6 Pages « < 3 4 5 6 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Malo Fizike

Grashak
post Aug 31 2007, 03:07 PM
Post #81





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(Dex @ Aug 31 2007, 12:24 PM)
Samo ti napisi to resenje..tada ce se sigurno svi setiti..smile.gif
*




ma ja ga zapravo vec sada znam, samo pustam vas da se mucite...


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pera Detlic
post Aug 31 2007, 03:33 PM
Post #82





Group: Članovi
Joined: 14-February 07
From: D plejs ver aj liv
Member No.: 442
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG/IVc



Da, i ja. Vrlo je logicno, samo treba malo razmisliti wacko.gif


--------------------
Pritisni Alt+F4 za IQ test

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smorko_gusic
post Aug 31 2007, 04:08 PM
Post #83


Trandža


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 93
Status: Učenik MGa



QUOTE
Vrlo je logicno, samo treba malo razmisliti

sto znaci da ti u startu nisi u mogucnosti da resis


--------------------
"Rus je svetski šampion, napisao Tihi Don
režirao Rat i Mir, i leteo u svemir.
Pametan je Medvedov, biće dobar dok je nov,
a kad jednom bude star, biće opet ista stvar.
Jednog dana lično on, ukinuće Tihi Don,
biće opet Rat i Mir, i progonstva u Sibir.
Moj standard se zove JUS
Ne mogu da budem Rus!"
(R.Č.)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 31 2007, 04:42 PM
Post #84





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Ma dajte... nemojte da zezate XD.gif
Niko da pita shtogod vezano za zadatak (chast izuzecima XD.gif)
Nema reshenja.... josh par dana XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Sep 2 2007, 01:02 AM
Post #85





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Na +-23.5 stepena... Vidi se da je ekliptika normalna na horizont, pa mi je ovaj odgovor jedino sto mi pada na pamet. Ne uzimajuci u obzir inklinaciju Meseca, koja, btw, iznosi 5-6 stepeni...

Jedini "problemcic" jeste sto na datoj geografskoj sirini nikada ne pada sneg (koliko je meni poznato). E sad... Umetnicka sloboda? biggrin.gif

XD.gif XD.gif XD.gif

Shit. Ovo gore sam napisala pre nego sto sam krenula da citam drugu stranu. Nvm... Ali sam bila na tragu resenja... Tj resenja da nema resenja. Whatever... 'Ajde jos astronomije XD.gif biggrin.gif

This post has been edited by maxydelanoche: Sep 2 2007, 01:07 AM


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Sep 2 2007, 12:17 PM
Post #86





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



A nisi probala ovaj sledeci? sad.gif sad.gif sad.gif Nikom se ne svidja XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
milija
post Sep 2 2007, 09:50 PM
Post #87





Group: Članovi
Joined: 6-March 06
Member No.: 38
Ime i prezime: Milija Jovicic



QUOTE(Grashak @ Aug 28 2007, 07:52 PM)
zakljucila sam da su vecina ucesnika u konverzaciji budale smile.gif i da niko ne kapira poentu teme sem njih tipa troje il tako nesto, koji su pametno shvatili da su svi ostali budale i odustali od odgovaranja na temu smile.gif
dance.gif
ps. sto volim sto danas svaki retard koji ima predmet fiziku u sredjnjoj debilnoj ili je procitao neku naucno popularno knjigu misli da moze da diskutuje o fizici  blink.gif
*




Sto sam se osetio prozvanim ovde wub.gif

Mada nije bilo upuceno sigurno meni, ipak me pogodilo, ako si ti iz mg-a i ne procitas nijednu naucno popularnu knjigu nesto vise obavestena od istog koji nesto procita grdno gresis.

Ne vredjaj druge skole pls, eto toliko, sto se popularne nauke tice, to ostavi za drugo vreme:

"Stvari treba da budu banalne, ali ne vise od toga."
Albert Ajnstajn
dry.gif

This post has been edited by milija: Sep 3 2007, 08:39 PM


--------------------
Izadji i bori se

Zivot je kuchka, i ja sam makro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Sep 3 2007, 08:49 PM
Post #88





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



E look since nobody answered (chak ni Ljuba XD.gif) dajem reshenje...
U staroj bateriji veliki je unutrashnji otpor. Iz Omovog zakona za celo kolo lako se vidi da povecanje unutrashnjeg otpora baterije dovodi do smanjenja jachine struje u kolu.

Tako... sad imate reshenje pa ga komentarishite do mile volje biggrin.gif tongue.gif

This post has been edited by sleeping beauty: Sep 3 2007, 08:49 PM


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Sep 3 2007, 09:01 PM
Post #89





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Ne rekoh li ja to???????????????????? Ako ne ovde onda na msn????? eek.gif

evo, nasao sam:

(15:36) Hipatija: e nishta od onog zadatka?
(15:36) Hipatija: ha?
(15:37) Fox Mulder[SJY]: ne
(15:37) Fox Mulder[SJY]: niko nema ideju
(15:37) Fox Mulder[SJY]: u cemu je fora
(15:37) Hipatija: pa u bateriji naravno
(15:37) Hipatija:
(15:37) Hipatija: ali zapravo sam mislila na foru
(15:37) Hipatija:
(15:37) Hipatija: ne to
(15:37) Fox Mulder[SJY]: unutrasnji otpor
(15:37) Hipatija: nego na tebe
(15:38) Hipatija: necu da ti kazem ni rech
(15:38) Hipatija: ali razmisli
(15:38) Hipatija: i ako ti padne shtogod na pamet
(15:38) Hipatija: pishi na forumu
(15:38) Hipatija:
(15:38) Hipatija: a ne na msn-u

This post has been edited by Kuzman: Sep 3 2007, 09:11 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Sep 4 2007, 01:42 PM
Post #90





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Slushaj... ja chekah par sati ili koliko vec... nisi se pojavio, a bilo mi bash zao topica, pa sam onda dala reshenje. A mogao si da ga postavish. Chak sam ti i rekla da to uradish XD.gif. Shta da ti radim. Damage is done sad.gif Al' imam ja josh zadataka XD.gif, pa mozda reshish i neki drugi.


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Sep 4 2007, 05:01 PM
Post #91





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Umm.. unsure.gif.. ako dobro kontam, on je tebi poceo da prica resenje a ti si ga odjebala jer je preko msn-a a ne preko foruma? ^o)


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Sep 4 2007, 07:12 PM
Post #92





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



You make me feel guilty unsure.gif sad.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 4 2007, 10:32 PM
Post #93





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(milija @ Sep 2 2007, 09:50 PM)
Sto sam se osetio prozvanim ovde  wub.gif

Mada nije bilo upuceno sigurno meni, ipak me pogodilo, ako si ti iz mg-a i ne procitas nijednu naucno popularnu knjigu nesto vise obavestena od istog koji nesto procita grdno gresis.

Ne vredjaj druge skole pls, eto toliko, sto se popularne nauke tice, to ostavi za drugo vreme:

"Stvari treba da budu banalne, ali ne vise od toga."
Albert Ajnstajn
dry.gif
*




uh mnogo si opak, cak citiras ajnstjna.. to iz neke od tih naucno-popularnih kniga, ha? tongue.gif


vidis.. ako si se ti osetio prozvanim u tome sto sam ja napisala.. ti bi trebao doboro da se zapitas zasto... jer vidis ja nigde ne pominjem MGe ili da je lose citati naucno-popularne knjige... ja sam spomenula da postoje retardi... koji idu u srednje debilne... i da postoje retardi koji citaju naucno-popularne knjige... sve se odnosi na retarde... srednje debilne... pa to jeste vecina skola.. mislim u stvari zasto se ja ovde uopste raspravljam, kada je zakljucak donesen iz mog posta potpuno pogresen.. ne mogu nista vise da ti kazem, nego da ti dam za domaci da procitas taj post jos jedno 10 puta dok ne skapiras tongue.gif


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
milija
post Sep 4 2007, 10:49 PM
Post #94





Group: Članovi
Joined: 6-March 06
Member No.: 38
Ime i prezime: Milija Jovicic



QUOTE(Grashak @ Sep 4 2007, 10:32 PM)
uh mnogo si opak, cak citiras ajnstjna.. to iz neke od tih naucno-popularnih kniga, ha? tongue.gif
vidis.. ako si se ti osetio prozvanim u tome sto sam ja napisala.. ti bi trebao doboro da se zapitas zasto... jer vidis ja nigde ne pominjem MGe ili da je lose citati naucno-popularne knjige... ja sam spomenula da postoje retardi... koji idu u srednje debilne... i da postoje retardi koji citaju naucno-popularne knjige... sve se odnosi na retarde... srednje debilne... pa to jeste vecina skola.. mislim u stvari zasto se ja ovde uopste raspravljam, kada je zakljucak donesen iz mog posta potpuno pogresen.. ne mogu nista vise da ti kazem, nego da ti dam za domaci da procitas taj post jos jedno 10 puta dok ne skapiras tongue.gif
*

dry.gif

Nope, hocu da kazem da onaj ko procita bilo koju pravu naucnu popularnu knjigu, izuzimajuci Hokingove knjige, nije debil. Posto ja idem u debilnu srednju skolu, logicki bi mogao da izvedem zakljucak da sam debil. Ipak hvala Kurtu Gedelu, pa to ne mozes da dokazes, tj. bilo koji dokaz je nedokaziv. No odlutasmo...

Sto se kapiranja tice, bosanski uticaj...

Po tebi su onda nastavljajuci da raspredamo taj neki cvor, svi ljudi koji su iz drugih skola i bilo sta procitali debili? Na kraju, pitanje je sta su zapravo i ucenici mg-a procitali od naucno popularnih knjiga? smile.gif

I dalje ostajem da ljudi koji iole citaju nisu retardi, nisam ubedjen da ljudi ciji je IQ ispod 70 znaju da citaju... dry.gif

Na kraju, Ajnstajnov citat nije izvucen ni iz jedne knjige, vec je imao drugi smisao za koji sam se nadao da ces ga uhvatiti.

P.S. Neka ti to bude za domaci jedno 10 puta dok ne skapiras wink.gif

This post has been edited by milija: Sep 4 2007, 10:51 PM


--------------------
Izadji i bori se

Zivot je kuchka, i ja sam makro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 5 2007, 12:17 AM
Post #95





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(milija @ Sep 4 2007, 10:49 PM)
dry.gif

Nope, hocu da kazem da onaj ko procita bilo koju pravu naucnu popularnu knjigu, izuzimajuci Hokingove knjige, nije debil. Posto ja idem u debilnu srednju skolu, logicki bi mogao da izvedem zakljucak da sam debil. Ipak hvala Kurtu Gedelu, pa to ne mozes da dokazes, tj. bilo koji dokaz je nedokaziv. No odlutasmo...

Sto se kapiranja tice, bosanski uticaj...

Po tebi su onda nastavljajuci da raspredamo taj neki cvor, svi ljudi koji su iz drugih skola i bilo sta procitali debili? Na kraju, pitanje je sta su zapravo i ucenici mg-a procitali od naucno popularnih knjiga?  smile.gif

I dalje ostajem da ljudi koji iole citaju nisu retardi, nisam ubedjen da ljudi ciji je IQ ispod 70 znaju da citaju...  dry.gif

Na kraju, Ajnstajnov citat nije izvucen ni iz jedne knjige, vec je imao drugi smisao za koji sam se nadao da ces ga uhvatiti.

P.S. Neka ti to bude za domaci jedno 10 puta dok ne skapiras  wink.gif
*





drugi put... rekla sam SVAKI RETARD.... *** prvi preduslov je bio da je neko RETARD... a ondak da taj RETARD ide u srednju debilnu ili cita naucno-popularne knjige........................ reci mi jel imas problema sa preranom ejakulacijom? posto sa preranim zakljucim imas a to dvoje obicno ide zajedno...

nije srednja debilna => taj neko je retard
nije citas naucno-popularnu lit. => taj neko je retard
nije ni neko je retard => icice u srednju debilnu
ili neko je retard => citace np lit.

VEC

[ (retard i ide u srednju debilnu sa predmetom fizika) ili (retard i cita naucno-popularnu lit) ] => misli da moze da diskutuje o fizici..

a ako si se nasao ovde da zastupas prava retarda, bravo, decko, svaka ti cast, svako koka ti se pozaltatila, snela jaje.. svaka ti dala i na vreme dobila


pozdrav


edit: i da btw, po cemu ti zakljucujes da ucenici mga ne citaju np lit.. ili uopste da se ne bave "takvim stvarima" drukcijim od ucenja gradiva ili sta vec.. zapravo cinjenica je da ces naci veci procenat ljudi u MGu da imaju vanskolske akticnosti nego u bilo kojoj drugoj skoli.. chak se usudjujem reci da 99% ima neku vrstu vanskolske aktivnosti// ali to je vec druga tema

This post has been edited by pyost: Sep 5 2007, 01:56 PM


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
milija
post Sep 5 2007, 06:27 AM
Post #96





Group: Članovi
Joined: 6-March 06
Member No.: 38
Ime i prezime: Milija Jovicic



QUOTE(Grashak @ Sep 5 2007, 12:17 AM)
ne prekidaj me raspravljam se! tongue.gif


drugi put... rekla sam SVAKI RETARD.... *** prvi preduslov je bio da je neko RETARD... a ondak da taj RETARD ide u srednju debilnu ili cita naucno-popularne knjige........................ reci mi jel imas problema sa preranom ejakulacijom? posto sa preranim zakljucim imas a to dvoje obicno ide zajedno...

nije srednja debilna => taj neko je retard
nije citas naucno-popularnu lit. => taj neko je retard
nije ni neko je retard => icice u srednju debilnu
ili neko je retard => citace np lit.

VEC

[  (retard i ide u srednju debilnu sa predmetom fizika) ili  (retard i cita naucno-popularnu lit)  ] => misli da moze da diskutuje o fizici..

a ako si se nasao ovde da zastupas prava retarda, bravo, decko, svaka ti cast, svako koka ti se pozaltatila, snela jaje..  svaka ti dala i na vreme dobila
pozdrav
edit: i da btw, po cemu ti zakljucujes da ucenici mga ne citaju np lit.. ili uopste da se ne bave "takvim stvarima"  drukcijim od ucenja gradiva ili sta vec.. zapravo cinjenica je da ces naci veci procenat ljudi u MGu da imaju vanskolske akticnosti nego u bilo kojoj drugoj skoli.. chak se usudjujem reci da 99% ima neku vrstu vanskolske aktivnosti// ali to je vec druga tema
*




Laki je malo nervozan tongue.gif

Nisam rekao da ucenici mg-a nemaju ostalih aktivnosti, ali pitam se koliki je procenat onih koji su procitali nesto naucnopopularno. Od ljudi koji su u mg-u i koje poznajem, mozda sam ubedjen samo za jednog lika da nije procitao.

Ali i dalje kazem da onaj koji nesto procita i prodiskutuje o tome nije retard.

Mozda ti imas problema sa preranom mesntruacijom, ako cemo da se vredjamo rolleyes.gif , a meni iskreno nije do toga.

Jednostavno po tebi retardi citaju np lit. i diskutuju o tome, da ali mozda samo u specijalnim odeljenjima za njih...

Ja ovde ne zastupam nikoga, vec samo pokusavam da dokazem da si se mnogo pogresno izrazila. A ovo za davanje, ostavi za sebe laugh.gif

wink.gif


--------------------
Izadji i bori se

Zivot je kuchka, i ja sam makro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 5 2007, 10:53 AM
Post #97





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(milija @ Sep 5 2007, 06:27 AM)
Laki je malo nervozan  tongue.gif

Nisam rekao da ucenici mg-a nemaju ostalih aktivnosti, ali pitam se koliki je procenat onih koji su procitali nesto naucnopopularno. Od ljudi koji su u mg-u i koje poznajem, mozda sam ubedjen samo za jednog lika da nije procitao.

Ali i dalje kazem da onaj koji nesto procita i prodiskutuje o tome nije retard.

Mozda ti imas problema sa preranom mesntruacijom, ako cemo da se vredjamo  rolleyes.gif , a meni iskreno nije do toga.

Jednostavno po tebi retardi citaju np lit. i diskutuju o tome, da ali mozda samo u specijalnim odeljenjima za njih...

Ja ovde ne zastupam nikoga, vec samo pokusavam da dokazem da si se mnogo pogresno izrazila. A ovo za davanje, ostavi za sebe  laugh.gif

wink.gif
*




nisam nervozna, samo volim da se svadjam! tongue.gif


koliki je procenat... kao sto rekoh ubedjena sam daje veci nego u ostalim skolama.. ao ti je to odgovor na pitanje.. posto ima i mg svoje bisere (citaj retarde tongue.gif )


nije problem sto neko procita nesto i prodiskutuje O TOME.. nego odjednom misli da zna fiziku/matematiku nebitno jer je procitao jednu knjigu.. ili dve nebitno.. you're missing th epoint.. jesi procitao ti tu diskusiju uopste.. ajde molim te idi i procitaje je pa ces shvatiti na sta mislim kad kazem retardi.. znaci likovi misle da su silno pametni jer znaju da je 0K apsolutna nula, toliko su se zaneli time kako su mnogo pametni da je 0/2=0 i tako dalje da niko, za pocetak, ne izvaljuje da tamo pise 0 stepeni CELZIJUSA.. pitanje je jako interesantno, neki odgovori jos interesantniji, ali vecina ljudi se povukla iz diskusije (ljudi koji zapravo znaju o cemu pricaju...tj ljudi koji nit su retardi niti neznalice, a verovatrno nit su iz mge i citaju np. lit.) zbog raznih retarda koji su usli u diskusiju koji nisu cak ni sa paznjom procitali tekst nego su odmah poceli da prosipaju bisere..


problem prerane menstruacije... wow, mislim da to cujem po prvi put... znaci kapiram da neko moze da ima PMS, problem zakasnele menstruacije ili uopste menstruacije, ali prerane menstruacije.. moraces da mi pojasnis..


po 50 put nisam rekla da retardi citaju np li. po tome bi ja i jos pola ljudi koje poznajem bili retardi...


pazi znas zasto sam ih uopste nazvala retardima... pazi ovako, ja sam procitala nekoliko knjiga iz psihologije, dovoljno da diskutujem o nekim stvarima... ali ne bih isla i diskutovala o stvarima koje nemam pojma i ne bih prosipala mudrosti ljudima koji su psiholozi... zapravo, cak iz fizike, koju smatram da za svoje godine dobro znam (jer jelte i ucim je u skoli i citam np lit i pratim aktivne teme u svetu bla bla), ne bih tek tako uletela u raspravu... pogotovo ne bez obracanja paznje na to sta je uopste problem... vidis to meni cini retarda



i opet, mislim da nije problem sa mojim izrazavanjem, nego sa tvojim shvacanjem.. mrzi me vise da pisem ono sto sam napisala vec u prethodna dva posta.. ali nekiada moras da podvuce ljudima i da pocrvenis ono sto mislis ocigledno nit sam rekla da su ljudi koji idu u srednju debilnu retardi, niti da su ljudi koji citaju np lit. retardi, nego sam rekla da postoje retardi koji imaju povrsne dodire sa fizikom (tipa imaju ga u srednjoj debilnoj gde je verovatno vrlo lose obradjena ili su procitali neku np. lit... sto opet necu da diskutujemo moze da bude lose, jer nije SVA np. lit. pametna dobra i tacna) i misle da mogu da ucestvuju u bilo kojoj diskusiji


zao mi je sto sm ih nazvala tako strucnim izrazom retardi, eto kao cemo da cepidlacimo, ali to je prvo sto mi je palo na pamet.. za mene su takvi ljudi jednostavno nadobudne budale koje misle da su mnogo pametni i da mnogo sta znaju, a sam taj njihov stav ih cini glupim. ne guraj nos tamo de mu nije mesto... ili ako ga vec guras, ne moras da kopas oci drugima svojim nosom... oke? a ako ces da mi kazes da ne postoje takvi ljudi na planeti....... pa stvarno...


i ovo je moj poslednji post na tu temu, jer ako sad nisi shvatio sta sam rekla... ***** li ga.. a ova tema nije vredna ni ova tri posta, jer ti ljudi koje ja nazivam retardima nisu vredni ova tri posta ili bilo koje rasprave..


world peace i tebi


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
milija
post Sep 5 2007, 11:21 AM
Post #98





Group: Članovi
Joined: 6-March 06
Member No.: 38
Ime i prezime: Milija Jovicic



Evo napokon se slazem sa tobom smile.gif

Prvo vise puta sam naleteo na likove koji misle da su "baje" za fiziku jer su procitali Kratku povest vremena... sleep.gif

Jednostavno takvi tipovi misle da znaju sve iz fizike, a onda kada ih pitas tipa sta je to viskoznost zaneme i pocnu da se gube, a tako strucno pricaju o kvantnoj gravitaciji i teoriji svega.

Ipak znam vise svetlih primera koji hvataju obe strane. Siguran sam da si pod retardima mislila za ovu prvu grupu koju sam opisao, ali jednostavno je i mene pomalo pogodilo. Nije da sam retard, ali i ja sam poceo da se vise zanimam za nauku preko naucno popularne literature, zapravo vise ljudi je, i jednostavno bi znacilo da u korenu seces sve njih na retarde (huh zagubih se u mislima).

Opusteno sto se diskusije tice, a problema hvala fizici ima pa ih postujte biggrin.gif

That's all folks

This post has been edited by milija: Sep 5 2007, 11:29 AM


--------------------
Izadji i bori se

Zivot je kuchka, i ja sam makro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Sep 5 2007, 02:04 PM
Post #99





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Jupiii!

A sada novi zadatak za razmisljanje...

biggrin.gif Ae nesto da bude vise kao onaj prvi nego kao onaj drugi...


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Sep 5 2007, 03:01 PM
Post #100





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Kao prvi... hmmmmm... neshto nisam sure da cu naci takav, al nikad se ne zna. Evo sad istrazujem. Bice za par dana XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: