10 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Metal/rock, Guitar Will Cry!!!

Balder
post Aug 15 2008, 02:06 PM
Post #41





Group: Članovi
Joined: 26-July 08
From: Beograd
Member No.: 1.078
Status: Van MGa
Ime i prezime: Danko Petrovic
Škola/Razred: Visoka Elektrotehnicka Skola... vecno druga...



Da, ta narodna muzika je sasvim ok... Ne kazem da se ponosim, ne slusam tako nesto, ali mi ne smeta smile.gif Ovo je zaista ponizavajuce, ako su dupeta i sise najvaznije...

Sto se tice velike mature, nisu mi isla dva najbolja ortaka, a ja tamo da se smaram uz likove kojima je samo stalo da se pojebu i napiju uz krsh muziku, ne hvala smile.gif Bilo mi je zanimljivije da se napijem sam za sebe smile.gif doduse, nije da mi je to i inace problem XD.gif

Narodna Muzika nije isto sto i Turbo Folk... A turbo folk svakako nije zajebavanje, vec tipicna uvreda za inteligenciju...

Britney i ABBA jesu pop, ali svakako nije isto... Kao sto je i Green Day punk, ali je uvreda za punk XD.gif


--------------------
"Zato vjerujem u sebe, rijeci su suvisne i to dobro znam, jedino Gavrilo Princip je spas, da uzmem utoku i pucam u vas... Bjedne egoiste, lazne moraliste."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Aug 15 2008, 05:12 PM
Post #42





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



QUOTE(pyost @ Aug 15 2008, 11:34 AM)
Ne, onda jednostavno ne budem tu prisutan, radim nesto pametnije...
*




QUOTE(Balder @ Aug 15 2008, 12:21 PM)
clap.gif smile.gif na velikoj maturi nisam ni bio XD.gif ekskurzije, uvek ima i normalnih ljudi... ovo drugarsko ne znam ni sta je XD.gif
*



Ovde ne mogu da se slozim.

Uz narodnjake covek moze da se onako "isprazni", a uz dobro drustvo i najveci shitovi mogu da bude extra smile.gif


QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Aug 15 2008, 02:20 PM)
Izvini.... narodnjaci=turbo folk, folk=narodna muzika... => narodnjaci= turbo narodna muzika tongue.gif
*



err ne?
narodnjaci = turbo folk i folk=narodna muzika ali narodnjaci su daleko od narodne muzike.
ne treba da se stidimo narodne muzike, ali turbo folk nije narodna muzika, vec novokomponovani sund

QUOTE(Neonkitza @ Aug 15 2008, 02:40 PM)
turbo folk=tursko sranje sa sisama i dupetom -.-
*



Najbolja definicija XD.gif


QUOTE(Balder @ Aug 15 2008, 03:06 PM)
Britney i ABBA jesu pop, ali svakako nije isto... Kao sto je i Green Day punk, ali je uvreda za punk XD.gif
*



cheers.gif

Abba se slusa i dan danas, posle 30 godina, dok Britney-in "hit" Gimme more niko ne slusa ni posle 6 meseci..

Jedan od najbitnijih parametara umetnosti je upravo "opstanak u vremenu", tj da muzika ostaje dobra i posle mnogo godina, a ne da smori posle 2 nedelje..


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Balder
post Aug 15 2008, 06:08 PM
Post #43





Group: Članovi
Joined: 26-July 08
From: Beograd
Member No.: 1.078
Status: Van MGa
Ime i prezime: Danko Petrovic
Škola/Razred: Visoka Elektrotehnicka Skola... vecno druga...



Eh, pa svako se prazni uz nesto svoje smile.gif Ja se najbolje ispraznim uz rock, ali mogu da se ispraznim i uz neku dobru narodnu muziku, ali nikako se ne bih ispraznio uz Turbo Folk... to mi samo dize pritisak...

I tacno je da je uz dobro drustvo sve dobro, ali nekako ljudi koji slusaju tako nesto uglavnom nisu dobro drustvo... Ok, ovo jesu predrasudi, ima izuzetaka, ali je nazalost tako, barem po mom misljenju... Mada, opet, ima stvari koje mi dizu pritisak...

~edit~
Inace na maloj maturi sam bio, smorio sam se k'o bombonica... Posle u srednjoj, za veliku... pa planirao sam da idem dok nisu odustali najbolji ortaci... Kada su oni odustali, onda zaista vise nisam imao razloga da idem...

This post has been edited by Balder: Aug 15 2008, 06:09 PM


--------------------
"Zato vjerujem u sebe, rijeci su suvisne i to dobro znam, jedino Gavrilo Princip je spas, da uzmem utoku i pucam u vas... Bjedne egoiste, lazne moraliste."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Aug 15 2008, 08:03 PM
Post #44





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



QUOTE(Balder @ Aug 15 2008, 07:08 PM)
I tacno je da je uz dobro drustvo sve dobro, ali nekako ljudi koji slusaju tako nesto uglavnom nisu dobro drustvo...
*


Ја слушам тако нешто. Мислим за себе да сам добро друштво biggrin.gif
Али исто тако знам бар пола песама Рамонса.. Нема правила wink.gif


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Aug 16 2008, 01:31 AM
Post #45





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Шта паметније, мајке ти? Играш домине?
Не могу ни да кренем од тога, губим се у дубинама глупости...предубоко, јбт!

Ви баш не схватате? Метал је срање за (у раној младости) убедачене или искомплексиране људе којима се то свиди и настављају да слушају такву музику..
Наведи ми десет чистих метал бендова?
Метал није срање, а ти дефинитивно ниси меродаван за било какво конкретно доношење закључака већ ти једино импонује ширење глувих дезинформација твог личног става који је, заправо, потпоран интегритетом комплек(а)са и предрасуда. Музика сама по себи не мора имати дефиницију да би се слушала и то је ствар индивидуалног одабира појединаца зависно од њихових идеала, емоција (пасивних), афинитета, испољавањем личности и још много тога. Елем, уколико је то твој став о метал култури - жалим те.
А свиди им се јер указује на проблеме у друштву, стању у држави, душевном болу, бла, бла, бла... Баш ономе што их мучи.
Генерализација поводом људи који слушају гране метал музике...типично затупљено и недовољно ОpenMinded. Музици се никад, али никад не суди на конту људи који их слушају - то да ти буде јасно wink.gif

А народњаци су за оне који више воле атмосферу (која се том музиком постиже) него сама музику... Нико нормалан неће цитирати Тину спонзорушу и њене текстове, али уз њену песму може баш да се откине...
Да би ценио музику мораш знати и корене исте. Такозвани термин ''народњаци'' је сам по себи шугав. постоји народна музика и врло мало људи и аутора који и дан данас производе квалитетну народну музику.
имамо, даље, изворну музику (етно) - хор ''сељанчица'' и такозвани фолклор.
Данашњи певачи народне музике могу једино да цене Цунета Гојковића, Шабана Шаулића и Ану Бекуту. Сцена народне музике која је настала почев од ЗАМ (касније Гранд Шоу) је за дебиле који немају адекватан музички укус већ слушају шаренило које нема ни К од културе.
Закључак: Ако хоћеш да слушаш текстове, слушај рок, староградску музику штагод, ако хоћеш да уживаш у атмосфери, слушај народњаке. Просто.
Па ти сматраш да пишеш састав... hug.gif
Пре свега, текстови се не могу слушати. Текст је могуће певати. Рок музика није једино о текстовима већ о смислу (смисао новонастале ''народне'' музике је ...шта заправо? Бум трас, ноге у кола тетоважа леђа гола вода мокра, базен влажан је6'0 те патлиџан...).
Јаке ми атмосфере где ''ликови и ликуше'' носе ствари покупљене од последње италијанске моде (уз додатак кинеских ципела), мало пудера и животног смисла ''што више ''риба'' да поје6ем'', ''само да се добро удааам'' rolleyes.gif
Ја ЖИВИМ у месту где људи слушају ''народну музику'' од 7ам до 10pm тако да ми је јако добро познат менталитет истих особа (агресивност, пијанчење, претерана егоцентричност, ношење златних наруквица wacko.gif итд и једноставно заглупљивање спортом и осталим готово небитним стварима које служе за испирање или окупацију мозга).

Таква ''музика'' је превазишла саму себе и поставила ''стандарде'' добре журке. Тридесет пута ћу се боље провести на некој Техно или Хаус журци него ли придодавању себе нечему што НЕМА СМИСЛА, већ је једино потреба за проналажењем истог како би неко имао свој издувни вентил lol.gif lol.gif
И, да, далеко си догур'о прикане.

eto meni je zhao shto nisam mogla da plachem na toj maloj maturi, kada su svi zhivi plakali, ali nisam mogla da se setim nicheg za chim bih zhalila...
Ахахахахахаха, сори али зар толико не увиђаш да је то плакање било извештачено и ''наручено'', преувеличано и ФУЈ бре! мрзим све што је вештачко, а то је углавном и новонастала ''народна музика'' која, нема смисла - осим да иритира, наравно...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Aug 16 2008, 01:41 AM
Post #46


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



za plakanje na maloj maturi je mlekce u pravu XD.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Aug 16 2008, 09:16 AM
Post #47





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Aug 15 2008, 10:44 AM)
Narodnjaci.... dakle... na drugarskom / maturskom / xkurziji, odvrnu narodnjake do daske i vi svi stojite u coshku?
*


Sećam se ekskurzije u osmom kad smo prijateljica i ja nekako ubedile razrednu da nas pusti da se vratimo u sobu jer smo samo sedele za nekim stolom i pokušavale da pričamo. I sećam se da mi je ta noć u hotelskoj sobi, provedena u razgovoru s njom, nekako mnogo značila.
Anyway, to je poslednja "žurka" takvog tipa gde sam bila... Ekskurziju u prvom i nismo baš imali, a u drugom smo išli u Beč gde smo slušali neki hip-hop. I ja sam se bacala.. iako ne slušam takvu muziku.

QUOTE(Neonkitza @ Aug 15 2008, 02:40 PM)
meni je atmosfera lepsa na rock/metal koncertu/svirci nego na nekoj zurci sa narodnjacima XD.gif vise se ispraznim i bude mi zabavnije wink.gif
*


cheers.gif...

QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Aug 15 2008, 10:44 AM)
Na kraju... to samo kod nas ima da se ljudi koji vole SVOJU narodnu muziku smatraju prostacima  rolleyes.gif
*


Hahahah, obožavam tip rečenice "ovo samo kod nas ima" XD.gif.
Ajde, zamislimo da si mislila na narodNJAKE, pa opet.. zašto bih to volela? XD.gif
Ako se to MENI ne dopada, nema razloga da gajim neka izveštačena osećanja prema tome.
Uostalom, možeš komodno reći da ja to govorim jer nisam Srpkinja, ali meni se Severinina muzika jednako gadi (pri tome mislim na pesme tipa "Štikla"...)
smile.gif

P.S.
Ja se radovala što mi je mala matura poslednji tren sa svojim razredom.. zamalo zaplakah ..od sreće.. XD.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Aug 16 2008, 10:14 AM
Post #48





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



^ То већ да.

Ја сам једини био у црној кошуљи и фармеркама, тотално опуштено (није било врућина smile.gif ). Остали су играли коло...друго коло...треће коло...и ако наоколо.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Aug 16 2008, 11:45 AM
Post #49





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ja bila u nekoj smeđoj haljini.. htela doć u crnim starkama ali usled određenih okolnosti, nisam..XD.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Aug 16 2008, 11:47 AM
Post #50





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Kod nas su skoro svi bili normalno obuceni (ako izuzmemo par likova koji su imali sakoe XD.gif).

Mada sama po sebi matura je bila bzvz...


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Aug 16 2008, 11:47 AM
Post #51


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



SB narodna muzika je ok...ona je narodna...sta ces,i kolo i trubaci..sve je to deo nas...ALI ****** GRAND NIJE NI N OD NARODNE MUZIKE tongue.gif napravljeno za zatupljivanje mase..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Aug 17 2008, 08:34 AM
Post #52





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
Па ти сматраш да пишеш састав... hug.gif
Јаке ми атмосфере где ''ликови и ликуше'' носе ствари покупљене од последње италијанске моде (уз додатак кинеских ципела), мало пудера и животног смисла ''што више ''риба'' да поје6ем'', ''само да се добро удааам''  rolleyes.gif
Ја ЖИВИМ у месту где људи слушају ''народну музику'' од 7ам до 10pm тако да ми је јако добро познат менталитет истих особа (агресивност, пијанчење, претерана егоцентричност, ношење златних наруквица  wacko.gif итд и једноставно заглупљивање спортом и осталим готово небитним стварима које служе за испирање или окупацију мозга).

Таква ''музика''  је превазишла саму себе и поставила ''стандарде'' добре журке. Тридесет пута ћу се боље провести на некој Техно или Хаус журци него ли придодавању себе нечему што НЕМА СМИСЛА, већ је једино потреба за проналажењем истог како би неко имао свој издувни вентил  lol.gif  lol.gif
И, да, далеко си догур'о прикане.
*



Увек се насмејем твом покушају духовитости...
Боље италијанска мајица (или њена копија), него поцепане фармерке и ланац за керове око панталона, црне (никад не опране) мајице и старке...
А извини, то је мото само "турбофолкера", је ли? Шта, тога нема код вас? Ајде немој да ме засмејаваш... Овим си само испао глуп и доказао да имаш предрасуде и комплексе... Ништа више...
Чуј, претерана егоцентричност? Ти баш волиш да етикетираш људе? Народе чујте и почујте, свако ко слуша Сашу Матића је не виђени егоиста... Резултат најновијег истраживања пиштољ доктора, Млекцета...
Исто тако, агресивности и пијанчења има само када се слушају народнјаци....

За спорт ћу једном посебно да те изнапушавам, нећу да ми пост буде предугачак.... Типично размишљање ретарда који нису ни за један спорт, и које су у школама други малерисали а на физичко нису ни ишли, јер су им бранили да играју...
Надам се да схваташ да исти људи који слушају техно и хаус (ти са којима би се ти лепше провео), у 98% случаја, прелазе негде где има народњака чим се тај хаус клуб затвори... Тд, то су исти људи по којима си пљувао...
Прво, нисам ја теби никакав прикан, не дај боже да икад будем. А друго, ако је ово требало да буде претња, смешна је колико и ти...


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Aug 17 2008, 09:35 PM
Post #53





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



whoa, color coded... nice


Ne kapiram samo sta se raspravljate, al doci ce valjda pyost da sve warnuje i obrise postove.


anyway ovde se pusta metal i hard rock non stop biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 18 2008, 11:17 AM
Post #54





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Balder @ Aug 15 2008, 03:06 PM)
Da, ta narodna muzika je sasvim ok...

Britney i ABBA jesu pop, ali svakako nije isto... Kao sto je i Green Day punk, ali je uvreda za punk
*


Hmmm... onda si ti jedan od retkih. Svi bi pre odabrali i seku i karleushu, nego neke tamo pesme za babe i dede XD.gif

Nemoj da mi dirash Britney!!!! mad.gif
Britney je daleko bolja od tih vashih ol' skul stvari, rocka, punka... chega god... Jednostavno su pesmice vrlo vesele, za razliku od pink floyda, nekog tamo simona&gurfunkela, styxa ili doorsa sleep.gif

QUOTE(Hannibal Lecter @ Aug 15 2008, 06:12 PM)
Uz narodnjake covek moze da se onako "isprazni", a uz dobro drustvo i najveci shitovi mogu da bude extra

Abba se slusa i dan danas, posle 30 godina,  dok Britney-in "hit" Gimme more niko ne slusa ni posle 6 meseci..

Jedan od najbitnijih parametara umetnosti je upravo "opstanak u vremenu", tj da muzika ostaje dobra i posle mnogo godina, a ne da smori posle 2 nedelje..
*


Ahahaha... kad pomislim koliko smo bili navucheni na onu pesmu "Votka i dzin" lol.gif

Ma koliko ja volela Abbu ili lepo pevala njihove pesme, meni se smuchilo da slusham stvari od pre 30 godina. Ja zhivim sada i ne zhelim da gledam crno-blele filmove i slusham muziku uz koju su odrasli moji roditelji. Chak mi je vec vishe smor i onaj Balashevic shto stalno peva jedno te isto...

Ma nek ona samo opstaje u vremenu, ali lepshe je da slushash neshto shto tek treba da opstane, a ne neshto shto opstaje 20-30 godina



Mlekce, ja tebe duboko poshtujem, ali majke ti ko ce da chita ovolike postove? wacko.gif
Kako ti nije dosadno da ih pishesh, a josh si na dial-up-u?
QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
Метал није срање, а ти дефинитивно ниси меродаван за било какво конкретно доношење закључака већ ти једино импонује ширење глувих дезинформација твог личног става који је, заправо, потпоран интегритетом комплек(а)са и предрасуда. Музика сама по себи не мора имати дефиницију да би се слушала и то је ствар индивидуалног одабира појединаца зависно од њихових идеала, емоција (пасивних), афинитета, испољавањем личности и још много тога. Елем, уколико је то твој став о метал култури - жалим те.
*


Brate, ako on tako misli, ti ga ne mozhesh promeniti, kao shto se ja vishe ne dam promeniti. Ja sam fino dete, zlato mamino i tatino, ne pushim, ne pijem, ne psujem, volim da se doteram, popnem na visoke shtikle i mama i tata mogu samo da budu ponosni biggrin.gif. Ali sve to nema veze sa metalom XD.gif.
Kao ti znash da eagle nije merodavan? Kako si ti merodavan da sudish o narodnjacima, a on nije merodavan da sudi o metalu? rolleyes.gif
A ovo za definiciju... jeli majke ti... ti mislish da ja definishem prvo Zheljka Samardzica, napishem kritiku o njemu, izanaliziram gde je rodjen, shta je uchio i radio u svom zhivotu, koliko ima dece, koliko zaradjuje, pa tek onda odvrnem do daske njegove pesme?

QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
Генерализација поводом људи који слушају гране метал музике...типично затупљено и недовољно ОpenMinded. Музици се никад, али никад не суди на конту људи који их слушају - то да ти буде јасно
*


Ja evo generalizujem biggrin.gif (i uzhivam u tome). Da li sam ja openMinded ne mozhe se zakljuchiti na osnovu toga shto ne cenim preterano metalce i smatram da ce se svi oni promeniti za par godina.

QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
Пре свега, текстови се не могу слушати. Текст је могуће певати. Рок музика није једино о текстовима већ о смислу (смисао новонастале ''народне'' музике је ...шта заправо? Бум трас, ноге у кола тетоважа леђа гола вода мокра, базен влажан је6'0 те патлиџан...).
*


E nemoj da lupash! Ti kao ne slushash tekstove rolleyes.gif Pokushavash da se pravish pametan, ali ti ne ide bash tongue.gif
I ajde sad lepo reci gde je smisao rock muzike? huh.gif
A smisao narodnjaka ili narodne muzike je da se ljudi zabave wink.gif

QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
''само да се добро удааам''
*


Pa u chemu je problem? Ti ne bi zheleo da se dobro... ozhenish? tongue.gif
I ja bih da se dobro udam, ali ne josh i ne tako kako ti mislish wink.gif

QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
Ја ЖИВИМ у месту где људи слушају ''народну музику'' од 7ам до 10pm тако да ми је јако добро познат менталитет истих особа (агресивност, пијанчење, претерана егоцентричност, ношење златних наруквица итд и једноставно заглупљивање спортом и осталим готово небитним стварима које служе за испирање или окупацију мозга).
*


Sport je zdrav, a takodje i bavljenje istim. Da bi mogao da koristish taj tvoj mozak morash negde da se ispraznish wink.gif. Tj ne morash, ali je tako lakshe
Inache... shta ti imash protiv zlatnih narukvica? Mozhda jedino to shto ti nemash jednu? rolleyes.gif
QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Aug 16 2008, 02:31 AM)
И, да, далеко си догур'о прикане.
*


A ako cemo poshteno ti si josh dalje rolleyes.gif


A samo neshto... svi vi koji kobajagi prichate da je narodna muzika ok, a narodnjaci nisu... sumnjam da bash igrate kolo na svadbama...


I sad mi se chini da sam ista kao mlekce, ali nisam mogla vishe da skratim post XD.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Balder
post Aug 18 2008, 11:41 AM
Post #55





Group: Članovi
Joined: 26-July 08
From: Beograd
Member No.: 1.078
Status: Van MGa
Ime i prezime: Danko Petrovic
Škola/Razred: Visoka Elektrotehnicka Skola... vecno druga...



E, ljudi... Ovo zaista vise nema poentu... Topic je Metal i Rock muzika i treba da se pise o tome... Ko ne voli doticnu, neka otvori Topic o Seki Aleksic i ostalima...

Ova svadja NICEMU ne vodi... Niti cemo mi vas nabediti da je rock bolji, niti vi nas da je to bolje... U svakom slucaju, i na jednoj i na drugoj strani ima debila, i na jednoj i na drugoj strani ima normalnih ljudi, i zaista nisam merodavan da cenim ljude, vec mogu svojim pogledom da cenim neku muziku...

I btw, ne podnosim Pink Floyd i Doors-e... A ako hocete dobru, veselu muziku, slusajte SKA smile.gif


--------------------
"Zato vjerujem u sebe, rijeci su suvisne i to dobro znam, jedino Gavrilo Princip je spas, da uzmem utoku i pucam u vas... Bjedne egoiste, lazne moraliste."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Djole
post Aug 18 2008, 12:09 PM
Post #56





Group: Članovi
Joined: 24-February 07
From: Sindidun
Member No.: 452
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Djordje Rosic
Škola/Razred: MG / IVd



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Aug 18 2008, 12:17 PM)

Britney je daleko bolja od tih vashih ol' skul stvari, rocka, punka... chega god... 


Ok, balder je u pravu kad kaze da ovo ne vodi nicemu, ali ovo nisam mogao da ne quotujem.

Po cemu je tacno britni bolja od navedenog? Vesele pesmice? Koliko si zapravo od stvari koje si napomenula slusala? Ne mozes da pricas o muzici koju nisi slusala.. stvarno. Dajem 100 kinti da nisi u zivotu slusala punk (osim slucajno).

I da, ja jesam na zalost slusao Britni i razna druga sranja (moja sestra je prosla kroz tu fazu... negde u cetvrtom osnovne, sad slusa malo zreliju muziku).

I ovo za vreme kad je muzika napravljena je cisto sranje.
Mislim mocart je ziveo pre 300 godina i kako to tacno utice na kvalitet muzike? I dalje je genije i imao je vise sluha od celog granda zajedno. (sto ne govori puno, verovatno je i betoven imao vise sluha od njih u vreme kad je bio gluv)






--------------------
no future for you
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 18 2008, 12:20 PM
Post #57





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Djole @ Aug 18 2008, 01:09 PM)
Ok, balder je u pravu kad kaze da ovo ne vodi nicemu, ali ovo nisam mogao da ne quotujem.

Po cemu je tacno britni bolja od navedenog? Vesele pesmice? Koliko si zapravo od stvari koje si napomenula slusala? Ne mozes da pricas o muzici koju nisi slusala.. stvarno. Dajem 100 kinti da nisi u zivotu slusala punk (osim slucajno).

I da, ja jesam na zalost slusao Britni i razna druga sranja (moja sestra je prosla kroz tu fazu... negde u cetvrtom osnovne, sad slusa malo zreliju muziku).

I ovo za vreme kad je muzika napravljena je cisto sranje.
Mislim mocart je ziveo pre 300 godina i kako to tacno utice na kvalitet muzike? I dalje je genije i imao je  vise sluha od celog granda zajedno. (sto ne govori puno, verovatno je i betoven imao vise sluha od njih u vreme kad je bio gluv)
*


Nemoj da se kladish, jer me uopshte ne poznajesh. Inache punk moram da slusham na svakom velikom odmoru i na svakom chasu istorije htela ja to ili ne dry.gif, te sam stoga uspela i protiv svoje volje da se naobrazujem XD.gif, a slushala sam svojevoljno mnogo drugih stvari... Ne dao Bog da se to ponovo desi sad.gif. Slusham ono shto mi se svidja smile.gif, a tu recimo spadaju i Beograd i Pile od Cece, Bebo moja od Nemanje Nikolica, sve pesme Djordja Balashevica, Zbogom Srbijo i Pogledaj dom svoj andjele od Bore Chorbe i josh ko zna koliko drugih i domacih i stranih stvari wink.gif

Ama klasika je van kategorije. Necesh mi reci da su sex pistolsi u rangu mocatra? rolleyes.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Djole
post Aug 18 2008, 12:38 PM
Post #58





Group: Članovi
Joined: 24-February 07
From: Sindidun
Member No.: 452
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Djordje Rosic
Škola/Razred: MG / IVd



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Aug 18 2008, 01:20 PM)
Nemoj da se kladish, jer me uopshte ne poznajesh.
*



Istina ne poznajem te, ali po nacinu na koji pricas sam pomislio da stvarno nisi slusala nista. Oh well misljenja su razlicita.
Samo ja nikad ne bi opisao punk kao "ne veseo".

QUOTE
Pogledaj dom svoj andjele od Bore Chorbe


Jao boze koliko mi se ta pesma smucila u zadnje vreme. Nastala je u "ono vreme" kao pesma protiv rezima, a sad su poceli da je koriste kvazi nacionalisti u smislu odbrane kosova. I bora licno kao prvi od njih... totalno je propao covek.

QUOTE
Ama klasika je van kategorije. Necesh mi reci da su sex pistolsi u rangu mocatra?  rolleyes.gif


Po uticaju na kulturu koji su imali? Mislim da ni ja ni ti nismo u mogucnosti to da kazemo, vreme ce reci. Mocart jeste imao prednost sto se rodio dva veka ranije, naravno da ce imati veci uticaj ukupno. Mada ja vise volim da poredim njega sa beatlesima ili stonsima. Sex pistolse bih pre uporedio sa Betovenom. On je doneo (za svoje vreme) dosta cvrsci zvuk, i bio je prilicno revolucionarnog karaktera. Ali dobro, to su samo moja razmisljanja.

This post has been edited by Djole: Aug 18 2008, 12:45 PM


--------------------
no future for you
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Aug 18 2008, 01:09 PM
Post #59


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



QUOTE(Devojka sa mesecom u očima @ Aug 18 2008, 12:17 PM)
Britney je daleko bolja od tih vashih ol' skul stvari, rocka, punka... chega god... Jednostavno su pesmice vrlo vesele, za razliku od pink floyda, nekog tamo simona&gurfunkela, styxa ili doorsa sleep.gif
*



Tvoj muzicki ukus me stvarno zabrinjava huh.gif Usudila si se da stavis Britney i S&G u isti pasus, stvarno mi nije jasno sta ta bi... Na stranu sto ih ne slusam i znam samo dve njihove pesme, Britney ne moze ni da im prismrdi! Isto vazi i za Pink Floyd, kultni bend bre...


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Djole
post Aug 18 2008, 01:43 PM
Post #60





Group: Članovi
Joined: 24-February 07
From: Sindidun
Member No.: 452
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Djordje Rosic
Škola/Razred: MG / IVd



Ukusi su razliciti, sta da se radi.

Ono sto moze da zabrinjava je sto je muzicki ukus orijentisan cesce (bar u nasoj zemlji) prema izvodjacima koji imaju sluha koliko i mercedez benaz koji voze.



--------------------
no future for you
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

10 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: