7 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Rat, vashe mishljenje

Devojka sa mesecom u očima
post Jan 4 2008, 07:13 PM
Post #61





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(maxydelanoche @ Jan 4 2008, 05:55 PM)
Patriotizam nema veze sa imanjem duse. Hoces da kazes da ne moze da postoji zao patriota ili pozitivan lik koji ne oseca patriotizam?
*



Ne kazem da patriota ne moze biti zao, ali gledajmo nas neutralne likove. Mi ne bacamo bombe ni na koga iz ubedjenja, niti smo kamikaze, niti bilo shta.... (MIslim da ni nema takvih Srba (ali onih pravih Srba, ne onih poturchenih XD.gif (izvinjavam se, ako ima muslimana na forumu))).

Patriotizam ti se javi kad vidish shta rade od tvoje divne zemlje i sa tvojom divnom zemljom i ko upravlja tvojom zemljom i shta su napravili od nje i kako zivi ovaj narod i sve to zajedno wink.gif



@Nostradamus: Mislim da se samo s tobom slazem cheers.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jan 4 2008, 07:27 PM
Post #62





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(sleeping beauty @ Jan 4 2008, 03:04 PM)
Ma da... Recimo da sam ja mogla da zakljuchim da su tvoji prema tebi bili daleko manje neutralni. rolleyes.gif  Mojima je bilo svejedno  sleep.gif . Dokle god je dete srecno, nahranjeno, dobar djak... sve je okej. KAd je prestalo da bude dobar djak, onda su nastali problemi, ali patriotizam je neshto lichno i neshto shto ce svi (ukoliko imaju malo dushe) osetiti (ili su vec osetili).

PS Jesam odlichan djak biggrin.gif (sada, ali pre mesec dana nisam bila XD.gif (shtavishe nisam bila ni vrlodobra sad.gif))
PPS Prichala sam once a while sa nekom Turkinjom. Ona bre zna srpski (po neku rech)  huh.gif  Recimo da smo se udaljile (opcijom block biggrin.gif). Ne dam nikom da mi dira moj srpski i Srbiju wub.gif
PPPS Kako kaze Balashevic: "Za pametnog choveka svaki rat je izgubljen u startu"  wink.gif  (mislim da se slazem  unsure.gif )
*


Hm... Možeš. Nisu bili neutralni, ne, odgojili su me samo u blago patriotskom duhu. Da, blago.
Eh, da.........
Nažalost, netačno. Uostalom, šta je duša? Proizvod električnih impulsa i hemijskih reakcija u mozgu, ili nešto vantelesno što nam je dato od Boga pri rođenju; i dan danas se vode ozbiljne rasprave na tu temu.
I ja sam smile.gif.
Wtf? huh.gif
Zašto bi onda polazila u vojsku?!

QUOTE(sleeping beauty @ Jan 4 2008, 08:13 PM)
Patriotizam ti se javi kad vidish shta rade od tvoje divne zemlje i sa tvojom divnom zemljom i ko upravlja tvojom zemljom i shta su napravili od nje i kako zivi ovaj narod i sve to zajedno  wink.gif

Između ostalog, da; ali misilm da si ti pobornik mišljenja da je "urođen", a ne da se "javlja". Odluči se biggrin.gif


E i za kraj.. Quotovala sam nju samo zato jer su ostali odgovorili na sve ostalo na što bih ja inače.. Da se ne nađeš uvređenom wink.gif.

Peace.......


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 4 2008, 07:30 PM
Post #63





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE
Mi ne bacamo bombe ni na koga iz ubedjenja, niti smo kamikaze, niti bilo shta....


Moram ti zameriti za ovu recenicu tongue.gif da li si sigurna da nema Srba koji iz ubedjenja cine zlocine? Predstavljas to kao opstu osobinu naroda, a to je po meni very evil generalizacija.


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jan 4 2008, 07:37 PM
Post #64





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ja sam to namerno preskočila, ispala bih a tad too assertive.. tongue.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jan 5 2008, 12:34 AM
Post #65





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Ajoj. E, sad se ne povlachim i necu se nikome izvinjavati (chisto da znate XD.gif).

@maxy: Vecina Srba ne digne u vazduh sebe da bi ubila druge... wink.gif (Srbi ne rade bilo shta iz ubedjenja u miru, vec samo u ratu (moje mishljenje) (a i tada nije iz ubedjenja, al ajde))

@Iva: (mrzi me da izvlachim taj deo, jer mi je lakshi fast reply)
Jer drugi ne misle tako (da je rat u startu izgubljen XD.gif).
Inache ne bih zelela da uchestvujem u ratu u kome bismo mi nekoga napadali sad.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nostradamus
post Jan 5 2008, 02:56 AM
Post #66





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



Da nazalost, srpski narod nema nikakva ubedjenja. I time se dolazi do najveceg problema Srba, zbog kog smo toliko i propatili kroz istoriju. Srbi nikad nisu bili slozni (sem kad vec nije bilo kasno), po svemu sudeci nikada i nece.

Inace Balasevic je i pevao ''racunajte na nas'' a sad je veliki demokrata.


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 5 2008, 05:11 AM
Post #67





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(Nostradamus @ Jan 5 2008, 03:56 AM)
Inace Balasevic je i pevao ''racunajte na nas'' a sad je veliki demokrata.
*



"U ime svih nas sedamdeset i neke, na zakletvu Titu ja spevao sam stih..."

On se posle odrekao te pesme...

QUOTE
@maxy: Vecina Srba ne digne u vazduh sebe da bi ubila druge... wink.gif (Srbi ne rade bilo shta iz ubedjenja u miru, vec samo u ratu (moje mishljenje) (a i tada nije iz ubedjenja, al ajde))


Sto jes jes, ali je fazon da mi je bilo krivo da ostane napisano onako... Jer je meni to zvucalo kao upiranje prsta u neki drugi narod, kao nismo najgori. Misliiim, ma kontas, vec - puka sitnica XD.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jan 5 2008, 09:41 AM
Post #68





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Na kraju cu se i oko ovoga sloziti sa sb.

Elem. Balasevic. Pa sta ako je promenio politicko misljenje? Da li slucajno ocekujes da jos uvek neguje kult druga Tita?

A sto se tice muslimana i dizanja u vazduh, poooosve d®uga prica.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Jan 5 2008, 01:36 PM
Post #69





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Ufff!

QUOTE(Nostradamus @ Jan 3 2008, 03:58 PM)
Sto se stvarne situacije tice mislim da rata na kosovu nece biti, mozda ce neki likovi da odu (ima raznih budala), ali ne bi bilo svrhe voditi taj rat. U slucaju da izbije neki svetski sukob tu bi stvar bila potpuno drugacija
*



Sacekaj da dodju radikali pa ces videti...

QUOTE(The snorks @ Jan 3 2008, 05:07 PM)
Ja sam protiv
Cak nisam sigurna da podrzavam i odbrambeni rat...
Mislim super je patriotizam i sve to,ali nekako sam sigurna da bi smo mnogo bolje prosli da smo kroz istoriju znali da cutimo i slusamo
Sta je cesima falilo sto se nisu suprodstavili hitleru(a ni mnogima pre njega)-nista,nisu ginuli kao mi a prag je posle 2. svetskog rata ostao prakticno netaknut...
Oni su se lepo uvlacili u dupe kome su stigli i sad zive mnogo bolje od nas
Sigurno je samo da rat nikad nikome nista dobro nije doneo i da u ratu ne vaze nikakvi eticki kodeksi!
A u slucaju raspada jugoslavije rat je razdvojio i doneo mnogo mrznje medju ljudima koji su pre toga bili jako povezani
*



Boze nismo mi misevi ko neki tamo Cesi da se sklanjamo od rata! Mi smo bre najratoborniji narod (skandirali smo bolje rat nego pakt, bolje grob nego rob!).
I ko got da kuka na to sto mu je unknown broj ljudi izginuo u II svetskom nema pravo, jer su ti ljudi dobili ono sto su trazili dry.gif

QUOTE(Nostradamus @ Jan 3 2008, 06:07 PM)
Da zvuci otrcano. Zvuci otrcano kad ljude pozivaju na ovo ili ono zbog otadzbine. To je zloupotreba. Ali ljubav prema otadzbini je usadjena svim ljudima, kao i ljubav prema roditeljima, rodbini... Sve one mogu da povuku coveka u propast. Ljudi jednostavno ne razmisljaju racionalno kad su takve stvari u pitanju.
*



Ljubav prema otadzbini nije urodjena. Jedino je moguce da zbog uticaja porodice ti u ranim godinama pocnes da volis svoju zemlju...

QUOTE(maxydelanoche @ Jan 4 2008, 01:00 AM)
Ni ljubav prema roditeljima nije stecena u stomaku. Dete odvojeno od roditelja odmah po rodjenju nece ih prepoznati ni voleti godinama kasnije.
*



Ljubav prema roditeljima je urodjena, samo ako si odvojen od roditelja jer su te na primer napustili ti ih ne volis kasnije jer si stekao los utisak o njima...

QUOTE(smorko_gusic @ Jan 4 2008, 05:01 PM)
definitivno treba da neki moroni ubijaju neke druge morone, ali ja ne zelim da imam ista sa tim.
*



Najveci problem je sto najcesce stradaju nevini sad.gif


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
username
post Jan 5 2008, 02:01 PM
Post #70





Group: Članovi
Joined: 29-September 07
Member No.: 684
Status: Bivši učenik MGa



pricala nam nastavnica u OS da (sa emisije na tv-u valjda) su zene izdrzljivije od muskaraca (ne u fizickom smislu), i da muskarci to potajno znaju i zato ratuju, da zadive zene
sad ne znam da li je to istina i u sadasnje vreme, ali sad se rat vodi zbog moci, novca i ostalih *** (sto je mozda opet povezano sa onim prvim)
otprilike se slazem sa cika mlekcetom sto je rekao u postu #46

arcibal rajs je napisao da su srbi hrabri i ponosni ali lenji i, ne znam je li rekao, i neslozni
dedovi stvaraju jednu drzavu unuci je unistavaju: pogledajte koliko smo stvarali zajednicke drzave i koliko se cepali od okolnih naroda, i non-stop menjamo imena (sfrj, rs, scg, srbija), a sad nam jos i kosovo uzimaju
toliko svadja medju komsijama, srbima i hrvatima i..., i nikako da se slozimo
jos je stanje sa politicarima je #@%*, drzava nikakva, a ocemo u EU
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jan 5 2008, 02:28 PM
Post #71





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jan 4 2008, 07:27 PM)
Hm... Možeš. Nisu bili neutralni, ne, odgojili su me samo u blago patriotskom duhu. Da, blago.
*


(Zaboravila sam da odgovorim na deo ovoga XD.gif.) Ma vrlo blago XD.gif

QUOTE(Iva @ Jan 4 2008, 07:27 PM)
Između ostalog, da; ali misilm da si ti pobornik mišljenja da je "urođen", a ne da se "javlja". Odluči se biggrin.gif
*


Urodjen je! DEfinitivno, ali je kao neka bolest. javi ti se tek kad ti opadne imunitet XD.gif. Shvatash? Tek tada dodje do izrazaja.

QUOTE(Iva @ Jan 5 2008, 09:41 AM)
Na kraju cu se i oko ovoga sloziti sa sb.
*



cheers.gif

QUOTE(username @ Jan 5 2008, 02:01 PM)
pricala nam nastavnica u OS da (sa emisije na tv-u valjda) su zene izdrzljivije od muskaraca (ne u fizickom smislu), i da muskarci to potajno znaju i zato ratuju, da zadive zene
*



Pa mislim da zene i jesu snaznije dry.gif. Mushkarci znaju samo da sednu, legnu, protegnu se i prichaju da su pametniji od zena. To je glupo.

This post has been edited by sleeping beauty: Jan 5 2008, 02:30 PM


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Šaban cepa matiš
post Jan 5 2008, 03:19 PM
Post #72





Group: Blokirani
Joined: 30-December 07
Member No.: 828
Status: Učenik MGa



QUOTE(maxydelanoche @ Jan 4 2008, 05:55 PM)
@puši te ga svi1: pusite je jedna rec, pise se zajedno.
*


ja sam ex puši te ga svi a to sam napisao odvojeno da ne bi ispalo prosto pošto čujem da neki profesori dolaze na ovaj forum UČENIKA mg
bye.gif
sign0096.gif sign0106.gif ban.gif


--------------------
Ključ je u umerenosti...
Da imam 2 života oba bih dao tebi...
Svima je život keva,a nekome je keva kurva...
Ubi,zakolji da šiptar ne postoji!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Jan 5 2008, 03:49 PM
Post #73





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Glupo je pricati da li su zene snaznije ili muskarci jer se nista ne moze primeniti za svaku zenu ili muskarca...


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nostradamus
post Jan 5 2008, 04:09 PM
Post #74





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(Noddy @ Jan 5 2008, 01:36 PM)
Boze nismo mi misevi ko neki tamo Cesi da se sklanjamo od rata! Mi smo bre najratoborniji narod (skandirali smo bolje rat nego pakt, bolje grob nego rob!).
I ko got da kuka na to sto mu je unknown broj ljudi izginuo u II svetskom nema pravo, jer su ti ljudi dobili ono sto su trazili dry.gif
Najveci problem je sto najcesce stradaju nevini sad.gif
*



Ti si ovde izneo 2 kontradiktorne recenice. Rekao si da su izginuli oni koji su i trebali, a posle da su izginuli nevini. Osim ako ne mislis da svi nevini treba da izginu.
Generalno sto se II sv. rata tice, to je verovatno najveca greska srba u XX veku osim mozda I sv. rata. U taj rat uopste nismo morali da udjemo, ali jbg,


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Jan 5 2008, 04:23 PM
Post #75





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Mislio sam konkretno da Srbi koji kukaju za svojim izgubljenim u II svetskom ratu nemaju to pravo, barem ne oni koji su vikali cuvenu parolu "Bolje rat nego pakt..."
Hteo sam da kazem da smo mogli i bez kurcenja u tom ratu...

Nisam mislio da uvek nevini stradaju, nego sam samo skretao paznju smorku da ne mora da znaci da ce jedni idioti da pobiju druge, i da u tim okrsajima stradaju nevini...


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nostradamus
post Jan 5 2008, 04:42 PM
Post #76





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



Da mogli smo bez kurcenja, ali jbg.

Problem je u tome sto smo tad trebali da naucimo nesto kao nacija, da ne treba zajebavati jace od sebe , ali nismo.

Inace sociolog je pun tih prica o srpskom inatu, tako da ces se naslusati toga u trecoj godini


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
username
post Jan 5 2008, 04:46 PM
Post #77





Group: Članovi
Joined: 29-September 07
Member No.: 684
Status: Bivši učenik MGa



@noddy jeste, ne mogu se neke stvari primenti na sve, ali postoje neke 'univerzalne' razlike medju polovima

This post has been edited by pyost: Jan 5 2008, 09:04 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 5 2008, 05:05 PM
Post #78





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(Noddy)
Ljubav prema roditeljima je urodjena, samo ako si odvojen od roditelja jer su te na primer napustili ti ih ne volis kasnije jer si stekao los utisak o njima...


Sta imas iz psihologije, majke ti? Hoces da kazes da se detetu u mozgu, dok je jos u maminom stomaku, urezu informacije o dve osobe sa kojima tada jos nije imalo kontakt. Ljubav je niz biohemijskih reakcija u mozgu - ma o kojoj vrsti ljubavi da se radi. Ta ljubav se stvara pod odredjenim okolnostima - bilo zbog psiholoskog uticaja bilo zbog uticaja hormona.

eof


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Jan 5 2008, 08:08 PM
Post #79





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



QUOTE(Nostradamus @ Jan 5 2008, 04:42 PM)
Da mogli smo bez kurcenja, ali jbg.

Problem je u tome sto smo tad trebali da naucimo nesto kao nacija, da ne treba zajebavati jace od sebe , ali nismo.

Inace sociolog je pun tih prica o srpskom inatu, tako da ces se naslusati toga u trecoj godini
*



Jedva cekam!
Posto i ja isto smatram da u srpskom narodu je u istoriji bilo mnoooogo kurcenja dry.gif

QUOTE(username @ Jan 5 2008, 04:46 PM)
@admins STA STE MI KOJI JURAC OBRISALI POST!? PA STA AKO NISAM UPOTREBIO NIJEDNU REC!?
@noddy jeste, ne mogu se neke stvari primenti na sve, ali postoje neke 'univerzalne' razlike medju polovima
*



Da muskarci imaju penis, a zene vaginu rolleyes.gif
Naravno da postoje univerzalne razlike, ali se one ne odnose na jacinu ili tako nesto...

QUOTE(maxydelanoche @ Jan 5 2008, 05:05 PM)
QUOTE(Noddy)
Ljubav prema roditeljima je urodjena, samo ako si odvojen od roditelja jer su te na primer napustili ti ih ne volis kasnije jer si stekao los utisak o njima...


Sta imas iz psihologije, majke ti? Hoces da kazes da se detetu u mozgu, dok je jos u maminom stomaku, urezu informacije o dve osobe sa kojima tada jos nije imalo kontakt. Ljubav je niz biohemijskih reakcija u mozgu - ma o kojoj vrsti ljubavi da se radi. Ta ljubav se stvara pod odredjenim okolnostima - bilo zbog psiholoskog uticaja bilo zbog uticaja hormona.

eof
*



Imam 5 iz psihologije tongue.gif
Ne urezu mu se informacije ali ono kad se rodi prema svome roditelju/staratelju oseca ljubav wink.gif
Ne moze dete ako ne zna da mu to nisu pravi roditelji da ih ne voli i da voli svoje prave roditelje, to je tacno, ako si to htela da kazes...


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jan 5 2008, 08:16 PM
Post #80





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ljubav prema otadžbini/domovini nije urođena, i to je činjenica. Fact.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: