22 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ljubav, :)

c1k4_ml3kc3
post Apr 13 2008, 08:20 PM
Post #41





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



QUOTE(Kipar @ Apr 13 2008, 08:52 PM)
boze koja glupa tema , isto kao da pitash shta je sreca ili smisao zivota. Ne postoji definicja , svako je shvata na svoj nacin i jedinstveno dozivljava.

*



Hajde procitaj prvu recenicu mog posta i zatim je obrazlozi ponovo. Shvatices da nisam napisao "sta je definicija ljubavi" vec "sta je za Vas ljubav" - pitanje za svakog ponaosob upravo i tog razloga sto je svako dozivljava na svoj nacin. Tema nije glupa, naprotiv. Glupi su komentari koji se odnose na temu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Inace, drago mi je da toliko ljudi "voli" trenutno, bas sam prijatno iznenadjen. Love is in the air hehe...

Za mene je najbitnija iskrenost. Ne slazem se s izjavama da ukoliko nesto "ne stima" u vezi - trebalo bi je okoncati. To je samo za one kojima nije zapravo stalo do voljene osobe. Lako je o reci, ali drugacije je kada nekog volis i kada se zbog nekog/neke nerviras. Razgovorom se sve postize i sve se moze resiti. Doduse, u danashnje vreme malo ima onih koji zapravo znaju sta znaci voleti. A i nije bas da je neko od tinejdzera zaista doziveo "pravu ljubav" vec su jedino dozivljavali svoje fikcije o ljubavi. Dve godine za jednu ljubav je...malo. Za ljubavnu vezu - nije.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VIP <3
post Apr 13 2008, 08:22 PM
Post #42





Group: Članovi
Joined: 7-February 07
Member No.: 425
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Tatjana Nikolic
Škola/Razred: '90 IVd



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Apr 13 2008, 09:20 PM)
Za mene je najbitnija iskrenost. Ne slazem se s izjavama da ukoliko nesto "ne stima" u vezi - trebalo bi je okoncati. To je samo za one kojima nije zapravo stalo do voljene osobe. Lako je o reci, ali drugacije je kada nekog volis i kada se zbog nekog/neke nerviras. Razgovorom se sve postize i sve se moze resiti.
*


Rispekt wink.gif To sam i ja napisala negde na ovoj temi i totalno sam to iskusila i tako znam da ga totalno volim biggrin.gif


--------------------

Opsti kriminal.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Apr 13 2008, 08:26 PM
Post #43


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Apr 13 2008, 09:20 PM)
Za mene je najbitnija iskrenost. Ne slazem se s izjavama da ukoliko nesto "ne stima" u vezi - trebalo bi je okoncati. To je samo za one kojima nije zapravo stalo do voljene osobe. Lako je o reci, ali drugacije je kada nekog volis i kada se zbog nekog/neke nerviras. Razgovorom se sve postize i sve se moze resiti. Doduse, u danashnje vreme malo ima onih koji zapravo znaju sta znaci voleti. A i nije bas da je neko od tinejdzera zaista doziveo "pravu ljubav" vec su jedino dozivljavali svoje fikcije o ljubavi. Dve godine za jednu ljubav je...malo. Za ljubavnu vezu - nije.
*


Uzasno, ali uzasno je lako ovo reci..
I slazem se za ovaj drugi deo, ali ipak treba ici polako, ne mozes ti odjednom (bez ikakvog iskustva) da volis svim srcem wink.gif..


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Apr 13 2008, 08:34 PM
Post #44





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



QUOTE(VIP (ex Miss) @ Apr 13 2008, 10:52 PM)
Rispekt wink.gif To sam i ja napisala negde na ovoj temi i totalno sam to iskusila i tako znam da ga totalno volim biggrin.gif
*



Pa naravno, respekat i tebi smile.gif . Ali, postoji i granica trpeljivosti kao i to dokle je neko spreman sebe da zrtvuje zarad "neke ljubavi"...ponekad je jedino zabluda.
Nije fora voleti nekog gledajuci samo na vrline. Kada volis, prihvatas i mane voljene osobe. Trbalo bi balansirati izmedju kriterijuma, volje, zelje, iskustva kao i emocija. Doduse, poslednje je malo teze ali nekima uspeva...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Apr 13 2008, 09:07 PM
Post #45





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



Уффф..... Не кажем ја да треба прекинути чим нешто крене да не "штима", него када схватите да не размишљате исто, када немате исту визију и када не тражите исте ствари у вези боље раскините него да настављате то нешто чиме ће те се само мучити обоје. Овако можда нађете неког другог са ким ће ствари бити боље...


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Apr 13 2008, 10:01 PM
Post #46





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Slazem se sa Eagle jer nije poenta da dva razlicita sveta budu zajedno ne ide, ne morate ni da budete skroz uigrani vec svakog dana da imate cim da trenirate jedno drugo...
Ja se trudim da ljubav dozivljavam kao i ples, ako jedno ne ide ici ce nesto drugo ali ako oboje iskacete iz ritma ili svako tera svoje onda se bolje razdvojiti i igrati sam...
Razgovor u vezi je jako bitan ali nikad ne treba dozvoliti da jedna strana bude dominantnija ja sam se tu opekla, ali opet sve zavisi od licnosti...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Apr 13 2008, 11:26 PM
Post #47





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Slazem se s vama, mada nisam primetio da ste rekli(napisali) drugaciju poentu...

Od osobe uvek zavisi, tako da o tome ne vredi bas i pisati ili polemisati.

Sto se tice dva razlicita sveta, pa...nekima to odgovara ukoliko postoji odredjena nesigurnost povodom sopstvene licnosti. Svakako je da bi bilo jako dosadno ukoliko dvoje imaju i razmishljaju na isti nacin(dodushe, malo nemoguce ali ne pisem sad bas bukvalno da je tako). U vezi je bitan i aspekt medjusobnog nadopunjivanja(ne mislim u perverznom smislu), a razgovor dolazi kao jedna opcija za resavanje problema. Bolje je razovarati i reci "sta smeta" pre nego sto postanete "dva razlicita sveta"...kasnije sledi i medjusobno prebacivanje krivice...Pomalo detinjasto, ali ok. I to je za ljude. smile.gif
Ipak, ostaje cinjenica da u vezi jedna osoba uvek vishe voli drugu ili se na svojstven nacin trudi da to iskaze i ovog ili onog razloga.

This post has been edited by c1k4_ml3kc3: Apr 13 2008, 11:26 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Apr 13 2008, 11:30 PM
Post #48





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Uf ovaj deo sa prebacivanjem krivice je najgori... to samo pogorsava stvar... jednostavno cim je puklo oboje ste na neki nacin krivi, pa cak i kad je prevara u pitanju...
Sad pitanje od mene da li biste i u kom slucaju ili okolnostima oprostili prevaru?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Apr 13 2008, 11:36 PM
Post #49





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Hahaha, e pa prevaru ne bih oprostio ni za sta.
Primera radi, devojka "prevari" momka iz inata zato shto joj on ne posvecuje dovoljno paznje (onoliko koliko ona misli da je dovoljno). Prevara je cin gluposti i sebichluka i to je jedan od najnizih udaraca koje mozemo proslediti voljenom bicu. Mislim, ako ti je "muka od veze", mozes i jednostavno na miran nacin okoncati i ne truditi se da kako kaljash sebe i svoje dostojanstvo tako i da osobu koju volis na taj nacin povredis. Dodushe, sada je sasvim normalno medj' klincima (a i starijim bulovima) da prelaze iz veze u vezu nakon dve nedelje.

Inace, smatram da nema nishta gore od neodlucne devojke - kako kada je rec o ljubavi, tako i kada je rec o zivotu u opstem smislu... Primera radi, voli dva momka - jednog zbog toga shto joj on mentalno i emotivno odgovara, a drugog zbog fizichke privlacnosti. Kuya, kazem ja.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Apr 13 2008, 11:42 PM
Post #50





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Cika mlekce totalni respect...
Ne moram da te varam/ varas raskini i idi svojim putem...
Izletanje iz veze u vezu ufffffff
Bolje biti sam nego uvek sa pogresnim osobama
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Apr 13 2008, 11:45 PM
Post #51





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Amin user posted image


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jeele
post Apr 14 2008, 07:40 AM
Post #52





Group: Članovi
Joined: 6-September 06
From: van sebe
Member No.: 89
Status: Van MGa
Ime i prezime: Jelena Dimov
Škola/Razred: MG, IVe



QUOTE
mislim (nisam siguran!) da bi radije voleo nekog ceo zivot malo nego puno ali kratkotrajno. Ali tesko je reci.


ti uvek igras na sigurnu ruku?
k'o riskira profitira ...
mislim daj ... definisi "voleti "malo"" i uvrsti to u "ljubav"?

QUOTE
Volim da koristim metaforu, pa cu i sad.


onakve metafore su posledica svih onih astro tekstova!!! garant!!


QUOTE
Takodje, glupo mi je kada u ljubavi ocekujes.


ako pruzas, ne bi li bilo lepo i da ti se to vrati i sa partnerove strane? a to podrazumeva da "ocekujes" nesto ...

mada ti si mozda mislio na one tipove mozga koji sede i nista ne rade i Ocekuju da se sve resi/desi sta god ...


--------------------
pritajeni tiganj, skriveno lonce za kafu

deviantART
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Apr 14 2008, 09:09 AM
Post #53





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Apr 13 2008, 11:36 PM)
Prevara je cin gluposti i sebichluka i to je jedan od najnizih udaraca koje mozemo proslediti voljenom bicu. Mislim, ako ti je "muka od veze", mozes i jednostavno na miran nacin okoncati i ne truditi se da kako kaljash sebe i svoje dostojanstvo tako i da osobu koju volis na taj nacin povredis.
*


Скроз тачно... То је нешто најниже што можеш да урадиш....

QUOTE(SANDRA @ Apr 13 2008, 11:42 PM)
Bolje biti sam nego uvek sa pogresnim osobama
*


Ја некако мислим да је све боље од тога да си сам.... Зар не?
Увек треба имати неког.......
П.С.
Једно филозофско питање XD.gif
Ако ти партнер опрости превару (или ти њој) да ли те то ставља у "потлачени"(повлашћени) положај. Јел онда може да каже(ш): Ако је он(а) мене једном, ја сад могу њега (њу) увек и он(а) неће имати петље да се буни..... или је (си) само будала??? dry.gif cool.gif

This post has been edited by Eagle1914: Apr 14 2008, 09:09 AM


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Apr 14 2008, 09:11 AM
Post #54


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



ovo za prevaru je glupo...zasto bi to neko rekao? XD.gif meni je bivsi oprostio prevaru...mada nije bila nesto strrasna prevaraa ;p a ja sam njemu internet prevaru..eh...posle nedelju dana niko to nije ni spominjao...

This post has been edited by Neonkitza: Apr 14 2008, 09:11 AM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Apr 14 2008, 09:16 AM
Post #55





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



Па добро, зависи од ситуације до ситуације. Нису све преваре исте....
А оно нико неће отворено рећи.... Него питање је било да ли ће тако размишљати???


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Apr 14 2008, 09:17 AM
Post #56


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



ok,ne wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Apr 14 2008, 09:42 AM
Post #57





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



prevara je dobra , ne mozesh sa jednom ribom ceo zivot smori te , treba prevariti s vremena na vreme , ali da druga polovina ne zna , to je meni ok..


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Apr 14 2008, 09:46 AM
Post #58





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



Хммм..... Значи да ти је ОК и ако тебе риба превари и ти за то никада не сазнаш?
Доообро то донекле има логике јер што не знаш не може да те повреди, али ако превариш неког увек постоји шанса да ће тај неко сазнати, што значи да си спреман да ризикујеш оно што имате.....

This post has been edited by Eagle1914: Apr 14 2008, 09:49 AM


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Apr 14 2008, 09:48 AM
Post #59





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(Neonkitza @ Apr 14 2008, 09:11 AM)
ovo za prevaru je glupo...zasto bi to neko rekao? XD.gif meni je bivsi oprostio prevaru...mada nije bila nesto strrasna prevaraa ;p a ja sam njemu internet prevaru..eh...posle nedelju dana niko to nije ni spominjao...
*


Koje ti je sve prevare oprostio?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Apr 14 2008, 09:49 AM
Post #60


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



samo 1 ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

22 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: