Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Stipendija Fonda Za Mlade Talente 2011

Raptor
post Apr 21 2011, 12:52 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 21-April 11
Member No.: 1.357
Status: Van MGa
Ime i prezime: Dule
Škola/Razred: Srednja 4



КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ НАГРАДА УЧЕНИЦИМА СРЕДЊИХ ШКОЛА ЗА ПОСТИГНУТЕ УСПЕХЕ НА ПРИЗНАТИМ ТАКМИЧЕЊИМА У ЗЕМЉИ И ИНОСТРАНСТВУ У ТОКУ КАЛЕНДАРСКЕ 2010. ГОДИНЕ

Већ 2 године добијам ову стипендију. И ове године, као и предходних, пратио сам сајт министарства од јануара да бих сазнао за конкурс на време,www.mos.gov.rs. Проверавао конкурсе фонда за младе таленте и ништа. Ево данас погледам, видим нови дизајн сајта, одем на конкурсе и када тамо стоји да је конкурс објављен 10.2.2011 и да важи до 11.3.2011.
Пошто знам да у математичкој гимназији има пуно ученика са освојеним награда са републичких такмичења интересује ме да ли се неко пријавио за овај конкурс и како је сазнао за њега. Поздрав


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tesic
post Apr 21 2011, 08:32 PM
Post #2





Group: Članovi
Joined: 16-May 09
From: Zemun
Member No.: 1.170
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nikola Tesic
Škola/Razred: MG/IVd



Prijavio sam se ja, mada ne znam da li cu ista dobiti. Kao sto si rekao ima puno ucenika pa sazna neko vec. Bio je u Politici konkurs, a bilo je i na sajtu, samo treba pogledati malo bolje na naslovnoj strani.


--------------------
A da ja vas nesto pitam: sta je sa 500,000,000 neprijavljenih Kineza? Cutimo, a? Cutimo! Oni kopaju tunele, rupe, do Moskve, Pariza, Londona, do Vasingtona! Svetska globalizacija vodi specifican rat protiv cele planete. Ko je srusio Berlinski zid? Ko je izvrsio privatizaciju u Slovackoj? I, gde je Isusova ruka? Pozivam svo napredno covecanstvo, nema Treceg svetskog rata, nije bilo ni Drugog! Celo covecanstvo spava...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DSoboci
post Apr 21 2011, 10:46 PM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 5-March 09
Member No.: 1.146
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Dušan Šobot
Škola/Razred: IIId



1) Bilo je na naslovnoj strani sajta ministarstva, a i na stranici fonda za talente, samo je trebalo gledati

2) Svi koji su se prijavili, imaju nagradu sa njima ''vazeceg'' takmicenja i pravilnu dokumentaciju sigurno dobijaju nagradu, nema selekcije nikakve.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tesic
post Apr 21 2011, 11:50 PM
Post #4





Group: Članovi
Joined: 16-May 09
From: Zemun
Member No.: 1.170
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nikola Tesic
Škola/Razred: MG/IVd



Nigde nemas spisak njima vazecih takmicenja.


--------------------
A da ja vas nesto pitam: sta je sa 500,000,000 neprijavljenih Kineza? Cutimo, a? Cutimo! Oni kopaju tunele, rupe, do Moskve, Pariza, Londona, do Vasingtona! Svetska globalizacija vodi specifican rat protiv cele planete. Ko je srusio Berlinski zid? Ko je izvrsio privatizaciju u Slovackoj? I, gde je Isusova ruka? Pozivam svo napredno covecanstvo, nema Treceg svetskog rata, nije bilo ni Drugog! Celo covecanstvo spava...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SBS
post Apr 22 2011, 02:26 AM
Post #5



Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 25-April 08
Member No.: 1.043
Status: Van MGa



Bio je spisak naveden u folderu u kome si imao sve što ti treba za prijavu, tj bio je naveden kalendar takmičenja priznatih od min. prosvete


--------------------
зашто цитирати песму, кад једноставно можеш рећи своје мишљење: " Не волим кнедле са шљивама"!!!


Now i wanna sniff some glue!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tesic
post Apr 22 2011, 12:28 PM
Post #6





Group: Članovi
Joined: 16-May 09
From: Zemun
Member No.: 1.170
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nikola Tesic
Škola/Razred: MG/IVd



To je spisak takmicenja kojih ministarstvo priznaje. Ja sam se prijavio za turnir gradova koji se nalazi na tom spisku, ali idalje ne verujem da cu ista dobiti zbog nekih stvari koje su kod turnira gradova drugacije od ostalih takmicenja (vodi se kao ekipno/pojedinacno takmicenje, a na diplomama ne pise mesto koje si osvojio nego npr. maksimalan uspeh, znacajan uspeh i slicno).


--------------------
A da ja vas nesto pitam: sta je sa 500,000,000 neprijavljenih Kineza? Cutimo, a? Cutimo! Oni kopaju tunele, rupe, do Moskve, Pariza, Londona, do Vasingtona! Svetska globalizacija vodi specifican rat protiv cele planete. Ko je srusio Berlinski zid? Ko je izvrsio privatizaciju u Slovackoj? I, gde je Isusova ruka? Pozivam svo napredno covecanstvo, nema Treceg svetskog rata, nije bilo ni Drugog! Celo covecanstvo spava...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Raptor
post Apr 22 2011, 07:26 PM
Post #7





Group: Članovi
Joined: 21-April 11
Member No.: 1.357
Status: Van MGa
Ime i prezime: Dule
Škola/Razred: Srednja 4



Ok hvala, ne znam kako sam uspeo da propustim konkurs. pozdrav
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jun 2 2011, 07:11 PM
Post #8





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Objavili su listu, mada pretpostavljam da vam je svima prijavljenima stiglo na mail.
http://www.mos.gov.rs/sites/default/files/...20rezultata.pdf


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
popina
post Sep 2 2011, 06:26 PM
Post #9





Group: Članovi
Joined: 10-February 11
Member No.: 1.330
Status: Van MGa



QUOTE(maxydelanoche @ Jun 2 2011, 08:11 PM)
Objavili su listu, mada pretpostavljam da vam je svima prijavljenima stiglo na mail.
http://www.mos.gov.rs/sites/default/files/...20rezultata.pdf
*



Izvinite da li znate kada su konkursi uobicajeno i kada je ove godine i sta mi treba od papira,osvojio sam 3.nagradu iz matematike na republickom pa hocu da podnesem prijavu ali ne znam kada ce stici obrazac i ostalo za podnosenje za stipendiju i tako dalje...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: