13 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Provlachenje Kroz Muziku, (satanizam)

c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 04:28 PM
Post #21





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Tri pesme koje si navela su jako lepe i odlicne.
Izmedju ostalog, neko ko slusha Heavy Metal slusha ga zato shto mu se dopada, svidja energichnost.
Primera radi -
Iron Maiden
Helloween
Judas Priest

Uostalom, ima TAKO puno rock/metal/punk pravaca te svako ko na sebe nabaci malo neshto crne odece ili pak obuje starkice je zapravo satanista i bilde...smeshno.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wolfbrother
post May 1 2008, 06:03 PM
Post #22





Group: Članovi
Joined: 26-December 07
Member No.: 825
Status: Bivši učenik MGa



"The heavy metal fans in the study had lower self-esteem"

U mom slucaju ovo je totalno netacno lol.gif


--------------------
"It's a known fact... math is the spawn of satan. Algebra? SATANIC! Pre-cal? SATANIC! Calculus? SATANIC! it is all horrible!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post May 1 2008, 06:08 PM
Post #23





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(Wolfbrother @ May 1 2008, 07:03 PM)
"The heavy metal fans in the study had lower self-esteem"

U mom slucaju ovo je totalno netacno  lol.gif
*


Eh, i u mom je.
Ali ono što je bitno je to da metal slušaju pametna deca - upravo ono što se Devojka pitala u prvom postu.
QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ May 1 2008, 01:52 PM)
ali sam zelela da vidim koliko su pametni ljudi (ili deca) zaista pametni!
*



--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 06:14 PM
Post #24





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Pa, ovaj forum ne posecuju "deca metala", makar ne sva tako da...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post May 1 2008, 06:19 PM
Post #25





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ May 1 2008, 01:52 PM)
Znate li koliko destruktivno i sama muzika moze uticati na vas? Znate li kakve rituale izvode uz black metal? And so on, and so on

Mozda sam se dotakla ovih tema u nekim ranijim topicima, ali sam zelela da vidim koliko su pametni ljudi (ili deca) zaista pametni!
*


Sad se setih nesto...
Da li si ikada slusala bitlse ili hotel california?

Neke stvari poput muzike mogu tako uticati jedino na izrazito nestabilne osobe, cak je i to pitanje u kolikoj meri...Mozda cak ne ni muzika koliko izvodjac sa kojim se mozda identifikujes/kopiras ili sta god wink.gif
Ali na taj fazon mozemo da zakljucimo da je pripadanje bilo kakvoj grupi opasno,jer boze moj...neko od njih moze uticati lose na nas rolleyes.gif



Ti si bas puna predrasuda kako se cini unsure.gif


This post has been edited by The snorks: May 1 2008, 06:20 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post May 1 2008, 09:12 PM
Post #26





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ May 1 2008, 02:00 PM)
Inace, nisam bas doziveo to da me neka heavy metal pesma nakani na zlo, to pre cine one turbo folkerske wink.gif
*


Nisam ja rekla da te podstiche na zlo, vec te razbija. Ja ne znam bolji izraz, ali zivot je mnogo bolji otkad slusham ponovo Vladu Georgijeva, Borisa Novkovica, BALASHEVICa (biggrin.gif), Boru chorbu, pa i Zheljka Samardzica... i mnoge druge. Nisam ni tuzna ni potishtena, niti podredjena drugima dry.gif

QUOTE(Nameless_one @ May 1 2008, 02:10 PM)
Moje mishljenje je copy&paste gorenavedenog. smile.gif

@Topic:ta veza metal=satanizam potice direktno od izvodjaca kojima je fora da ih tako dozivljavaju.Eto uzmi samo na primer Lordi-je,onaj njihov hellboyz stajling pobrao je simpatije kod publike i zato su pobedili na Eurosongu...
*


Prevrnuli ste vezu. Satanisti slushaju metal, a ne metal sataniste lol.gif

QUOTE(Pera Detlic @ May 1 2008, 02:50 PM)
Naravno
A to da je neko satanista ako slusa metal, to je kao da kazes nekome da je Cipelic zato sto mu smrde noge
*


Nisam rekla da si satanista ako slushash metal, vec da se metal svuda zavlachi

QUOTE(Wolfbrother @ May 1 2008, 04:21 PM)
Imam dovoljno mozga da se kontrolisem, a i kada sam nervozan i odslusam par metal pesama obicno se smirim.
*


Pazi se! Eh da mi je sad msn... XD.gif

QUOTE(kika™ @ May 1 2008, 04:26 PM)
Pa i nekim drugim religijama je mozda hriscanska crkva sekta, jel?
Pa jel ondak treba da mrze tu crkvenu muziku (koja je meni licno zaista lepa), samo zato sto misle da je sektaska?

NE?!

Pobogu, ko ti bre puni glavu ovime?
Sta sad ja da mislim, zato sto slusas grand, obuces stikle i sminkas se da si automatski ona najobicnija guska?
WTF?
NE?

Sledeci put razmisli pre nego sto postujes nesto, da izvines, ovako glupo..
Jer cemo i mi da pocnemo sa predrasudama prema tebi..

I da, slusam metal, malo.. ne mnogo, ali da, slusam nesto..
*


Grand ne slusham, ali od njega ti se nishta nece desiti, POTPISUJEM, a ti proveri tongue.gif

QUOTE(Badzin izalslanik @ May 1 2008, 04:42 PM)
MRZIM taj satanski metal koji slušaju tamo neki Kuzmani biggrin.gif  tongue.gif jk

mada je ova pesma od iron madena dobra, ima dobar beat,  mada si ti RADE i dalje mali sk
*


Oho... Kuzmanov protivnik biggrin.gif
Odlichno. Ni ja ne volim kad se neko potpisuje na msnu kao "Sotonjara tamo-neshto"

QUOTE(The snorks @ May 1 2008, 07:19 PM)
Sad se setih nesto...
Da li si ikada slusala bitlse ili hotel california?

Neke stvari poput muzike mogu tako uticati jedino na izrazito nestabilne osobe, cak je i to pitanje u kolikoj meri...Mozda cak ne ni muzika koliko izvodjac sa kojim se mozda identifikujes/kopiras ili sta god wink.gif
Ali na taj fazon mozemo da zakljucimo da je pripadanje bilo kakvoj grupi opasno,jer boze moj...neko od njih moze uticati lose na nas  rolleyes.gif



Ti si bas puna predrasuda kako se cini  unsure.gif

*


Ne smatram sebe nestabilnom, ali muzika moze da utiche na mene i ja se malo pribojavam svega toga, jer ne znam ko zaista utiche na mene kad slusham metal (slushala nekad (ne povratilo se sad.gif )).


Osnovna stvar: Ne dozvolite da bilo ko utiche na vas! Ja sam to kaaaasno shvatila, ali sam shvatila. Ako vam se slusha metal, slushajte ga, ali samo ako ga zaista volite. Ionako je to vasha stvar. Ja sam htela da pokrenem edukativni (XD.gif) topic o satanizmu uopshte, jer sam se zgrozila kad sam chula shta rade i kako zhrtvuju svoje bebe i kako odlaze u crkvu da bi napakostili hrishcanima itd, ali ne moram da iznosim te gadosti... Uzhivajte u blazhenom ne-znanju.

I za kraj... neko je pisao o istrazivanjima (valjda unsure.gif ). Ja nisam bukvalno mislila da niste pametni. Stavishe mislila sam da ste veoma pametni, pa sam zelela da vidim koliko toga znate o odredjenim stvarima. Previshe vas slusha metal, a dobar deo osvaja svakojake nagrade na takmichenjima i ima odlichan uspeh u shkoli i jednostavno... ima visok IQ, ali...
Ne mogu da shvatim zashto toliko pametnih ljudi mora da slusha bas metal, kad od jedne Cecine pesme nemash potrebu da nekog ubijesh, niti da se ti ubijesh. Mislim (malo sam muzichki obrazovana, pa znam) ona nema NIKAKVE glasovne mogucnosti, ali nemaju ni ti vashi pevachi, samo shto su se nekome dopali, pa ih je progurao i eto ih. Vi ih slushate i lepo vam je. Nailazila sam na potpuno anonimne pevache koji imaju i lepe pesme i dobar glas, ali jednostavno niko nije ni chuo za njih. Ima ih na www.jamendo.com koliko god hocete.

Pazdravljaju vas garjachim privjetam! Uzhivajte u metalu, ali ipak mora da vama neshto fali, chim to znate i slushate. Kada sam chula da KISS ne znachi "poljubac" nego "King In Satanic Service" odustala sam od kiss-a za sva vremena. Na vjek i vjekov. To je najchudnije kod vas me(n)talaca, i da... banujte me zbog ovoga, ako se nalazite toliko povredjenim sleep.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post May 1 2008, 09:26 PM
Post #27





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



A po cemu to neki metalac ima nesto u glasu sto nas navodi na zlo wacko.gif

Mislim devojko, stvarno mi nisi jasna blink.gif


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post May 1 2008, 09:26 PM
Post #28





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Da li si ti uopšte čitala moj post? rolleyes.gif

Pružila sam ti kontraargument za svaku j.ebenu glupost što si napisala.

Drugo, ako želiš da kažeš da niko ne utiče na tebe, onda ti ne verujem XD.gif. Daj, je.bote, ovo što si sve napisala.. to nemoguće da ti misliš. Onaj prvi post, posebno.

QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ May 1 2008, 10:12 PM)
I za kraj... neko je pisao o istrazivanjima (valjda  unsure.gif ). Ja nisam bukvalno mislila da niste pametni. Stavishe mislila sam da ste veoma pametni, pa sam zelela da vidim koliko toga znate o odredjenim stvarima. Previshe vas slusha metal, a dobar deo osvaja svakojake nagrade na takmichenjima i ima odlichan uspeh u shkoli i jednostavno... ima visok IQ, ali...
Ne mogu da shvatim zashto toliko pametnih ljudi mora da slusha bas metal, kad od jedne Cecine pesme nemash potrebu da nekog ubijesh, niti da se ti ubijesh. Mislim (malo sam muzichki obrazovana, pa znam) ona nema NIKAKVE glasovne mogucnosti, ali nemaju ni ti vashi pevachi, samo shto su se nekome dopali, pa ih je progurao i eto ih. Vi ih slushate i lepo vam je. Nailazila sam na potpuno anonimne pevache koji imaju i lepe pesme i dobar glas, ali jednostavno niko nije ni chuo za njih. Ima ih na www.jamendo.com koliko god hocete.

Pazdravljaju vas garjachim privjetam! Uzhivajte u metalu, ali ipak mora da vama neshto fali, chim to znate i slushate. Kada sam chula da KISS ne znachi "poljubac" nego "King In Satanic Service" odustala sam od kiss-a za sva vremena. Na vjek i vjekov. To je najchudnije kod vas me(n)talaca, i da... banujte me zbog ovoga, ako se nalazite toliko povredjenim  sleep.gif
*


TI SI TA KOJA NEMA POJMA O ČEMU PRIČA!
Tebi je neko svešteno lice ili roditelj ili ko god napričao sve i svašta.. a o sotonjarskim obredima znaš manje nego što ja znam o uzgoju svinja!
Da, "naši pevači" IMAJU GLASOVNE SPOSOBNOSTI! Da, imaju, zaist imaju!
A ti, pogotovo ako ni ne sulšaš metal, ne možeš da proceniš.

Ovo poslednje je vređanje. Ok, vređaćemo se, evo, i ja ću. Mada je ovo bar istinito.
TEBI JE DETE MOZAK ISPRAN.

Da li si ti uopšte čitala šta sam ja pisala?


Inače, RHCP koji voliš (piše u profilu) ti je jedno vreme u svom sastavu imao jednog lika čiji ukus naginje ka metalcu. U pitanju je Dave Navarro.
Pazi ovo:
QUOTE
In 1998, Marilyn Manson asked Navarro to play a guitar solo for Manson's song "I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me)", which appears on the record Mechanical Animals, to which Navarro agreed. In addition to Manson, he also worked with Manson Mentor Trent Reznor on the Nine Inch Nails album Further Down The Spiral on the song 'Piggy(Nothing Can Stop Me Now'

Ha! Šta'š sad?
Ni RHCP više ne voliš?



Inače, ako osoba ima slabu volju, na nju može da utiče bilo šta. Ne mora uopšte biti muzika.
To može biti, na primer, Iva sa MGF-a. (ko razume, shvatiće wink.gif ).
I kasnije će biti najlakše istu tu Ivu optužiti za svako sr.nnje što se dogodi u životu.
A sad, da li ej metal, turbofolk, punk, gangsta rap ili koji got drugi pravac muzike tu negde posredan, nebitno je.



E, i zašto imaš bolesnu tendenciju da ceo svet okrećeš protiv sebe???

This post has been edited by Iva: May 1 2008, 09:31 PM


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 10:13 PM
Post #29





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Ja nemam nesto protiv nje. Vec sam to i iskazao.
Slusam metal dovoljno dugo da mogu da kazem da tu nema satanizma niti bilo kakvih nasilnih poruka iliti nekih od suludih ideja. Istina je da ne volim nesto sto nema smisla slusati i u cemu je samo dranje i urnebes. Ja sam izmedju rock/metal muzike, Nu Metal (SoaD, zato shto su tako fino ironichno podrugljivo sarkastichno realni), volim Apocalypticu - izuzetna grupa.
Inace, odavno je poznato da se u metal pravcu koriste raznorazne "fantazije" i slicno, nesto sto je nadrealno ili ima obelezje istorije ili pak alternativne istorije.
Vidim da nisam dobio koment na pesmu koju sam postavio.
Inace, ukoliko slusham metal to definitivno nije zbog satanizma. Pre ce biti zbog licnog uzivanja ili nekog ideala. Izmedju ostalog, nije dobro lsushati samo jedan jedini pravac - smori. Od raspolozenja zavisi sta slusam, bilo da je to C-block ili Steve Vai, bilo da je to 2 Unlimited ili Helloween, bilo da je to 2 Pac ili Iron Maiden, bilo da je to Placebo ili The Cult - sve je bolje od TF-a. Period.

Imam samo jedno pitanje - Zbog cega si slusala metal? Zbog sebe ili zbog drugih? Ili si pokusala da ga slusas ili pak da se adaptiras na taj "trdji" zvuk? Za mene metal ne postoji bez odlicne melodije solo gitare.

A sto se tice takovanog drzanja kaziprsta i malog prsta tokom pesama to ne oznacava rogove iliti djavola, znak je nastao zahvaljujuci takozvanoj bandi koja se zove "MB" i koja datira odavno, pretezno od meksichkih izbeglica. Tokom koncerata Black Sabbath pripadnici ove bande su drzali tako ruku, ali obrnuto tako da ispada slovo "M", to je njihov pozdrav. Neko je video i to se proshirilo. Toliko o satanizmu.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gaara
post May 1 2008, 10:17 PM
Post #30





Group: Članovi
Joined: 24-October 06
Member No.: 164
Status: Učenik MGa



Ma ljudi ako slusate Daru Bubamaru necete imati nikakvih problema sleep.gif
***** metal...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post May 1 2008, 10:17 PM
Post #31





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



Nakon skoro svih procitanih postova od ove koja je nacela ovu temu shvatila sam da sam satanista... lol.gif lol.gif lol.gif ...O boze...PA da li ti imalo razmisljas...Kad mozes da pricas takve gluposti...Mogu da ti dovedem minimum 50 ljudi i vise koji slusaju razne vrste metala od black metala i itd i nijedna osoba od njih nije santanista...



A malo imas bagove u postovima...Prvo si napisala satanisti slusaju metal pa onda da ako slusas metal nisi satanista..Odluci se vise sta hoces...

Devojko ti stvarno nisi cista sa mozgom...

A usput pre cu metal da slusam posto em pesme imaju melodiju em super textove...A ne da slusam cecu koja mi zavija bez imalo glasa ili bilo koju drugu nasu pevacicu...Koja uzme melodiju neke turske, tuniske, grcke pesme pa jos pokvari pesmu tako sto ubaci neki glupi text...I onda na sve to peva na plejbek...

A usput mlekce...SOAD je vise hard core nego nu metal...

This post has been edited by tijana: May 1 2008, 10:18 PM


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gaara
post May 1 2008, 10:24 PM
Post #32





Group: Članovi
Joined: 24-October 06
Member No.: 164
Status: Učenik MGa



OMFG sta fali Ceci?Da li si ti normalna?
Kao prvo i prvo mogu da se kladim da neko poput tebe
ne razume text bez lyricsa,a onda kao posle navodno propovedas
kako ima extra text i ta govna...I verovatno ti treba
5 godina da bi skapirala...JA slusam nasu muziku i nema naprezanja...
I uzivam u onom sto slusam...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 10:26 PM
Post #33





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



QUOTE(Yu-gi @ May 2 2008, 12:47 AM)
Ma ljudi ako slusate Daru Bubamaru necete imati nikakvih problema sleep.gif
***** metal...
*



Zashto bih slushao "to" shto ima korist jedino za sebe?
Vlado Georgijev ima 5.000.000.000.000 x bolje pesme od bilo kog narodnjaka ili turbo-folkera. Radi se o kvalitetu, tonovima, nijansama i boji.
Pa cak i Ana Bekuta ima bolje pesme od vecine TF-ovca.

Inace, ja poshtujem Georgijeva zato shto je sve sam odradio, svoj studio, svoje pesme, svoj glas + u gotovo svakoj svojoj pesmi ima ritam standardnih latino-americkih tipa Rumba, Cha Cha Cha kao i Foxtrot.

Shto se Balashevica tice, nemoguce je porediti njegovu muziku s nekom drugom, on se slusha za dushu. On je legenda.

Ista stvar je i s EKV, oni su Grunge - njihove pesme su EBALE kewe MASS efektom gotovo svim pesmama shirom sveta - toliko inteligencije, toliko emocija, toliko bola - umetnost u cistom obliku. Evo, jedna TR00 dark pesma od EKV, jedna od najboljih, po meni.

Ti spavaš na leđima mazge,
Redenik bleska u moru peska
Kamen kvrca pod kopitom,
Grlo je suvo i sunce svrdla,
Ti visiš u mraku
I vetar ti mrsi krvlju ulepljenu kosu,
Prometej čuči na ramenu
I kljuje plave beonjače.
Sediš u sobi i slušaš zvuke iz kupatila
Gde tvoj otac pere kvrgave, ogromne ruke
I frkće na vodu
Što mu pljuska u lice.
Gledaš u oči žene
Što vrišti pod tobom,
U šumi, u oblaku pare
Koja šišti iz vašeg daha.
Stenješ od uboda stotine malih igala
Koje štipaju napuklu kičmu
Pod teretom vreće i mirisom kafe i soli
Trgaš zubima vruće meso,
Vrištiš u pijanom strahu
Od smrti,
Od noža,
Od svetla,
Od mraka,
Od sreće,
Od bola,
Od sebe,
Kraj sebe.
I'll always love you...


Suvishno je raspravljati o metalu obzirom da to nije muzicki pravac vec kultura koja je nastala iz rock muzike, rock muzika je nastala od klasicne ect - imate sliku.


Edit: Tijana: Nema teorije da je SoaD HardCore. Svaki od Nu Metal bendova se zasniva na MetalCore-u kao i New Age music. Za SoaD se moze i reci da su alternativni metal. Uostalom, nisam cuo za Hard Core, cuo sam za Hard Rock (to bi bili Guns'n'Roses, Ac/Dc ect).
Dodushe, idem do te mere da smatram kako su SoaD jednostavno najoriginalniji bend koji postoji (postojao).
MetalCore su bendovi tipa All That Remains, Korn, Disturbed, Linkin Park ect. Oni nisu chist metal vec koriste jedan oblik Hard'n'Heavy ali jedino kada je u pitanju izvodjenje ritam gitare kao i bubnjeva - chinele se ne koriste previshe.

This post has been edited by c1k4_ml3kc3: May 1 2008, 10:30 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post May 1 2008, 10:31 PM
Post #34





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



QUOTE(Yu-gi @ May 1 2008, 11:24 PM)
OMFG sta fali Ceci?Da li si ti normalna?
Kao prvo i prvo mogu da se kladim da neko poput tebe
ne razume text bez lyricsa,a onda kao posle navodno propovedas
kako ima extra text i ta govna...I verovatno ti treba
5 godina da bi skapirala...JA slusam nasu muziku i nema naprezanja...
I uzivam u onom sto slusam...
*





STa da li sam ja normalna..? Da li si ti normalan...?Ceca je uzasna..I to sto ti slusas narodnu muziku to je tvoja stvar....
I mogu ja da se kladim da si ti debil najveci koji slusa narodnu muziku i pravi se pametan...
Sta ti imas da napadas mene zbog muzike.. Pogotovo sro ja tebi nista nisam rekla..I sta ti koji q znas o meni..
Ja mogu savrseno dobro da razumem prvi put kad cujem pesmu koje su reci...Ne treba mi lyrics..I mogu sama da procenim da li je text super ili ne...
A mali nemoj da prozivas i vredjas postuj pravilnik malo...
a ti pogledaj malo sta pises...Boldovano ti je...


A mlekce ja sam cula da je to hard core..Necu da ulazim u diskusuju o tome...


A yu-gi usput nemoj da me smaras...NEMAM nameru da se raspravljam sa tobom da li je metal bolji ili je narodna muzika bolja...Isqliraj me...

This post has been edited by tijana: May 1 2008, 10:35 PM


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gaara
post May 1 2008, 10:35 PM
Post #35





Group: Članovi
Joined: 24-October 06
Member No.: 164
Status: Učenik MGa



QUOTE(tijana @ May 1 2008, 11:31 PM)
Sta ti imas da napadas mene zbog muzike.. Pogotovo sro ja tebi nista nisam rekla..I sta ti koji q znas o meni..
Ja mogu savrseno dobro da razumem prvi put kad cujem pesmu koje su reci...Ne treba mi lyrics..I mogu sama da procenim da li je text super ili ne...
A mali nemoj da prozivas i vredjas postuj pravilnik malo...
a ti pogledaj malo sta pises...Boldovano ti je...
*




Kao prvo i prvo ja tebe nisam vredjao(dok ti mene vredjas)
a ja znam da ti ne mozes da razumes tekst i to
mogu da se kladim...

P.S.A sad mi lepo odgovori kojim delom prethodnog posta sam te vredjao...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 10:35 PM
Post #36





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



QUOTE(tijana @ May 2 2008, 01:01 AM)
STa da li sam ja normalna..? Da li si ti normalan...?Ceca je uzasna..I to sto ti slusas narodnu muziku to je tvoja stvar....
I mogu ja da se kladim da si ti debil najveci koji slusa narodnu muziku i pravi se pametan...
Sta ti imas da napadas mene zbog muzike.. Pogotovo sro ja tebi nista nisam rekla..I sta ti koji q znas o meni..
Ja mogu savrseno dobro da razumem prvi put kad cujem pesmu koje su reci...Ne treba mi lyrics..I mogu sama da procenim da li je text super ili ne...
A mali nemoj da prozivas i vredjas postuj pravilnik malo...
a ti pogledaj malo sta pises...Boldovano ti je...
*




Ehehe, kada smo kod toga - jako mi je smesno kada neko slusha iskljucivo muziku srpskih tekstova kako bi shto bolje iskazao svoj "patriotizam". Ne odnosi se direktno na YuGi-a vec na neke ljude koji poseduju sklonost k ovakvim nebulozama.
Nisi nishta veci patriota ukoliko slushash iskljucivo jedino narodnu muziku. Patriotizam se meri nekim drugim postupcima.

Edit: Tijana - It's ok. Iako slusham SoaD preko osam godina i dalje nisam siguran shta su oni zapravo. Kao Black Sabbath na steroidima, tako mu dodje. Pritom, imaju primesu jermenskog zvuka gitare u odredjenim pesmama, neshto shto ima prizvuk kao bend "Idoli" - uporedi pesme "Radio/Video" s pesmom "Maljciki", sigurno se cuje vlika doza slicnosti kada je u pitanju ritam smile.gif iako su tekstovi poprilicno razliciti XD.gif

Pesma se Ori!!!

"Plamene zore bude me iz sna
Fabricka jutra, dim iz dimnjaka
Pesma se ori, mladi radnici
Celicna jutra, hitam fabrici.

Drugovi moji, radni, veseli
Bicikle voze, ponositi svi
Drugovi moji, radni, veseli
Pobede nove nosicemo mi.
"

This post has been edited by c1k4_ml3kc3: May 1 2008, 10:44 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post May 1 2008, 10:38 PM
Post #37





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



QUOTE(Yu-gi @ May 1 2008, 11:35 PM)
Kao prvo i prvo ja tebe nisam vredjao(dok ti mene vredjas)
a ja znam da ti ne mozes da razumes tekst i to
mogu da se kladim...

P.S.A sad mi lepo odgovori kojim delom prethodnog posta sam te vredjao...
*



Ti ne znas nista o meni i zato me iskuliraj..Isto kao sto ti kazes da mozes da se kladis da ne razumem text nijedne pesme isto tako i ja mogu da se kladim da si ti to sto sam ja rekla...
A iz toga sto si ti rekao da mi treba 5 godina da skapiram proizilazi da sam da mislis da sam ja glupa..Tako da je to vredjanje...
A ja tebe nisam uvredila...
Ja sam samo rekla da mogu da se kladim..Nisam ti napisala...npr..E yu gi ti si to i to...

This post has been edited by tijana: May 1 2008, 10:39 PM


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post May 1 2008, 10:42 PM
Post #38


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



niste normalni..definitivno niste normalni -.-
a ovo za uticanje metala (vrti mi se u glavi mnogo,nadrkana sam,pa ce najverovatnije biti puno gresaka i zvucace glupo,ali jbg):
po toj logici,sve utice na tebe -.- a to sto je tako uticalo na tebe ne znaci da utice na sve...slusam metal negde od 6-7 razreda (rock pre,i to stari stari rock,domaci jako slabo) i nista mi ne fali...cak me opusta...kako bih mogla na nekom fensi koncertu da se izvim?!prelepo je kada neki metal bend svira a ti skaces i pevas koliko imas snage...prelep osecaj...cak i znoj je tada prelep...**** yeah! tongue.gif ~.!.~
i ako je na tebe metal tako uticao,to nije do metala,vec do tebe same -.- da bi bio samodestruktivan nije ti potrebna muzika..mene je cak spasavla u mnogo situacija..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post May 1 2008, 10:46 PM
Post #39





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ May 1 2008, 11:35 PM)
Ehehe, kada smo kod toga - jako mi je smesno kada neko slusha iskljucivo muziku srpskih tekstova kako bi shto bolje iskazao svoj "patriotizam". Ne odnosi se direktno na YuGi-a vec na neke ljude koji poseduju sklonost k ovakvim nebulozama.
Nisi nishta veci patriota ukoliko slushash iskljucivo jedino narodnu muziku. Patriotizam se meri nekim drugim postupcima.

Edit: Tijana - It's ok. Iako slusham SoaD preko osam godina i dalje nisam siguran shta su oni zapravo. Kao Black Sabbath na steroidima, tako mu dodje. Pritom, imaju primesu jermenskog zvuka gitare u odredjenim pesmama, neshto shto ima prizvuk kao bend "Idoli" - uporedi pesme "Radio/Video" s pesmom "Maljciki", sigurno se cuje vlika doza slicnosti kada je u pitanju ritam smile.gif iako su tekstovi poprilicno razliciti XD.gif

Pesma se Ori!!!

"Plamene zore bude me iz sna
Fabricka jutra, dim iz dimnjaka
Pesma se ori, mladi radnici
Celicna jutra, hitam fabrici.

Drugovi moji, radni, veseli
Bicikle voze, ponositi svi
Drugovi moji, radni, veseli
Pobede nove nosicemo mi.
"
*




Po pitanju pesme malo su slicni....A od SOAD-a imam sve albume..I obozavam ih...

A cekaj onda gde spada po tvojoj nekoj logici Disturbed...?


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gaara
post May 1 2008, 10:47 PM
Post #40





Group: Članovi
Joined: 24-October 06
Member No.: 164
Status: Učenik MGa



Tijana kad ti budes prestala da smaras prestacu i ja...

I da nesto bude jasno ja nikad ali nikad nisam rekao da je Narodna
muzika bolja od metala samo sto Narodnu muziku volim da slusam...



This post has been edited by Yu-gi: May 1 2008, 10:48 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: