Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Pomoc, Ako Moze..., Fizika...

Caldazar
post Sep 24 2007, 08:28 PM
Post #1


Unregistered








Upisao sam Prvu gimn, jer sam bio dovoljno lud da mislim da se u MG ne radi fizika preterano... Kao matematika je primarna... Medjutim fizika u prvoj je apsolutno nikakva, jednostavno teshko go*no. Svi profesori su jednostavno glupi, i jedva oni znaju sta predaju, a ne da te nesto dodatno pripremaju... U stvari ima jedan ok, ali nisam ja te srece...

Nego da ne davim, sad sam treca godina, prve dve sam bukvalno problejao fiziku, zato sto bukvalno da se jedva nesto uci i tako se zeznuo i nisam isao ni na jedno takmicenje... E, sad ne verujem da cu vam biti ikakva konkurencija, ali posto vidim da ste, blago receno- upuceni biggrin.gif , sta biste preporucili iz cega da bar pokusam da spremim opstinsko? Ova mi prica kao uradim razne zadatke iz zbirke Natase Kadelburg i Kosta Panic ( zbirka za 3 razred gimnazije), ali to mi je smesno i mislim nedovoljno... Iz chega vi radite??

I da, da li zna neko gde mogu da nadjem setove zadataka sa opstinskih takmichenja proslih godina?

Hvala i sorry sto sam smorio...

This post has been edited by Caldazar: Sep 24 2007, 08:40 PM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Sep 24 2007, 08:46 PM
Post #2


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Za pocetak uzmi zbirku za treci razred MGa, F3, od Natase Calukovic. Takodje vezbaj i zadatke sa proslogidisnjih takmicenja, posto tako mozes lepo da vidis sta se radilo.


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Sep 25 2007, 07:46 AM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



ovako zadatke sa prethodnih takmichenja mozes naci na www.dfs.org.yu , neke dodatne imas i na sajtu www.mg.edu.yu! To ti je sasvim dovoljno a i previse za pocetak! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SK.Lyn
post Dec 11 2007, 10:11 PM
Post #4





Group: Članovi
Joined: 10-December 07
Member No.: 800
Status: Van MGa



slazem se oko F3 ali prosle godine u 1.raz. na republickom su bili mnogo tezi zadaci nego na okruznom,da li jos neko primecuje taj nagli uspon nivo zadataka....Pravo da vam kazem F1 nije mogao po tezini da mu pridje ako imate neke savete ili preporuke za neke knjige bio bih vam zahvalan.....unapred hvala....
naravno uspon okruzno-republicko.....

This post has been edited by SK.Lyn: Dec 11 2007, 10:12 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: