9 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Uspeh, Standardno

Dakle...
 
[ 37 ] ** [86.05%]
[ 5 ] ** [11.63%]
[ 0 ] ** [0.00%]
[ 0 ] ** [0.00%]
[ 1 ] ** [2.33%]
Total Votes: 43
Guests cannot vote 
Kipar
post Jun 19 2008, 09:47 PM
Post #61





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



QUOTE(Slovenatz @ Jun 19 2008, 09:46 PM)
A sta tacno devojke treba da rade na fizickom u mg? Kod nas njih 4-5 max igra odbojku kad nas kiza istera iz sale, pa ih smori posle deset minuta.
Doduse i ja sve redje radim fizicko, posto me mrzi da nosim opremu dzabe ( ko razume shvatice )
*



a ne mrzite da nosish knjige... budala.. Neka rade , trbushjake , sklekove , cucnjeve , neka trce , igraju basket , odbojku , kosharku.. ima milion stvari. Povredio sam nogu i ugoio sam se 1kg za mesc dana , uzas.


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 10:10 PM
Post #62





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



@kipar
Ma, ti si faca, kao i uvek, na bilo koju temu na forumu "ti sve znas najbolje"...

Da nam na fizickom ponude neki kvalitetan sadrzaj (vezbe oblikovanja tela, naprimer, odlaskde na bazen ili u teretanu, aerobik, pilates, predavanja o zdravoj ishrani...), pa i da se potrudim. Stvarno nemam nameru da trcim za loptom 45 minuta u sali 8 x 5 metara. Duzno postovanje ljudima koji to vole, ali ja u tome ne vidim nikakvu poentu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jun 19 2008, 10:15 PM
Post #63





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



ja ne vidim poentu u ******j geografiji! pa opet imam u skoli. Takav je program sestro! Kao shto ne vidim poentu u mnogim drugim stvarima. O cemu ti pricash? O teretan i aerobiku? Na fizickom trebaju da te nauce da se bavish sportom. A bazen , ocesh ***** , nadji pare za taj bazen.. Kako seresh..


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jun 19 2008, 10:18 PM
Post #64





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



O da, pocelo je. Sad treba da prestanemo da pisemo u ovom topicu, usao je u "svi ste vi kreteni" fazu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 10:28 PM
Post #65





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



Geografija sluzi da te nauci nekim stvarima, koje ti mogu i ne moraju biti zanimljive, ali su deo opste kulture, koji bi svaki iole obrazovani pojedinac trebalo da zna.

Uostalom, postoje razlicite vrste sportova, sportovi sa loptom su samo jedna od grupa. Prema programu trebalo bi da svake godine radimo nesto novo, a mi smo cetiri godine radili nesto sto ej profesorka zvala ritmika (a sto, zapravo, nije ni ritimika, ni gimnastika, ni ples, nego nesto izmedju). Naravno da nije bilo u programu, ali se ona lozila da gleda ribe u toj aktivnosti i zato smo to i radili.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jun 19 2008, 10:31 PM
Post #66





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



a sport nije opshta kultura?

shta se nalazi u programu fizickog vaspitanja?

shto se ne zalish shto ne poshtujesh programe iz drugih predmeta?


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 10:36 PM
Post #67





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



1) Nije. Bavljenje sportom cini koristi tvom zdravlju i izgledu, ali te ne cini obrazovanijim, niti kulturnijim.
2) Kolektivni sportovi (kosarka, odbojka, fudbal), gimnastika, atletika, mozda ima jos nesto...
3) U mojoj skoli postujemo program iz svih ostalih predmeta, tako da mogu da se zalim na to da se meni licno program ne dopada, ali ne i da ga ne postujemo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jun 19 2008, 10:41 PM
Post #68





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



1) kako nije opshta kultura , koliko igraca igra na utakmici , osnovna pravila sportova , ko je bio pele , maradona , dzordan , dule savic , moka , piksi , dzaja , zidan , plushenko , jagudin , sapic... To bi trebala da znash , sport jeste opshta kultura.

2) I shta fali programu?

3) si odradila svaku stranu , svake knjige i uradila svako vezbanje koje je u tamo? Svaku lekciju.. Cisto sumnjam..


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 10:44 PM
Post #69





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



1) Bavljenje sportom i poznavanje sporta nije isto.
ovo sto si ti naveo se ne uci na fizickom! To je stvar opste informisanosti. Jagudina samo ne znam, sve ostalo znam iz tvog posta.

2) To sto ga ne postuju, nego nas teraju da radimo ono sto se njima licno dopada.

3) Actually da, sve sto je bilo prevdidjeno. Tj, profesori su ispredaval, a to da li je neko slusao / radio, to je njegova licna stvar.

This post has been edited by ShadyLady: Jun 19 2008, 10:45 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jun 19 2008, 10:51 PM
Post #70





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



kako ne ucish pravila sportova na fizickom? Fala bogu da se ono ne uci na fizickom ono je primer da je sport opshta kultura.

Onda mozesh da kazesh da svi profesori ne poshtuju pravila. Iz licnog iskustva znam da neki profesori za pojedine oblasti odvajaju vishe vremena nego shto je predvidjeno planom i programom. Zato shto nisu stigli da ispredaju , vishe im se svidja , smatraju da je vazno. Toga nema kod tebe u skoli. Nemoj da se lazemo. Fizicko ne prati plan i program , realno da li ga iko prati. Da li si nadoknadila svaki cas koj si gubila?????

a sada ti nije bitno shto profesor ne insistira na nekim delovima gradiva a na fizickom ti predstavlja problem?


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Jun 19 2008, 10:54 PM
Post #71


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



uvek sam prezirala fizicko..traume od fizickog...klala bih profesorku iz osnovne...i tako ;p
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 11:00 PM
Post #72





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



Ali JESAM nadoknadila svaki cas koji sam gubila, dobila neopravdani za svako kasnjenje, obradila svaku nastavnu jedinicu... I iz drugih predmeta u toku moje srednje nije bilo znacajnijih odstupanja od plana i programa. Da profesori rpredaju sta hoce iz bilo kog drugog predmeta, podjednako bi mi smetalo, ali to nije bio slucaj.

Lepo. Zato sto radimo ritmiku sve vreme...

Uostalom fizicko (isto mislim i za likovno npr.) i istorija ne mogu da se porede. Za sport mozes da budes talentovan ili ne, dok za istoriju ne mozes, sednes i naucis i to je to...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jun 19 2008, 11:18 PM
Post #73





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



ja sam radio integrale cele godine iz analize a ima josh milon stvari.. pa nikom nishta.

Kljucna rec ZNACAJNIH ali ih je bilo. Eto.

Jeste ***** preshli svaku nastavnu jednicu.

Izdrazivanja pokazuju da se 90% dece rode sa talentom za crtanje. Ali samo 5% njih razvije taj talenat. Likovno sluzi da ti razvije taj talenat. Ista prica vazi sa fizicko samo ne znam brojke. Postoji i talenat za istoriju veruj mi , kao i za svaku glupost


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post Jun 19 2008, 11:21 PM
Post #74





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(Kipar @ Jun 20 2008, 12:18 AM)
ja sam radio integrale cele godine iz analize a ima josh milon stvari.. pa nikom nishta.
*


Izabrao si matematicku i za ocekivati je bilo kako ces mnogo vise uciti iz matematike nego u obicnoj gimnaziji rolleyes.gif
Ustvari bar to ocekuju osobe sa IQ-om>20 sleep.gif



This post has been edited by The snorks: Jun 19 2008, 11:22 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 11:27 PM
Post #75





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



1. Zali se prof. analize (ili cega god vec).
2. Ok. Iz ostalih predmeta se mozda desilo poneko sitno odstupanje (maksimum 2-3%) . Iz fizickog je 90% casova bilo odstupanje od programa. Da li ti je mozda sada jasnija razlika?
3. Ti bio i video da nismo?
4. Da, ali ne postoji ucenik koji ne moze da nauci lekciju o Prvom balkanskom ratu (mada, postoji gomila onih koji nece), a postoji ucenik koji ne moze da pretrci toliko i toliko km za toliko i toliko minuta / preskoci kozlic / ostalo...
Uostalom da fizicko moze da razvije talenat za sport, svi bismo bili profesionalni sportsti, ali nismo. Mozda postoji afinitet za istoriju, ali ne i talenat u pravom smislu te reci.


This post has been edited by ShadyLady: Jun 19 2008, 11:28 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post Jun 19 2008, 11:30 PM
Post #76





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



@Shady: ma pusti ga vidis da mu je jedino sto ume u zivotu da se kurci kako je on neka faca, a u sustini je dokona budala koja nema svoj zivot pa se bavi tudjim zivotima!

Da se vratim na temu: ja sam zavrsila sa 4.69
4 iz engleskog, baza, prologa i fizike soproud.gif


I koristim ovu priliku da se javno zahvalim nasoj "dragoj" engleskinji sto je svima (osim mene) koji imaju ocene za 4 dopisala nekoliko 5ica i zakljucila im 5 wink.gif rolleyes.gif
Al' boze moj ja sam joj rekla da je glupa(samo ne znam kad) a ostali nisu rolleyes.gif (mislim nije da ne mislim tako, ali nisam joj to rekla, bar ne tim recima XD.gif)


Edit: samo da mi o5 ne pozove roditelje u skolu zbog ovih ironicnih komentara XD.gif

This post has been edited by The snorks: Jun 19 2008, 11:37 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 11:39 PM
Post #77





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



@Snorks

Po kom osnovu da ih pozove? Ti si BIVSI ucenik te skole sad.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post Jun 19 2008, 11:41 PM
Post #78





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(ShadyLady @ Jun 20 2008, 12:39 AM)
@Snorks

Po kom osnovu da ih pozove? Ti si BIVSI ucenik te skole sad.
*


Ma znam...to je bila ironija wink.gif
Posto ih je prosli put cimala bez razloga jer sam joj navodno rekla da je glupa rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Nesto smo radili i ja sam samo iznervirano rekla da je bilo logicnije postupiti nekako drugacije i tako...i ona se osetila prozvanom XD.gif lol.gif

@edit: btw, mislim da je dosta off-a wink.gif

This post has been edited by The snorks: Jun 19 2008, 11:43 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Jun 19 2008, 11:46 PM
Post #79





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



Sujeta... Tako tipicno ponasanje za ljude koji lose obavljaju svoj posao...

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kipar
post Jun 20 2008, 12:02 AM
Post #80





Group: Članovi
Joined: 28-October 06
Member No.: 170
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka IVc bio , sada vec kolega sa FON-a



QUOTE(ShadyLady @ Jun 20 2008, 12:27 AM)
1. Zali se prof. analize (ili cega god vec).
2. Ok. Iz ostalih predmeta se mozda desilo poneko sitno odstupanje (maksimum 2-3%) . Iz fizickog je 90% casova bilo odstupanje od programa.  Da li ti je mozda sada jasnija razlika?
3. Ti bio i video da nismo?
4. Da, ali ne postoji ucenik koji ne moze da nauci lekciju o Prvom balkanskom ratu (mada, postoji gomila onih koji nece), a postoji ucenik koji ne moze da pretrci toliko i toliko km za toliko i toliko minuta / preskoci kozlic / ostalo...
Uostalom da fizicko moze da razvije talenat za sport, svi bismo bili profesionalni sportsti, ali nismo. Mozda postoji afinitet za istoriju, ali ne i talenat u pravom smislu te reci.
*



ja ne mogu da pamtim brojeve.. eto imam problem sa time. znam 5 brojeva telefona napamet. Od rodjendana znam samo svoj , sestrin , i tri ortaka. I za to mi je trebao ceo zivot da naucim , ostalo stoji u telefonu. Imash josh mali milion sitnica koje te mogu uciniti boljim u toj oblasti..


--------------------
Lepa rec i gvozdena vrata otvara , ali gvozdena stangla otvara lobanju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: