj ima gomila ok ljudi tongue.gif ako ti ides na takmicenje da bi video da li si bolji od nekoga u fizici - to samo znaci da ne znas sta je prava fizika i da ona veze nema sa tim ko ce preci vise zadataka :S
*




QUOTE(maxydelanoche @ Oct 29 2008, 12:43 PM)
Ma ne da bih se sklonila od grand parade (narocito nakon ekskurzije sam skontala sta zaista slusa i koliko ljudi u MG-u, a narocito D odeljenju XD.gif ) ali od tog mentaliteta ljudi... Mnogo su vece sanse da ces upoznati normalnu osobu na nekom takmicenju negooo na nekoj zurci koju pravi random osoba iz recimo moje osnovne... Naprimer. Mada konkretno tu svrhu sada mnogo bolje ispunjava Petnica <3
*




lol vidim nabijam Vam fobije biggrin.gif Nema, nije ti ni Petnica vise bezbedna XD.gif


--------------------
All that is gold does not glitter, not all who wander are lost.
J.R.R.Tolkien
user posted image
I've gone beyond the truth... It's just another lie.
#include<time.h>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Oct 29 2008, 04:57 PM
Post #54





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Hahahha... e bas to, od grandovske muzike vise NEMA GDE da se pobegne tongue.gif ni na ekskurziju, ni u Petnicu, a ni u Dansku lol.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Oct 29 2008, 07:17 PM
Post #55





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



QUOTE(Kuzman @ Oct 29 2008, 09:33 AM)
Prva linija na frontu tongue.gif

Cilj takmicenja je da se vidi ko je *(naj)bolji. Meni je dosadilo vise da slusma price kako mi imamo po 86 dodatnih nedeljno (pricam o fizici, iz metematike postoje redovne dodatne) i kako tamo naucimo sve za takmicenje. E pa nemamo. Dodatnu mozda imamo 2 puta pred takmicenje i to je to. Sve ostalo je samostalan rad. Vi ste u istoj mogucnosti da sednete i spremate se za takmicenje(jedino sto vas sprecava su mentalni kapaciteti XD.gif XD.gif XD.gif). To samo zavisi od vaseg interesovanja i sposobnosti. Ako ova dva nemate dzaba vam je. Sbs ti se zalis da iz mg idu na takmicenje i samo radi njega a ne zbog toga sto to vole. E pa ako te brine da takvi budu bolji od tebe to govori nesto o tebi i tvom odnosu prema fizici...I molim te mojne pricas o duhu mg-a i duhu D odeljenja. Dosadilo je vise sa ovim zakukavanjima kako je mg u velikoj prednosti ovo ono. Jednostavno, bolji smo i to ili prihvatite ili pocnite da radite. A ako vam je zao slobodnog vremena onda na to takmicenje idete samo radi takmicenja a ne jer volite...tongue.gif XD.gif

* ceo post se odnosi na takmicarsko znanje, a ne na realno znanje fizike ili cega vec...
*



evo tipican primer narcisoidnosti o kojoj sam pricao , inace to je istina dovci su bar od mene bili bolji u skolskim aspektima. I do te narcisoidnosti dolazi jer se oni ne isticu (cast izuzecima) u nekim drugim stvarijma , pa moraju da pokazu da su bolji od ostatka po nekim drugim pitanjima,

maxi: kazes da ti je znacilo sto si u 6tom razedu nashla nekoga ko te ne smatra streberom zato sto si na fizici. To nije do fizike to je do tebe. Ja sam se u osnovnoj takmicio iz SVIH predmeta i ishao sam u odeljenje sa najvecim antihristima smile.gif , streber sam bio za njih cisto iz sprdnje , inace svi su znali koliko ja ucim i nikakvih neprijatnosti nisam nikada imao po tom pitanju. Ako si za ostale streber to je zbog tebe ne zbog njih , trebas da znash kako ces sa ljudima da postupash , i sta da radis u njihovoj okolini.


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SBS
post Oct 29 2008, 10:31 PM
Post #56



Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 25-April 08
Member No.: 1.043
Status: Van MGa



errrrrr, Petnica je off topic wink.gif, mozda Petnica popularise nauku, ali fiziku rolleyes.gif ...

"Slovenac: nas jos nisu nista pitali, al mislim da moraju i nas da pitaju za misljenje ipak to je vise nas upeh na takmicenjima nego profesore i gimnazije . . .


--------------------
зашто цитирати песму, кад једноставно можеш рећи своје мишљење: " Не волим кнедле са шљивама"!!!


Now i wanna sniff some glue!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Oct 29 2008, 10:48 PM
Post #57





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



@Kipar: o izvini, trebalo je da idem okolo i ubedjujem ljude da ja NE ucim 12 sati dnevno kao sto je vecina mislila? Oni s kojima sam se druzila su znali da ucim manje od svih njih... a cak su i oni odmahivali glavom ako bih pokusala da spomenem bilo sta pametno sto je meni zanimljivo. Jednostavno ces u prosecnoj sredini tesko da nadjes nekoga sa slicnim interesovanjima ako te zanima nauka. Ako te zanima bilo kakav intelektualni rad, zapravo :/ misliiim, budimo realni...

I sve ovo je offtopic. Blah, zelim vam najiskrenije moguce da se izborite sa ovim glupim pravilnikom smile.gif smile.gif smile.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Oct 29 2008, 10:57 PM
Post #58





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



ne trebash ti nikome nista da dokazujes , samo istaknes koliko si ti bolja od ostalih , a verujem da jesi ako se takmicis , i to je to. Znas onaj fazon od mane pravish vrline...

mgovci ako hocete da postignete rezulate po pitanju ovoga prestanite da izlazite na fiziku , ali morate da se ujedinite. Meni ne bi bilo tesko jer ja se ne takmicim , ali ako hocete promene morate biti spremni na zrtvovanja. Inace drushtovo fizicara hoce da se shto bolje predstavimo u svetu zato opushteno ako preskocite 1 ili 2 godine , profesori to podrze da se sve promeniti. Ali vi nikada necete ovo uraditi jer samo na sebe mislite


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SBS
post Oct 29 2008, 11:00 PM
Post #59



Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 25-April 08
Member No.: 1.043
Status: Van MGa



ja neću da idem na takmičenje ako se većina slaže, bole nas uvo, realno Mića ne može bez specijalnih gimnazija, ma koliko god on to mislio . . .


--------------------
зашто цитирати песму, кад једноставно можеш рећи своје мишљење: " Не волим кнедле са шљивама"!!!


Now i wanna sniff some glue!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Oct 29 2008, 11:31 PM
Post #60





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



o tome pricam ali to treba progurati do ognjanovica i do ostalih ucenika , i to ne mozes ti da vodish wink.gif jbg , treba vam neko ko cvijovicka ili neko u njenom rangu da vodi to ali i njoj treba podrska.. ja sam cuo da ona kida a da je pametna znam , ako ima neko bolji ne znam.


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: