7 Pages « < 4 5 6 7 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Koji Fax Planirate Da Upishete?

Devojka sa mesecom u očima
post Jul 21 2008, 02:35 PM
Post #101





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jul 21 2008, 01:26 PM)
Nije sve "tamo" bolje, ali većina toga jeste, počevši od životnog standarda.

"I iskreno ja i ne bih bash volela da se nadjem nocu u Zagrebu."
Ni ja, ali da ti kažem, popularnije su u poslednje vreme "bande koje lemaju rockere, punkere i metalce" nego "bande koje lemaju srbe i cigane". Ali da, ti si bila tamo, i ti pratiš vesti, pa znaš bolje nego ja smile.gif.

A ovo za uzdizanje jednog naroda u nebeski je toliko debilno da ne vredi ni komentarisati.
*



Molim? Zar se protivish? biggrin.gif diablo.gif

Izvini, molim te. Nisam rekla da sam bila tamo, a i nemam neku zhelju. Samo kazhem shta mi je rekla drugarica.

Ma stalno taj zhivotni standard, gospodstvo... bla bla. Mislim da sam imala jedan post na blogu na tu temu i nastao je u trenutcima velikog saosecanja prema mom narodu, tako da ne bih da produbljujem temu


QUOTE(Slovenatz @ Jul 21 2008, 01:32 PM)
Mrzi me da trazim delove, ali lepo je videti da ponovo osoba koja je trazila satanizam u muzici posecuje nas forum.
*


cheers.gif
Mislim da si mislio na deo da ce me zamrznuti i onaj mali deo koji me vec ne mrzi. XD.gif Ne?

QUOTE(Neonkitza @ Jul 21 2008, 01:40 PM)
ali radnja se ne odvija pre 200g...i radije cu ovde da zavrsim etf ili sta vec i da budem srecna...nego da odem i budem depresivna wink.gif
*


Ma bre samo navali! Ne sputavam te ja smile.gif

QUOTE(calamity @ Jul 21 2008, 02:23 PM)
Pa... pitanje je da li ces biti depresivna smile.gif Sta ako tamo nadjes nekog ko ti je jos bolji "match" smile.gif Nikad ne znas. Mada... meni lepo ovako smile.gif

@devojka
Errrmmm... nemoj biti toliko protiv everlasting ljubavi u ovim godinama... tako sam i ja mislila pa vidi sta me snadje XD.gif
*



Ma taj bolji match sad.gif ... jadna Kiti iz "Ane Karenjine"... odbila je jednog, a drugi je ostavio.... (naterali su me da chitam lektiru sad.gif - bila je to UCENA ph34r.gif XD.gif)

Ma gledaj ljubav je kowl, samo eto... ja uvek naletim na neke pogreshne tipove...
A i nekako... Iskreno ja sam jos maja. Pa tek sam zavrsila plvi lazled tongue.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 21 2008, 02:49 PM
Post #102





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(Turgon @ Jul 21 2008, 03:28 PM)
U Hrvatskoj mozda jeste veca plata, ali je sve dosta skuplje, tipa novine dodju 70din, kad se prevede iz kuna....pa poredi...a net na fonu je 200 puta skuplji ( ja racuno biggrin.gif )
*


Pa baš zato i kažem da je najoptimalnije raditi tamo a živeti ovde smile.gif


Nego, da.
Zašto se protivim uzdizanjem svoga do nebesa?
Ajmo ovako.

Narod čine ljudi. Jel tako?
Ako kažeš da je jedan narod nebeski, to znači da su i svi ljudi koji pripadaju tom narodu nebeski.

Ovo nema smisla iz više razloga. Npr, ti ne poznaješ sve ljude unutar naroda.
Ali zato poznaješ neke. Tu, recimo, spada i tvoja profesorica biologije koju bi najradije plesnula, drugovi i drugarice iz razreda koje ne voliš, etc. I hope you see my point coffee.gif. Rezon je besmislen.

I da, šta je Hitler radio ako ne ovo:
Svoj rod uzdizao do nebesa.
I nešto ne verujem da ti je on drag.
Hmmm..
Kinda makes you wonder.



Edit
Samo da dodam, da je tvoj sig čist dokaz da tvrdnja "i dont give a **** about all of you guys" ne vredi.
Čista psihologija biggrin.gif. Da te stvarno boli k. za ono što mi mislimo o tebi, ne da ne bi stavila taj potpis nego zvoooooni (kako kažu u Subotici XD.gif).
cheers.gif

This post has been edited by Iva: Jul 21 2008, 02:54 PM


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 21 2008, 03:15 PM
Post #103





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jul 21 2008, 03:49 PM)
Pa baš zato i kažem da je najoptimalnije raditi tamo a živeti ovde smile.gif
Nego, da.
Zašto se protivim uzdizanjem svoga do nebesa?
Ajmo ovako.

Narod čine ljudi. Jel tako?
Ako kažeš da je jedan narod nebeski, to znači da su i svi ljudi koji pripadaju tom narodu nebeski.

Ovo nema smisla iz više razloga. Npr, ti ne poznaješ sve ljude unutar naroda.
Ali zato poznaješ neke. Tu, recimo, spada i tvoja profesorica biologije koju bi najradije plesnula, drugovi i drugarice iz razreda koje ne voliš, etc. I hope you see my point coffee.gif. Rezon je besmislen.

I da, šta je Hitler radio ako ne ovo:
Svoj rod uzdizao do nebesa.
I nešto ne verujem da ti je on drag.
Hmmm..
Kinda makes you wonder.
Edit
Samo da dodam, da je tvoj sig čist dokaz da tvrdnja "i dont give a **** about all of you guys" ne vredi.
Čista psihologija biggrin.gif. Da te stvarno boli k. za ono što mi mislimo o tebi, ne da ne bi stavila taj potpis nego zvoooooni (kako kažu u Subotici XD.gif).
cheers.gif
*


Moj potpis => moja stvar! Btw nisam rekla da su u pitanju svi ljudi ili cesh i tu da mi nadjesh kontradikciju? rolleyes.gif

Ne poredi me sa Hitlerom! Jer ne bih da se prisecam ko je zheleo tamo neke smrtne kazne... za tamo neke ljude koji vrlo lako i ne moraju biti krivi rolleyes.gif

Izvini mogla bih i ja da te vratim na onaj zhivotni standard. Ne zhive svi ljudi onako kako zhivi vecina. I u Hrvatskoj sigurno ima mnogo ljudi koji jedva prezhivljavaju (na ovo bih mogla da dodam josh neshto... ali neki drugi put). I, da, jel ti beshe stalno prichash da ne treba "generalizirati"? wink.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 21 2008, 03:22 PM
Post #104





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



bow.gif bow.gif bow.gif



Svugde imaš ljudi koji "jedva preživljavaju".
Ja ne "generaliziram" već govorim o OPĆENITOJ slici.
Isto ti važi i za recimo Norvešku. Za tu zemlju se govori da ima među najboljim životnim standardima na svetu pa opet imaš i prosjaka i svega. Ništa čudno.

Kao da kažemo recim da je životni vek duži u recimo SAD nego u Obali Slonovače, pa opet će se naći starac iz O.S. koji je nadživeo desetogodišnjaka iz SAD koji je umro.


AJME.


Što se tiče smrtne kazne, ja sam protiv toga (i ne sećam se da li sam ikada tvrdila drugačije, može biti), ali u nekim slučajevima je se stvarno teško protiviti tome. Recimo pedofil koji je zlostavljao, silovao i ubio 150 dece ili neki glupi ratni zločinac koji je pobio na mase ljudi, ha, nisam baš najravnodušnija.


Aj ne *****j.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 21 2008, 03:41 PM
Post #105





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jul 21 2008, 04:22 PM)
Što se tiče smrtne kazne, ja sam protiv toga (i ne sećam se da li sam ikada tvrdila drugačije, može biti), ali u nekim slučajevima je se stvarno teško protiviti tome. Recimo pedofil koji je zlostavljao, silovao i ubio 150 dece ili neki glupi ratni zločinac koji je pobio na mase ljudi, ha, nisam baš najravnodušnija.
Aj ne *****j.
*


Pa, ne bih da te podsecam koliko je tih tvojih milih and dragih hrvata poubijalo srbe. Mogu da ti navedem neke vrlo slikovite dogadjaje wink.gif. Samo zato shto je bilo davno onda to sklanjamo u stranu i sad smo mi zlikovci rolleyes.gif
Pedofil... hmmm... jel se to odnosi na lika koji te cima svaki dan, trazhi da se kresnete u parkicu na vrh jednog brda i slikovito ti objashnjava shta bi ti radio? unsure.gif Jel mogu da ga prijhavim? biggrin.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 21 2008, 03:45 PM
Post #106





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Mogu i ja isto da uradim za suprotno.
Ali draga moja, nekad moraš da staviš sa strane neke stvari. Nekad se treba odmaknuti od prošlosti. Ja ne vidim smisao toga da idem i serem okolo o tome kako su mi određeni članovi porodice poginuli zbog nekih JNA vojnika ili šta već..
Niti će ih to vratiti niti će svet biti lepše mesto..

Uostalom, sama si rekla da tražiš PEACE smile.gif.


P.S.
Pedofil=lik koji sedi pored dečijeg igrališta i zatim randomly odabere trogodišnjaka i izjebe ga iza kuće.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pencil
post Jul 21 2008, 04:17 PM
Post #107





Group: Članovi
Joined: 21-July 08
Member No.: 1.077
Status: Van MGa



Ја за годину дана уписујем ЕТФ у Бегеу надам се. Него девојко, много ти *****. Много ми делујеш као неки комплексаш ком кева, ћале, баба, деда и сви остали намећу родољубље а заправо немаш појма о својој земљи. Волети Србију не значи да мрзиш хрватску и све остале. Лепо ти је рекла Неонкитза да је то небитно. Како смарају брате ови што вичу СРБИЈА СРБИЈА а онда после чујем 'ми смо небески народ'. ТО НЕ ПОСТОЈИ, КОНТАШ?
И ја сам родољуб али не мрзим никога. Само ми подоста њих иде на ***** али то нема везе са србима, хрватима, словенцима и осталима него неким другим стварима.
Волим ћирилицу, домаћу шљивовицу.. али не мрзим цоца цолу или који већ.

Поззззззззззззззззз!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Jul 21 2008, 06:42 PM
Post #108


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Jul 21 2008, 04:41 PM)
Pa, ne bih da te podsecam koliko je tih tvojih milih and dragih hrvata poubijalo srbe. Mogu da ti navedem neke vrlo slikovite dogadjaje wink.gif. Samo zato shto je bilo davno onda to sklanjamo u stranu i sad smo mi zlikovci  rolleyes.gif
Pedofil... hmmm... jel se to odnosi na lika koji te cima svaki dan, trazhi da se kresnete u parkicu na vrh jednog brda i slikovito ti objashnjava shta bi ti radio?  unsure.gif Jel mogu da ga prijhavim?  biggrin.gif
*



A zasto srbi, kad kazem to, mislim na vecinu neukog naroda koji gleda vesti, zna samo za slucajeve gde su hrvati ubijali srbe..
NARAVNO da neces na vestima cuti, taj i taj srb je poubijalo 150 hrvata..
Cinjenica je da smo radili iste, ako ne i gore, stvari hrvatima i siptarima XD.gif

A zaa tog lika koji cima svaki dan, trazi kres, etc..
To je NORMALNO ako joj je decko.. XD.gif
Videces ti, JEDNOG DANA, kad ga budes imala.. XD.gif
Videces i da prija.. tongue.gif


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jul 21 2008, 06:51 PM
Post #109





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(Turgon @ Jul 21 2008, 03:28 PM)
U Hrvatskoj mozda jeste veca plata, ali je sve dosta skuplje, tipa novine dodju 70din, kad se prevede iz kuna....pa poredi...a net na fonu je 200 puta skuplji ( ja racuno biggrin.gif )
*


Nije toliko skupo, odnos cena i plata je ~ kao kod nas, mozda malo bolji. Ali oni su u duznickoj krizi ( i drzava i gradjani su zaduzeni ), a mi ( jos uvek ) nismo.

Kako si racunao cenu neta na fonu?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jul 21 2008, 07:19 PM
Post #110





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



u srbiji je najbolja klopa i najbolji si restorani


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Turgon
post Jul 21 2008, 08:18 PM
Post #111





Group: Članovi
Joined: 3-February 07
From: Cambridge, UK
Member No.: 424
Status: Van MGa
Ime i prezime: Nikola Mrksic
Škola/Razred: Trinity College, Cambridge 2014



QUOTE(Slovenatz @ Jul 21 2008, 07:51 PM)
Nije toliko skupo, odnos cena i plata je ~ kao kod nas, mozda malo bolji. Ali oni su u duznickoj krizi ( i drzava i gradjani su zaduzeni ), a mi ( jos uvek ) nismo.

Kako si racunao cenu neta na fonu?
*



otvorio par sajtova i ode 100kn, to pricam za T-Mobile, pogledam saobracaj, podelim, dobijem cenu , uporedim sa nasom biggrin.gif bolesno je skupo, nedo ti bog da se za***** da odes biggrin.gif


--------------------
All that is gold does not glitter, not all who wander are lost.
J.R.R.Tolkien
user posted image
I've gone beyond the truth... It's just another lie.
#include<time.h>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 21 2008, 09:18 PM
Post #112


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Da, ovde se definitivno zavrsava skava Hrvati vs. Srbi rasprava... Hrvatska vs. Srbija moze, sve dok je u domenu studiranja.


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jul 21 2008, 10:09 PM
Post #113





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(Turgon @ Jul 21 2008, 09:18 PM)
otvorio par sajtova i ode 100kn, to pricam za T-Mobile, pogledam saobracaj, podelim, dobijem cenu , uporedim sa nasom biggrin.gif bolesno je skupo, nedo ti bog da se za***** da odes biggrin.gif
*


A ti si tada koiristio nas broj? U Hrvatskoj?



@t: Jel zna neko o situaciji na privatnim univerzitetima? Konkretno BK


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 21 2008, 10:24 PM
Post #114





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(pyost @ Jul 21 2008, 10:18 PM)
Da, ovde se definitivno zavrsava skava Hrvati vs. Srbi rasprava... Hrvatska vs. Srbija moze, sve dok je u domenu studiranja.
*


Šta nisi pobrisao postove i lockovao topic tongue.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 21 2008, 10:32 PM
Post #115


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Zato sto je dobra tema, a i rasprava je bila delimicno OK - da vidimo kako ce da se nastavi...


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 21 2008, 10:59 PM
Post #116





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Al ja planiram da upišem neku fiziku u Zagrebu i --eto, to je topic. Ne?


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 22 2008, 12:43 PM
Post #117





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jul 21 2008, 11:59 PM)
Al ja planiram da upišem neku fiziku u Zagrebu i --eto, to je topic. Ne?
*


Lol
Zar ne reche fizichku hemiju? Sad fiziku? XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 22 2008, 12:47 PM
Post #118





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ma rekla sam fiziku ili fizičku hemiju.. ali mi nešto pari da više vučem na fiziku.

QUOTE
Fiziku ili fizičku hemiju ili nešto na tu bazu..

wink.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jul 23 2008, 10:42 AM
Post #119





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Dakle ja etf (ili neshto na tu bazu tongue.gif)
Shta mislite, da li je bolja elektronika ili telekomunikacije? biggrin.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
calamity
post Jul 23 2008, 01:07 PM
Post #120





Group: Članovi
Joined: 4-April 07
From: Cambridge, MA, USA
Member No.: 491
Status: Van MGa
Škola/Razred: MIT junior, RAF alumna, Grobarska alumna



Nije fora sta je bolje nego sta te vise zanima smile.gif
Pogledaj na sajtu fakulteta sve predmete i za jedan i za drugi smer pa resi smile.gif Mada ti jos imas vremena wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: