Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Prijemni I Matura

FIlip
post Jan 17 2011, 03:51 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 17-January 11
Member No.: 1.319
Status: Van MGa
Ime i prezime: Filip Cvetic
Škola/Razred: OS Vasa Carapic



Zelim da upisem mg, radim dosta za prijemni kao i za malu maturu. Interesuje me ako hocu da upisem mg da li me to oslobadja mature i radim samo prijemni ili i prijemni i maturu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tesic
post Jan 17 2011, 05:11 PM
Post #2





Group: Članovi
Joined: 16-May 09
From: Zemun
Member No.: 1.170
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nikola Tesic
Škola/Razred: MG/IVd



Prijemni u mg je pre prijemnog za ostale skole (to je valjda mala matura sada), tako da ako polozis za mg ne moras da radis za ostale skole valjda. Mi nismo radili, ne znam da li je sada nesto drugacije.


--------------------
A da ja vas nesto pitam: sta je sa 500,000,000 neprijavljenih Kineza? Cutimo, a? Cutimo! Oni kopaju tunele, rupe, do Moskve, Pariza, Londona, do Vasingtona! Svetska globalizacija vodi specifican rat protiv cele planete. Ko je srusio Berlinski zid? Ko je izvrsio privatizaciju u Slovackoj? I, gde je Isusova ruka? Pozivam svo napredno covecanstvo, nema Treceg svetskog rata, nije bilo ni Drugog! Celo covecanstvo spava...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fionelina
post Jan 18 2011, 12:08 AM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 26-June 10
Member No.: 1.251
Status: Učenik MGa



pa ovaj,ja imam sestru koja je sad 8. razr i ona mi je rekla da ce oni isto polagati srpski i matematiku kao i do sad samo sto ce im zbirke imati po oko 700 zadataka..kako god, prijemni za mg ti je oko prvog juna a za 'normalne' gimnazije oko 20,ili tako nekako.. happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FIlip
post Jan 18 2011, 07:46 PM
Post #4





Group: Članovi
Joined: 17-January 11
Member No.: 1.319
Status: Van MGa
Ime i prezime: Filip Cvetic
Škola/Razred: OS Vasa Carapic



Ne znam koliko vas cita "Politiku", ali u danasnjem izdanju sam procitao da svim osmacima ne gine mala matura... Molim admina da zatvori temu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Jan 18 2011, 09:04 PM
Post #5





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Cutimo, a? Cutimo!

To se osetilo ***** do govneta, sudija hteo da prekine mec, mislio bacena gasna bomba. A nije bila bacena.

Ovo ti MG uradi od mozga, pa ako cenis da je bolje to nego da radis obican prijemni, navali.

A zdruge strane, cepaces dobro, ako cepanje u srcu nosis, a ako ne, smorices se.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fionelina
post Jan 18 2011, 09:05 PM
Post #6





Group: Članovi
Joined: 26-June 10
Member No.: 1.251
Status: Učenik MGa



pa realno ne znam sta ce ti da polazes srpski,drugi jezik ili sta god a hoces u mg?
i ovaj, kad sam ja bila 8. razr u svim novinama(ne samo u Politici) je pisalo da cemo mi polagati prijemni u gimnazijama za koje smo se opredelili(ne mislim na mg, nego uopsteno) pa nista od toga.. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: