7 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Milorad Cavic, zasluzio je

Nostradamus
post Mar 24 2008, 09:35 PM
Post #41





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(smorko_gusic @ Mar 24 2008, 06:18 PM)
Ispostavilo se da sam bio u pravu jer cim sam video kako Cavic izlazi da uzme medalju u onoj majci rekao sam da ce sad svi da zaborave da je on Amerikanac.
znaci:
Milorad Čavić (Anahejm, Kalifornija, 31. maja 1984) student  Univerziteta Kalifornije u Berkliju, SAD je AMERIKANAC.
On zivi i trenira u Americi i Srpsko drzavljanstvo (jer Srpskog je porekla) je uzeo da bi mogao da se takmici na Evropskim prvenstvima.

Od ovoga sto se desilo napravljena jevelika propaganda (pogledajte samo naslov u novostima: "Otimaju i medalje"), da bi se prostim ljudima jos vise usadila mrznja i nepoverenje ka zapadnom delu sveta.
Cak idem do toga da verujem da je Cavicu bilo receno da uradi, sta je uradio. Jer ne bih rekao da iko moze da bude tolika budala da zrtvuje takmicenje (pogotovo glavnu disciplinu za koju se spremao), a da od toga nema nista (osim mozda sto ljudi zaborave da je Amer). A politicari zato od cele frke imaju koristi, SPS skuplja poene trazeci da Cavica odlikuju, Tadic ce da gubi kad to odbije i sl.

Mesanje politike u sport je gnusno. I podrzavam svako sankcionisanje istog.
*



Ovo je takav prokenj. Cinjenica je da je Cavic trenirao ceo zivot u Americi, ali ne zaboravi da se nikome nije jebavalo u Srbiji za njega dok nije postavio rekord na 100m delfin na malim bazenima (ili nesto sl.) neke 2003-4. I onda su odjednom svi krenuli da ga spominju, i on da se stvarno oseca kao amerikanac bi verovatno oterao sve njih u p. m., ali nije.
Druga stvar, u svim sportovima, sem fudbala, olimpijada je najveci dogadjaj, posle njega svetsko prvenstvo, a tek onda evropsko. Ovo sto kazes, da je uzeo srpsko drzavljanstvo zbog evropskog prvenstva, stvarno nema veze sa zivotom, jer kao sto rekoh imaju 2 takmicenja koja se mnogo vise cene, a drugo u evropskom plivanju nisu nikakve pare.
Opet sto se napravila velika propaganda, nema nikakve veze sa njim, a bas sad da kazes da mu je neko rekao da to uradi, onda jeste debil, ali to je vec prejaka pretpostavka. I kakve on ima veze sa tim sto razne stranke hoce da izvuku dobit iz tog njegovog gesta.
Inace ja uopste ne razumem zasto ga ovde nekoliko ljudi ocrnjuje. Uradio je to na svoju odgovornost, nikog drugog nije ostetio, cinjenica je da nije nista ni postigao, ali opet, ako on misli da je pametno to sto je to uradio, onda niko nema nikakve osnove da ga za bilo sta osudjuje.
I jos jedna stvar, politika je oduvek bila umesana u sport, a ovo cak nije ni neka stvar toliko vezana za politiku, pa da je toliko osporavate

This post has been edited by Nostradamus: Mar 24 2008, 09:35 PM


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShadyLady
post Mar 24 2008, 09:47 PM
Post #42





Group: Članovi
Joined: 24-February 08
Member No.: 911
Status: Van MGa



Кењате!
И Чавић! И ЛЕН! И наши политичари! И ми на форуму.
Ок, испао је фрајер у очима неких али се , реално гледано, жестоко зај. ок , биће нешто као популаран, дивиће му се људи, али је изгубио право на такмичење у дисциплини у којој је најбољеи и за шта се спремао толико времена, тако да је његов потез врло непромишљен.
Слажем се са постовима сморка гушића и Иве.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Mar 24 2008, 09:48 PM
Post #43





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(JTforeva @ Mar 24 2008, 10:47 PM)
Кењате!
И Чавић! И ЛЕН! И наши политичари! И ми на форуму.

Ок, испао је фрајер у очима неких али се , реално гледано, жестоко зај. ок , биће нешто као популаран, дивиће му се људи, али је изгубио право на такмичење у дисциплини у којој је најбољеи и за шта се спремао толико времена, тако да је његов потез врло непромишљен.
Слажем се са постовима сморка гушића и Иве.
*


I ja se slažem cool.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wolfbrother
post Mar 24 2008, 09:49 PM
Post #44





Group: Članovi
Joined: 26-December 07
Member No.: 825
Status: Bivši učenik MGa



Ja se slazem ponajpre sa svojim pa sa njihovim XD.gif


--------------------
"It's a known fact... math is the spawn of satan. Algebra? SATANIC! Pre-cal? SATANIC! Calculus? SATANIC! it is all horrible!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smorko_gusic
post Mar 24 2008, 10:04 PM
Post #45


Trandža


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 93
Status: Učenik MGa



QUOTE(Nostradamus @ Mar 24 2008, 09:35 PM)
...
bas sad da kazes da mu je neko rekao da to uradi, onda jeste debil
...
ako on misli da je pametno to sto je to uradio, onda niko nema nikakve osnove da ga za bilo sta osudjuje.
...
*



ne mislim da mu je neko rekao "ajde molim te..." nego pre "da su mu dali ponudu koju nije mogao da odbije"

a ako on misli da je pametno, onda tek imamo razloga da ga ocrnjujemo smile.gif


--------------------
"Rus je svetski šampion, napisao Tihi Don
režirao Rat i Mir, i leteo u svemir.
Pametan je Medvedov, biće dobar dok je nov,
a kad jednom bude star, biće opet ista stvar.
Jednog dana lično on, ukinuće Tihi Don,
biće opet Rat i Mir, i progonstva u Sibir.
Moj standard se zove JUS
Ne mogu da budem Rus!"
(R.Č.)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nostradamus
post Mar 24 2008, 10:12 PM
Post #46





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(smorko_gusic @ Mar 24 2008, 10:04 PM)
ne mislim da mu je neko rekao "ajde molim te..." nego pre "da su mu dali ponudu koju nije mogao da odbije"

a ako on misli da je pametno, onda tek imamo razloga da ga ocrnjujemo smile.gif
*



U sustini sam na to i mislio, svejedno ako se to stvarno desilo, u sta sumnjam posto ne vidim kome bi to odgovaralo, po meni opet ispada debil.

Ja na to gledam ovako. On sigurno zna bolje od mene zasto je uradio tako nesto, sigurno je mogao da pretpostavi posledice, ako je on procenio da to treba da uradi, kako ja sad mogu da kazem da je u pravu ili nije (u krajnjem slucaju zbog nedostatka informacija). Kao sto rekoh on nikog nije za***** time (osim sebe) pa po meni to sad spada u njegov licni zivot, sa kojim moze da radi sta hoce. Svacije misljenje treba ispostovati u krajnjem slucaju


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eagle1914
post Mar 24 2008, 10:26 PM
Post #47





Group: Članovi
Joined: 5-January 08
From: Znik
Member No.: 834
Status: Van MGa
Ime i prezime: Branko Milosavljevic
Škola/Razred: ЕТФ



1. Дечко је носио 2 пута ту мајицу (једном пре званичне церемоније доделе медаља) и нико се није нашао да га упозори, е сад да ли је он могао да претпостави шта ће се десити или не није ни битно, организатори су морали после првог ношења натписа да му скрену пажњу...
2. Постојала је идеја да наши фудбалски клубови носе натписе на дресовима КОСОВО је СРБИЈА, али се одустало због УЕФА-е....
3. Спорт и политика су увек били у врло уској вези (Максимир 1991, рат између Хондураса и Ел Салвадора...итд!)
4. Не могу да схватим колико човек треба да буде глуп па да тврди да је Чавић американац јер се родио у САД blink.gif blink.gif blink.gif


--------------------
ЕТФ-овац, па шта?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ilickapiten
post Mar 24 2008, 11:12 PM
Post #48





Group: Članovi
Joined: 12-January 08
From: Blok34
Member No.: 847
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nebojsa
Škola/Razred: IVb



QUOTE(JTforeva @ Mar 24 2008, 09:47 PM)
тако да је његов потез врло непромишљен.
*


kako to vrlo nepromisljen???
Postoje ljudi koji su jako vezani za taj deo drzave(seti se samo Zorana Vujovica koji je poginuo u Americkoj ambasadi) i kojima mnogo znaci to sto je on uradio. I zbog toga je pre svega veliki covek sa velikim srcem, a tek onda sportista...
Kamo srece da i ostali slede njegov primer...

This post has been edited by ilickapiten: Mar 24 2008, 11:12 PM


--------------------
Vidimo se u citulji
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Mar 24 2008, 11:14 PM
Post #49





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Covece Boziji,
on nista time nije postigao osim sto ce ga jebati po dzepu i sto ce biti disfalifikovan.
A i sam je rekao
QUOTE
najgore sto moze da mi se desi je da me disfalifikuju sto ne bi zeleo


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ilickapiten
post Mar 24 2008, 11:19 PM
Post #50





Group: Članovi
Joined: 12-January 08
From: Blok34
Member No.: 847
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nebojsa
Škola/Razred: IVb



QUOTE(Noddy @ Mar 24 2008, 11:14 PM)
Covece Boziji,
on nista time nije postigao osim sto ce ga jebati po dzepu i sto ce biti disfalifikovan.
A i sam je rekao
*


Postigao je nemoj ti nista da se brines wink.gif Sigurno da on nece placati te kazne wink.gif
Ali opet kazem ti uradio je to zbog ljudi kojima je u ovom trenutku jako tesko zbog situacije u kojoj se nalaze !!!


--------------------
Vidimo se u citulji
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post Mar 24 2008, 11:42 PM
Post #51





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(ilickapiten @ Mar 24 2008, 11:12 PM)
kako to vrlo nepromisljen???
Postoje ljudi koji su jako vezani za taj deo drzave(seti se samo Zorana Vujovica koji je poginuo u Americkoj ambasadi) i kojima mnogo znaci to sto je on uradio. I zbog toga je pre svega veliki covek sa velikim srcem, a tek onda sportista...
Kamo srece da i ostali slede njegov primer...
*


Pretpostavljam da se boldovani deo odnosi na Cavica,jer stvarno primer ovog momka koji je poginuo ne treba slediti!Ne kazem da je vandal,jednostavno mogu da razumem da mu je prekipelo sve i da su mu u trenutku proradile emocije,ali jednostavno taj momak je isuvise glupo izgubio zivot...I sta je time postigao?Nista...Samo je lepo "pokopao" svoju porodicu sleep.gif sad.gif

Covek je nosio majcu i sta?To nije razlog da se dikvalifikuje...
Mozda bih podrzala diskvalifikaciju da se za takve ili slicne "prestupe" prema ostalima postupa na isti nacin...Ali ovako ne sleep.gif

This post has been edited by The snorks: Mar 24 2008, 11:43 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ilickapiten
post Mar 24 2008, 11:48 PM
Post #52





Group: Članovi
Joined: 12-January 08
From: Blok34
Member No.: 847
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Nebojsa
Škola/Razred: IVb



QUOTE(The snorks @ Mar 24 2008, 11:42 PM)
Pretpostavljam da se boldovani deo odnosi na Cavica,jer stvarno primer ovog momka koji je poginuo ne treba slediti!Ne kazem da je vandal,jednostavno mogu da razumem da mu je prekipelo sve i da su mu u trenutku proradile emocije,ali jednostavno taj momak je isuvise glupo izgubio zivot...I sta je time postigao?Nista...Samo je lepo "pokopao" svoju porodicu  sleep.gif  sad.gif

Covek je nosio majcu i sta?To nije razlog da se dikvalifikuje...
Mozda bih podrzala diskvalifikaciju da se za takve ili slicne "prestupe" prema ostalima postupa na isti nacin...Ali ovako ne  sleep.gif
*


Normalno da se odnosi na Cavica...
Jedino sto mogu reci za decka sto je poginuo u ambasadi da ga ako nista drugo bar treba ceniti i nije uredu omalovazavati njegovu smrt !!!


--------------------
Vidimo se u citulji
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nameless_one
post Mar 25 2008, 03:16 PM
Post #53





Group: Članovi
Joined: 5-February 08
From: Novi Beograd
Member No.: 869
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Goran Šahinovic
Škola/Razred: MG IIIa



Jebale vas vishe teorije zavere da su mu DSS ili SRS platili da to ucini i da taj gest ima cisto politicki karakter mad.gif .Josh gore su gluposti tipa da covek nije Srbin-koji moj je onda nosio tu majicu?Sto je nastupao kao reprezentativac Srbije,ako je 'Amer cije se prezime slucajno zavrsava na ић' ???

Jbt,covek jednostavno voli maticnu zemlju,iako zivi u SAD.I oseca istu nepravdu kao mi ovde.I to nema nikakve veze sa politikom,vec sa njegovim licnim stavom!
Got it?

E,da,i slazem se sa Brankovim postom,mrzelo me da citiram.

This post has been edited by Nameless_one: Mar 25 2008, 03:17 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Mar 25 2008, 04:10 PM
Post #54





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(Nameless_one @ Mar 25 2008, 04:16 PM)
I to nema nikakve veze sa politikom,vec sa njegovim licnim stavom!
Got it?


Od svih nebuloza koje sam pročitala danas ovde, ova mi je definitivno najviše zapala za oko.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nameless_one
post Mar 25 2008, 04:13 PM
Post #55





Group: Članovi
Joined: 5-February 08
From: Novi Beograd
Member No.: 869
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Goran Šahinovic
Škola/Razred: MG IIIa



@iva:obrazlozi zasto.

This post has been edited by Nameless_one: Mar 25 2008, 04:13 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Mar 25 2008, 04:34 PM
Post #56





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Šta je to ako nije politika?


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nameless_one
post Mar 25 2008, 04:36 PM
Post #57





Group: Članovi
Joined: 5-February 08
From: Novi Beograd
Member No.: 869
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Goran Šahinovic
Škola/Razred: MG IIIa



Napisao sam gore a ti si to markirala kao nebulozu.OK,prihvatam tvoje misljenje,iako je malo povrsno.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Mar 25 2008, 07:20 PM
Post #58


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



pa realno gledano,politika odredjuje granice,ne ljudi,pa jeste politicko ;p slazem se da nisu trebali da ga diskvalifikuju...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Mar 25 2008, 07:57 PM
Post #59





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Površno je to što se ovakav čin smatra herojskim huh.gif


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
narziss
post Mar 26 2008, 12:22 AM
Post #60





Group: Članovi
Joined: 10-February 08
Member No.: 886
Status: Van MGa



QUOTE(Iva @ Mar 24 2008, 07:55 PM)
Isto bih reagovala i da je neki Hrvat ili Mađar napravio tako neku glupost pa da se od njega pravi kao heroj.
Nije njemu ukinuta sloboda govora.
On je sam po sebi prekršio zakon koji kaže da se politika ne meša u sport.
Koji deo vam nije jasan?
*



to je tako jeftina fora, u stilu kao ono srbi su najveći krvnici na svetu i ja osuđujem zločine na svim strana no ipak da utvrdimo da su srbi genocidan narod

pritom njegov potez nije dnevnopolitičke prirode nego gest prkosa - dečko neće da se sagne pred onima koji krše svako pisano i nepisano pravo i daje prioritet dostojanstvu nad nekakvim sportskim uspehom, što je sasvim zdravo razmišljanje. taj akt je herojski utoliko što se mi sa njime identifikujemo jer eto u tom svetu ima neko da kaže nešto i za nas, da pokaže da smo smeli i ponositi - površno je, iva, što ti to ne uviđaš
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: