2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Lenje Za Fiziku U Bg-u....:), protiv dikriminacije Beogradjana...Hahah

VIP <3
post Feb 25 2008, 10:01 PM
Post #21





Group: Članovi
Joined: 7-February 07
Member No.: 425
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Tatjana Nikolic
Škola/Razred: '90 IVd



QUOTE(Looda_mawa @ Feb 25 2008, 09:12 PM)
Ne znam ali ja bi radije u tu fizicarsku XD.gif

Nije da mi mata ne ide, bas naprotiv, ali jednostavno...ne volim je

Fizika je 50 puta zanimljivija, nekako radi se o pojavama sa kojima se sreces, i sve je tako logicno....dok matis ne znam, nije zanimljiv toliko....
*


RESPECT wink.gif Tooootalno se slazem wink.gif


--------------------

Opsti kriminal.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
milija
post Feb 26 2008, 12:08 AM
Post #22





Group: Članovi
Joined: 6-March 06
Member No.: 38
Ime i prezime: Milija Jovicic



Specijalci u Nisu su posebna sorta ljudi. Posebno ovi '90 godiste smile.gif Carevi nevidjeni. Nema fizike bez matisa. I ja sam imao misljenje kao maxy, ali u prethodnih godinu dana sam to misljenje promenio. Shvatis da je sve to suvoparna prica kao da je neki drustveni predmet u pitanju, a da matematika daje neku ozbiljnost i tezinu tome. Naravno da je vecini fizika zanimljivija od matisa, valjda zato sto si svuda okruzen njome, licni afiniteti, ili vec sta...

No da se vratim na Nislije, iskreno mislim da MG-ovcima nije potrebno posebno fizicarsko odeljenje. Bilo bi super da tako nesto postoji, ali postavlja se pitanje svrsihodnosti.

Ja sam imao nameru da pokusam da upadnem medju specijalce nakon osnovne, ali neke privatne okolnosti su me sprecile u tome. Tek sada shvatam sta sam propustio i zalim pomalo za tim (pogotovu sto nemam Igrutina u razredu smile.gif)

Program odeljenja u Nisu je dosta dobar i privlacan jer ti pravi neku mini atmosferu studija fizike. Slicne predmete, samo naravno u dosta kompleksnijem obliku imas na ff-u (ili bilo kom drugom faxu za fiziku). Ali recimo, meni se dopada nacin na koji je to odradjeno. Predaju ti profesori sa faxa ove bitne predmete. Imas i malo ubrzaniji kurs matisa da bi uporedo mogao da savladavas i fiziku koju radis.

Ako ima jos pitanja pisite smile.gif

P.S. Mozete i calamity da pitate


--------------------
Izadji i bori se

Zivot je kuchka, i ja sam makro.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: