24 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Religija, ...

The snorks
post May 1 2008, 12:29 AM
Post #41





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(Kipar @ May 1 2008, 01:20 AM)
ni srbi nisu narod srbi su pleme kao i hrvati to su plemena jednog naroda.. onda mozemo da kazemo tako. Jel se slazesh?
*


Covece,srbi su imali drzavu vekovima u nazad,crnogorci i ne bash rolleyes.gif
Ljudi koje oni danas su se izjasnjavali za srbe,njegos prvi u tom nizu...
A tek da ne pricamo o jeziku koji su izmisli i jos da napomenem da po zvanicnim podacima "crnogorskim" jezikom u drzavi crnoj gori govori 20tak % stanovnistva...
O cemu mi govorimo onda? I da,znas li ko se tamo izjasnjava kao crnogorac,?Ljudi nezadovoljni sopstvenim zivotom koji srbiju krive za to kako zive, pokrsteni srbi, hrvati,siptari i nekolicina budala i prodanih dusa...A da ne pricamo o tome koliko je referendum bio namesten rolleyes.gif
Nista nisi odgovorio za Dedeica...Verovatno nisi znao da su ga raspopili wink.gif
Ako ne znas kakva je situacija u crnoj gori nemoj pricati napamet,molim te sleep.gif


QUOTE(maxydelanoche @ May 1 2008, 01:22 AM)
lol... noob.

a The snorks... respect za pametno pisanije smile.gif
*


Hvala,hvala soproud.gif
Malo sam konfuzna,ali da se shvatiti sta sam pokusala da kazem XD.gif

This post has been edited by The snorks: May 1 2008, 12:34 AM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post May 1 2008, 12:32 AM
Post #42





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE
Covece,srbi su imali drzavu vekovima u nazad,crnogorci i ne bash

Pa jeeesu zapravo imali drzavu unsure.gif ali su se ODUVEK izjasnjavali kao Srbi... pa samo u istoriji 21. veka se spominju Crnogorci kao narod po prvi put... wink.gif
QUOTE
A tek da ne pricamo o jeziku koji su izmisli i jos da napomenem da po zvanicnim podacima "crnogorskim" jezikom u drzavi crnoj gori govori 20tak % stanovnistva...

I to da neko uzme podatke od pre deset godina, kladim se da nije ni 10% ljudi govorilo tim "jezikom"... sad ce k'o Hrvati da izmisljaju reci, samo da se razlikuju od Srba rolleyes.gif

Al' skrenuli smo temu :/


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post May 1 2008, 12:34 AM
Post #43





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(maxydelanoche @ May 1 2008, 01:32 AM)
Pa jeeesu zapravo imali drzavu unsure.gif ali su se ODUVEK izjasnjavali kao Srbi... pa samo u istoriji 21. veka se spominju Crnogorci kao narod po prvi put... wink.gif

*


Pa de mi onda objasni koja je to drzava ako se izjasnavas kao Srbin rolleyes.gif
i kako moze biti odvojena drzava ako je pripadala spc-u? unsure.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post May 1 2008, 12:35 AM
Post #44





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



crnogorci su dobili nezavisnost otprilike kada i srbija od turaka , ti pretpostavljam da uzimash rashku kao prvu srpsku drzavu? Ali crnogorci smatraju da je zeta nestho shto je njihovo , i ta drzava je stara skoro koliko i rashka shto je kasnije pokorena to je druga stvar. Crnogorci su narod koliko i srbi.. Mi govorimo istim jezikom. Sa istim pravom koji mi taj jezik nazivamo srpskim oni nazivaju crnogorskim. Mi jesmo svi isti narod ali srbija se tu previshe namece. Ko kaze da crnogorci nisu narod taj je cist nacionalista..


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post May 1 2008, 12:37 AM
Post #45





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(The snorks @ May 1 2008, 01:34 AM)
Pa de mi onda objasni koja je to drzava ako se izjasnavas kao Srbin  rolleyes.gif
i kako moze biti odvojena drzava ako je pripadala spc-u?  unsure.gif
*


pa jesu se izjasnjavali kao Srbi, ali jesu i imali svoju drzavu... Zeta za pocetak... pa bilo je ranije dosta srpskih drzavica :0) zapravo tad nije postojao narocit osecaj nacije tako da se i nisu nikome posebno izjasnjavali... ali poenta je da jesu imali zasebnu drzavu. Crna Gora je i dobila nezavisnost od Turske zvanicno pre Srbije tongue.gif

Kako to mislis pripadala SPC-u?

P.S. Kipar nema pojma u ta ta u ta ta. (Ovo sada da mu odgovorim na nacin koji ce razumeti sleep.gif )

This post has been edited by maxydelanoche: May 1 2008, 12:38 AM


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post May 1 2008, 12:37 AM
Post #46





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(Kipar @ May 1 2008, 01:35 AM)
crnogorci su dobili nezavisnost otprilike kada i srbija od turaka , ti pretpostavljam da uzimash rashku kao prvu srpsku drzavu? Ali crnogorci smatraju da je zeta nestho shto je njihovo , i ta drzava je stara skoro koliko i rashka shto je kasnije pokorena to je druga stvar. Crnogorci su narod koliko i srbi.. Mi govorimo istim jezikom. Sa istim pravom koji mi taj jezik nazivamo srpskim oni nazivaju crnogorskim. Mi jesmo svi isti narod ali srbija se tu previshe namece. Ko kaze da crnogorci nisu narod taj je cist nacionalista..
*


Slucajno 50% sam "crnogorka" zato molim te nemoj mi srati o tome kako sam nacionalista rolleyes.gif
I slucajno u istoriju crne gore sam mnogooooooooooooooo bolje upucena i od tebe a i od svih ostalih wink.gif

QUOTE(maxydelanoche @ May 1 2008, 01:37 AM)
pa jesu se izjasnjavali kao Srbi, ali jesu i imali svoju drzavu... Zeta za pocetak... pa bilo je ranije dosta srpskih drzavica :0) zapravo tad nije postojao narocit osecaj nacije tako da se i nisu nikome posebno izjasnjavali... ali poenta je da jesu imali zasebnu drzavu. Crna Gora je i dobila nezavisnost od Turske zvanicno pre Srbije tongue.gif

Kako to mislis pripadala SPC-u?

*


Znam ja ovo sve,ali shvati sta pokusavam da kazem...To nije bila drzava na koju se neki sada oslanjaju wink.gif To tada NIJE bila crnogorska drzava

A ovo za spc..pa kao, cpc se pojavila pre par godina,do tada je u crnoj gori zvanicna crkva bila spc wink.gif

I da sad kad smo kod toga...Kako mi je gadno ono nalaganje badnjaka na cetinju, jedni na jednu a drugi na drugu stranu...piiiiii dry.gif

This post has been edited by The snorks: May 1 2008, 12:51 AM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post May 1 2008, 12:40 AM
Post #47





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



pa daj onda neki podatak koji ce da podrzi tvoju tvrdnju a ne neka laprdanja..


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post May 1 2008, 12:41 AM
Post #48





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Za razliku od tebe, Kipre, ona jeste dala vise podataka do sada koji podrzavaju njene tvrdnje rolleyes.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 01:21 AM
Post #49





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



QUOTE(Pera Detlic @ May 1 2008, 02:30 AM)
Ovaj baja misli da pricamo o crkvi kao zgradi  blink.gif
*




Izvini, ja zaboravio da je crkva ninzda kornjaca.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post May 1 2008, 10:05 AM
Post #50





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



Чим постујем овде прелазим на ону тему да ли су црногорци народ, нећу овде да скрећем са теме....

1. Црква не сме да се меша у политику.... Није њена ствар.

2. Некада сам веровао, ишао у цркву и остало, али само зато што су ме тако васпитали, сада......па сада стварно не размишљам о Богу и вери.... Једноставно имам много пречих ствари о чему треба да лупам главу.... Размишљаћу кад остарим и постанем докони пензионер... biggrin.gif

3. Е сад, налупали сте се за све паре са црногорцима, првим српским државама и независношћу од Турака...
Прелазим на други топик wink.gif

П.С. Прва српска држава јесте Дукља (или ти Зета) cool.gif

This post has been edited by Eagle1914: May 1 2008, 10:07 AM


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Djole
post May 1 2008, 10:41 AM
Post #51





Group: Članovi
Joined: 24-February 07
From: Sindidun
Member No.: 452
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Djordje Rosic
Škola/Razred: MG / IVd



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Apr 30 2008, 07:03 PM)
Sta mislite o religiji?
Sta mislite o crkvi? Imate li svoj stav kako o crkvi tako i o svestenicima?
Kako Vi vidite svevishnjeg? Verujete li da postoji?

(Vredjanje je apsolutno nedozvoljivo, izbegavajte da osudjujete tudje stavove iliti mishljenja. Tacne informacije se uzimaju u obzir. Ne mora se nuzno pisati o hriscanstvu vec u opstem smislu o religiji kao i religijskim opredeljenjima. )
*



Religija nema jasnu definiciju, valjda natprirodne sile u koje covek veruje. Licno nisam religiozan (nije da ne razmisljam o tome, razumnim razmisljanjem se i dolazi do ateizma, pojave se nezgodna pitanja tipa "a ko je stvorio boga?" i slicno, necu da navodim dalje, posto tesko da cu uspeti da promenim iciji stav anyway), ali postujem ako ljudi imaju potrebu da veruju u nesto vise, i ne diram drugima svetinju (osim u slucajevima gde steti drugima).

Crkva je sa druge strane ono sto je iva rekla da je religija (ja ne bi mesao ta dva), tojest institucija koja je uglavnom iskvarena i zaglupljuje narod.

Ironicno sto je nekad bila najliberalnija institucija (promovisala mir u svetu u anticko vreme...) a sada su najgori konzervativci.

Sto se tice svestenika, kao i ljudi, ima ih raznih, znate i sami kakvi su ljudi, ne moram da pricam.

Za kraj voleo bih onima sireg shvatanja da preporucim knjigu "mali bogovi" (da opet... ****** je dobra knjiga) ako nista drugo bar cete se nasmejati.


--------------------
no future for you
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post May 1 2008, 11:54 AM
Post #52





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Znači.. whatever.
Vidim, pričalo se o političarima i crkvi.
Hm, da, naravno da svako svešteno lice blabla ima pravo na svoje političko mišljenje, ali kad to ovako ili onako nameće svojim vernicima.. to ne volim.
Crkva ("zvanične" religije) je najčešće uz desničarske stranke. A ja ne volim desničare.
Znači, u Srbiji neka DSS-SRS opcija (najčešće), u Hrvatskoj prokleti HDZ.. služe se demagogijom, manipulacijom, itd, itd, itd.
E, i neko negde reče da je zvaničnik crkve rekao da to nije zvanični stav.. Boli kur.. nekog tamo seljaka za to dal je zvanični stav ili nije, ali on je čuo šta ima reći "The Boss" i to je njemu dovoljno.


Sloboda narodu smile.gif
Čestitam Praznik rada..


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VIP <3
post May 1 2008, 12:36 PM
Post #53





Group: Članovi
Joined: 7-February 07
Member No.: 425
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Tatjana Nikolic
Škola/Razred: '90 IVd



QUOTE(maxydelanoche @ May 1 2008, 12:24 AM)
Ti ne umes da razgovaras civilizovano i vredjas se licno kad ti neko uzgredno prigovara za nesto
*


A ti? unsure.gif

@topic: Necu da razglabam o ovome... Jos jedna u nizu tema koje bas i nemaju smisla (kao npr. ono o Bugarima, o Crnogorcima itd itd itd) Ae zop smile.gif


--------------------

Opsti kriminal.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post May 1 2008, 12:43 PM
Post #54





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(VIP (ex Miss) @ May 1 2008, 01:36 PM)
A ti? unsure.gif

Ja umem.

QUOTE
Jos jedna u nizu tema koje bas i nemaju smisla (kao npr. ono o Bugarima, o Crnogorcima itd itd itd) Ae zop smile.gif

Naravno da ovakve teme imaju smisla. Ja sam u svakoj ovakvoj temi naucila nesto novo, cula neke nove stavove. Svakako vise ima smisla ova tema nego gomila drugih tema koje sluze iskljucivo za spam. Svakako, nekim ljudima na ovom forumu odgovaraju teme za koje je potrebno vise od 0.5 grama mozga.


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VIP <3
post May 1 2008, 01:00 PM
Post #55





Group: Članovi
Joined: 7-February 07
Member No.: 425
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Tatjana Nikolic
Škola/Razred: '90 IVd



Za ovu temu ti ne treba ni 10^-5 gr mozga: svako lupi nesto, ruku dajem da 50% onih koji ovde iznose "svoj" stav zapravo iznose stav ljudi iz njihove okoline koji su upili (da ne kazem apsorbovali wink.gif ) i onda svako lera svoju pricu i niko ne obraca paznju sta ostali pisu. Procitati neciji post i potruditi se da ga razumes su dve stvari. Razlicite.


--------------------

Opsti kriminal.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post May 1 2008, 01:07 PM
Post #56





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Ti tako ne moras da pises ukoliko ne zelis, Vip. Tema nije otvorena za tebe vec da bi ljudi pomalo pisali, da bi se uvideli njihovi stavovi, nacin razmishljanja ect.

Crkva kao crkva je super. Tamo jednostavno odem kada zelim da budem sam s svojim mislima. Tamo vlada mir i to je jasno.

Inace, svima je jasno da je gradnja crkava koriscena kao jachanje temelja drzave. Zbog toga su albanci na KiM unishtavali nashu svetinju. Zele da izbrishu korenje postojanja Srbije s tog prostora. Koliko se dzamija podiglo since 1999. ??


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post May 1 2008, 01:19 PM
Post #57





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



QUOTE(Djole @ May 1 2008, 11:41 AM)
Religija nema jasnu definiciju, valjda natprirodne sile u koje covek veruje. Licno nisam religiozan (nije da ne razmisljam o tome, razumnim razmisljanjem se i dolazi do ateizma, pojave se nezgodna pitanja tipa "a ko je stvorio boga?" i slicno, necu da navodim dalje, posto tesko da cu uspeti da promenim iciji stav anyway), ali postujem ako ljudi imaju potrebu da veruju u nesto vise, i ne diram drugima svetinju (osim u slucajevima gde steti drugima).

Crkva je sa druge strane ono sto je iva rekla da je religija (ja ne bi mesao ta dva), tojest institucija koja je uglavnom iskvarena i zaglupljuje narod.

Ironicno sto je nekad bila najliberalnija institucija (promovisala mir u svetu u anticko vreme...) a sada su najgori konzervativci.

Sto se tice svestenika, kao i ljudi, ima ih raznih, znate i sami kakvi su ljudi, ne moram da pricam.

Za kraj voleo bih onima sireg shvatanja da preporucim knjigu "mali bogovi" (da opet... ****** je dobra knjiga) ako nista drugo bar cete se nasmejati.
*



Sto se tice ratova, ratovi su se uvek vodili zbog politike, koja je usko povezana sa religijiom...
Sada mislim da se ratovi mnogo vise vode zbog visih politickih ciljeva (npr. Amerika i Irak) , cak i "verski ratovi" su u stvari zbog visih politickih ciljeva, a razlicite veroispovesti se iskoriste da bi zavadile ljude...

QUOTE(Iva @ May 1 2008, 12:54 PM)
Znači.. whatever.
Vidim, pričalo se o političarima i crkvi.
Hm, da, naravno da svako svešteno lice blabla ima pravo na svoje političko mišljenje, ali kad to ovako ili onako nameće svojim vernicima.. to ne volim.
Crkva ("zvanične" religije) je najčešće uz desničarske stranke. A ja ne volim desničare.
Znači, u Srbiji neka DSS-SRS opcija (najčešće), u Hrvatskoj prokleti HDZ.. služe se demagogijom, manipulacijom, itd, itd, itd.
E, i neko negde reče da je zvaničnik crkve rekao da  to nije zvanični stav.. Boli kur.. nekog tamo seljaka za to dal je zvanični stav ili nije, ali on je čuo šta ima reći "The Boss" i to je njemu dovoljno.
Sloboda narodu smile.gif
Čestitam Praznik rada..
*



S ovim se slazem, ali o5 svestenici imaju pravo na svoje politicko miseljenje i kada ga iznese neki pojedinac to jeste manipulacija, ali ne crkve vec tog svestenika...
Za praznik rada hvala, srecan i ostalima (inace sam danas planirao da intezivnije citam Anu Karenjinu, pa cu o5 imati izgovor dance13fm0uvnh9.gif XD.gif)

QUOTE(VIP (ex Miss) @ May 1 2008, 02:00 PM)
Za ovu temu ti ne treba ni 10^-5 gr mozga: svako lupi nesto, ruku dajem da 50% onih koji ovde iznose "svoj" stav zapravo iznose stav ljudi iz njihove okoline koji su upili (da ne kazem apsorbovali wink.gif ) i onda svako lera svoju pricu i niko ne obraca paznju sta ostali pisu. Procitati neciji post i potruditi se da ga razumes su dve stvari. Razlicite.
*



Ovaj topic je def bolji od topica kao sto su npr. koju pesmu slusate. Iako u tom topicu imam viiiise od 1000 postova, a u ovom mozda 2, def je zanimljivije citati ovo i razmisljati o ovome nego citati sta je npr pyost slusao pre pola sata...

Mislim da bi na forumu trebalo da bude vise ovakvih rasprava jer prosto forum za to i sluzi...

Inace ti ne mozes da tvrdis da li je neko samo citao taj post ili je i razmislio o tome (osim ako nisi vidovita Zorka rolleyes.gif), jer ja npr. sam dobro razmislio o svakoj recenici procitanoj ovde...

I kao sto Marija rece, cesto saznamo i nesto novo u ovavkim topicima tako da nisu besmisleni wink.gif



--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post May 1 2008, 01:37 PM
Post #58





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(Noddy)
Mislim da bi na forumu trebalo da bude vise ovakvih rasprava jer prosto forum za to i sluzi...

Inace ti ne mozes da tvrdis da li je neko samo citao taj post ili je i razmislio o tome (osim ako nisi vidovita Zorka rolleyes.gif ), jer ja npr. sam dobro razmislio o svakoj recenici procitanoj ovde...

I kao sto Marija rece, cesto saznamo i nesto novo u ovavkim topicima tako da nisu besmisleni wink.gif

Ne bih ni ja bolje napisala hug.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nameless_one
post May 1 2008, 01:41 PM
Post #59





Group: Članovi
Joined: 5-February 08
From: Novi Beograd
Member No.: 869
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Goran Šahinovic
Škola/Razred: MG IIIa



Topic nije besmislen.Naprotiv.
Posto ovde imamo vishe tema u jednoj,radi bolje preglednosti mog posta napravicu rezime:
1)Mishljenje o religiji
2)Mishljenje o Crkvi(ovo dvoje nije isto)
3)Crkva i politika
4)Crnogorci XD.gif

Dakle:

1)Verujem.Verujem i u 'Big Bang' teoriju,i u Darvinovu evoluciju,ali verujem i u Bibliju.Covek,kao bice,previshe je poseban da bi bio puki evolutivni potomak primata.Ako ne mozete da se slozite sa ovim,razmislite o tome koliko je covek u mogucnosti da stvori.
Ako je biblijska tvrdnja da je covek stvoren po liku Bozjem tacna,i ako je Bog stvorio svet,zivot i coveka,onda imate ekvivalenciju.Matematicki dokaz biggrin.gif
2)Crkva je zajednica coveka i Boga.Nije ni drzavna institucija,ni javni servis da mozete da je ocenjujete po pojedincima koji su imali neke nemoralne ispade.
3)Keep them separated wink.gif
4)Crnogorci nisu narod,Crnogorci su ime za Srbe koji zive u kraju koji se zove Crna Gora,kao npr. Vojvodjani ili Shumadinci.

Sad ce Kipar kaze da sam nacionalista XD.gif

This post has been edited by Nameless_one: May 1 2008, 01:45 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post May 1 2008, 06:10 PM
Post #60





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



QUOTE(Hannibal Lecter @ May 1 2008, 02:19 PM)
Ovaj topic je def bolji od topica kao sto su npr. koju pesmu slusate. Iako u tom topicu imam viiiise od 1000 postova, a u ovom mozda 2, def je zanimljivije citati ovo i razmisljati o ovome nego citati sta je npr pyost slusao pre pola sata...

Mislim da bi na forumu trebalo da bude vise ovakvih rasprava jer prosto forum za to i sluzi...

Inace ti ne mozes da tvrdis da li je neko samo citao taj post ili je i razmislio o tome (osim ako nisi vidovita Zorka rolleyes.gif), jer ja npr. sam dobro razmislio o svakoj recenici procitanoj ovde...

I kao sto Marija rece, cesto saznamo i nesto novo u ovavkim topicima tako da nisu besmisleni wink.gif
*


cheers.gif
Kewe mi, jebe mi se za to kakve ko cipele nosi i sta je ko slusao kad je citao onaj topik, ako nekome nije zanimljivo ne mora da cita i to je to... rolleyes.gif


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

24 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: