7 Pages « < 4 5 6 7 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Rat, vashe mishljenje

Devojka sa mesecom u očima
post Jan 6 2008, 01:55 AM
Post #101





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(Iva @ Jan 5 2008, 08:16 PM)
Ljubav prema otadžbini/domovini nije urođena, i to je činjenica. Fact.
*


Ja tebe ne razumem mellow.gif Jesu li tebi tvoji nametnuli ljubav prema otadzbini?

QUOTE(username @ Jan 5 2008, 09:12 PM)
po psihologiji i ko zna vec cemu su muskarci zastitnici, posao nam je da stitimo i pazimo na porodicu, a zene su dobre u majcinstvu
na to sam mislio
*


Da da. Uvek ste vi ovnovi predvodnici dry.gif. Sve ste vi glavni, a zena da chuva kucu i tako to. eto zato mi presednu deca. Ozbiljno razmishljam da li vredi imati ih. MIslim, radjajuci dete potpuno se predajesh i postajesh ono shta ljudi zovu domacicom, a to je shit.

QUOTE(The snorks @ Jan 5 2008, 09:14 PM)
Ovaj ko ti je to rekao?
To je cist muski sovinizam, "crnogorska filozofija"...
Nazovi to kako hoces ali ja se ne slazem sa tim  sleep.gif
*



cheers.gif

QUOTE(The snorks @ Jan 5 2008, 09:20 PM)
3.crnogorka je
*


lol.gif

QUOTE(username @ Jan 5 2008, 09:25 PM)
nisam mislio na: zena treba da cuti, kuva i doji, a muskarci ce da odlucuju
mislio sam da zene po psihologiji, hormonima ili sta vec imaju vece majcinstvo i bolje su u odgajanju dece, a muskarci, logicno, nisu bolje majke od zena  smile.gif
nisam mislio na nesto sovi ili femi nisticki
*



Evo, ja se javljam i prepushtam majchinstvo svakom mushkarcu koji to zeli. Budite i u tome bolji. Ako zena ni u chemu drugome ne moze da dominira, mislim da bi i to trebala da prepusti mushkarcu biggrin.gif. To shto smatrash da zena nije gluplja i da ne treba da sedi kod kuce to znachi da se prilagodjavash biggrin.gif hug.gif (btw mrzim hormone dry.gif sad.gif)

QUOTE(The snorks @ Jan 5 2008, 09:25 PM)
Pa dobro cinjenica je da su zene manje osetljivije na bol,ali da su u potpunosti izdrzljivije od muskaraca je totalna glupost!Kao i to da zena treba da sedi kuci i cuva decu   sleep.gif
*


cheers.gif again

QUOTE(username @ Jan 5 2008, 09:27 PM)
ni ja se ne slazem sa tim da zene treba da budu stalno u kuci i da rade kucne poslove, nisu nista ni gluplje ni gore od muskaraca
*



Lepo. Prevaspitacemo mi tebe biggrin.gif

QUOTE(maxydelanoche @ Jan 5 2008, 09:34 PM)
U praistoriji davno daaavno smo imali matrijarhat i tada je zena bila "gazda", onda je doslo dugaaacko vreme patrijarhanlo orijentizanog drustva. Usled naglog razvoja civilizacije u poslednjih vek, vek i po, pojavljuju se ozbiljne indikacije da nase drustvo postaje nesto izmedju - ravnopravnost izmedju polova.
*


Mushkarac je postao gospodar kada je otkriven plug, jer je bila neophodna snaga za upravljanje pomenutim. Patrijarhalno drushtvo je bilo shit sad.gif. Zene su morale da cute, a to se meni ne svidja ni malo, jer da sam rodjena pre nekoliko stotina godina cela moja buducnost bi bila udaja sa 15ak godina, radjanje dece i slushanje muza, a to nije fer crybaby.gif ali it's 21st centery biggrin.gif (mada kad malo bolje razmislim ni sada ne vidim da mi se smeshi neshto bolje, al ajde)

QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Jan 5 2008, 09:37 PM)
Pametno je skretati s teme obzirom da joj se otvara odredjena doza dinamicnosti i kvalitetne konstruktivne rasprave.
Inace, slazem se s Maxy oko patrijarhalnog ubedjenja - to je sve glupost. Mislim da sam vec pisao o tome, pogotovo kada se istice nasilje nad "slabijim". Inace, takodje, smesno mi je kada se neke zene trude da dokazuju kako su bolje od muskaraca i citav taj seksoloshki pristup drushtvu je nekako banalan... Ne znam sta vi mislite o tome?
*


Lako je tebi. NIsi zensko. Niko te ne smatra glupljim jer si zensko, niko ne zeli da gospodari tobom. Par meseci sam sedela sa dechkom koji je toliko prost i koji je kada pochnem malo brze da pricham sve presecao onim: "Cuti **** ** pas". To je zalosno. sad.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Jan 6 2008, 02:15 AM
Post #102





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Ne, zalosno je shto si naishla na takvog momka.
Cinjenica je da se svi razlikujemo, a ne mozes reci da zbog jednog (tog decka) ostali mushkarci smatraju zensku personu "glupom". Generalizovati mushku ili zensku populaciju na "ovo ili ono" spada u domen gluposti.
I ne, meni nije "lako" ali to ne znaci da je zenskim osobama "tesko" ili "teze" u odnosu na mushku populaciju. Svi smo ljudi i svi imamo razlicit pogled na svet s tim da je neko emotivniji, neko ne, s tim da je nekom stalo, nekom ne. Stoga postoji neshto shto nazivamo razumevanjem i ono je i u obliku komunikacije. ako je covek zeni sposoban da kaze "cuti **** you the dog", trebalo bi se zapitati koliki je njegov IQ ili pak kakav mu je pogled na zivot.
P.S. Kakvo crno gospodarenje? Ljudi nisu licna svojina, dammit - a mi ne zivimo u periodu monarhije ili ropstva.
P.S. 2 Nadji boljeg decka smile.gif ima ih, zaista.

Da dodam. Nadam se da nisi jedna od "Woman Domination" freakova koji teraju inat mushkom rodu zato shto se nalaze ugrozenima, tj. ostecenima. shto bih rek'o, Live and let die.

This post has been edited by c1k4_ml3kc3: Jan 6 2008, 02:18 AM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
username
post Jan 6 2008, 09:41 AM
Post #103





Group: Članovi
Joined: 29-September 07
Member No.: 684
Status: Bivši učenik MGa



e ovako:
1 ) pogresno sam se izrazio, nisam hteo da kazem da zene treba da rade kucne poslove (taj post je mnogo drugacije izgledao u mojoj glavi, ne znam sta mi bi pa onako ispade), nije `posao zena` da cute i kuvaju, peglaju. lose je sto samo zene to rade, a muskarci nece nista da im pomognu
2 )protiv sam toga da su zene gluplje ili neke takve stvari. protiv sam sovinizma, patrijarhata (kako se vec kaze), i tako tih stvari
3 )glupo je sto zene smatraju glupljim, i sto im daju manju platu samo zbog pola (to je tek glupo) mad.gif
4 )cuo sam, ne znam da li je tacno, da muskarci po psihologiji ili cemu vec, imaju potrebu da budu zastitnici ili tako nesto (to sam hteo da kazem!)
ako bas `ocete, deo toga sam video na seriji Law and order, ne znam koliko je to tacno
5 )za ono prilagodjavanje i prevaspitavanje vec mislim da zene nisu gore od muskaraca
QUOTE(sleeping beauty @ Jan 6 2008, 01:55 AM)
Par meseci sam sedela sa dechkom koji je toliko prost i koji je kada pochnem malo brze da pricham sve presecao onim: "Cuti **** ** pas". To je zalosno. sad.gif
*


6 )slazem se da je zalosno
7 )a, ovo za izdrzljivost kod zena: dobro, ne znam da li je tacno

This post has been edited by username: Jan 6 2008, 10:30 AM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jan 6 2008, 12:26 PM
Post #104





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Nemam vremena za čitati sve.. žurim na put; uglavnom, nije mi "nametnuta" ljubav prema domovini, već je STEČENA. Kužiš?
Je li tebi nametnut ponos? Nije, već je stečen. Kao i sve sekundarne emocije.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 6 2008, 04:17 PM
Post #105





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(SB)
Ja tebe ne razumem mellow.gif Jesu li tebi tvoji nametnuli ljubav prema otadzbini?


Da, znam da je Ivi upuceno. Pa nisu morali to da budu roditelji. Vec citava sredina u kojoj odrastas. Znaci, ti vidis kako ti zemlja propada, propada tvoj narod, a volis mnoge ljude oko sebe, koji su pripadnici tog istog naroda. Iii tako nekako, uglavnom, nije ti to u mozgu.

Da si odvojena od majke odmah po rodjenju i odvedena u Afriku, da li mislis da bi volela Srbiju? Da bi znala za Srbiju? Znaci, nije urodjeno. Mozda je steceno jos od malih mogu, pa se ne secas kad tacno, kao sto se ne secas vremena dok nisi jos hodala, pa ti se cini da to znas od rodjenja.


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post Jan 6 2008, 04:52 PM
Post #106





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



QUOTE(maxydelanoche @ Jan 6 2008, 04:17 PM)
QUOTE(SB)
Ja tebe ne razumem mellow.gif Jesu li tebi tvoji nametnuli ljubav prema otadzbini?

Da si odvojena od majke odmah po rodjenju i odvedena u Afriku, da li mislis da bi volela Srbiju? Da bi znala za Srbiju? Znaci, nije urodjeno. Mozda je steceno jos od malih mogu, pa se ne secas kad tacno, kao sto se ne secas vremena dok nisi jos hodala, pa ti se cini da to znas od rodjenja.
*



Slazem se sa tobom!

@SB sledece godine ces uciti psihologiju pa ce ti se neke stvari mozda malo razjasniti,trenutno mislim da nisi u pravu!

Po psihologiji neke stvari su nam urodjene,ali veci deo nase licnosti/sposobnosti zavisi od uticaja sredine!Najbolji primer za to su monozigotni blizanci koji imaju gotovo isti genetski kod ali su najcesce potpuno razliciti...Zasto?Upravo zbog tog uticaja sredine;cak i da se roditelji ophode na isti nacin prema oba blizanca,njima se od samog starta desavaju razlicite stvari koje uticu na razvoj njih kao licnosti sleep.gif

A i ako je ljubav prema otadzbini urodjena kako tvrdis, kako onda objasnjavas ljude koji su svojoj zemlji donosili samo zlo? A takvih primera ima u istoriji...

This post has been edited by The snorks: Jan 6 2008, 05:04 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 6 2008, 05:57 PM
Post #107





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE(snorks)
A i ako je ljubav prema otadzbini urodjena kako tvrdis, kako onda objasnjavas ljude koji su svojoj zemlji donosili samo zlo? A takvih primera ima u istoriji...


biggrin.gif To je bre bilo uvek iz najbolje namere, kako neee znaaas wink.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nostradamus
post Jan 6 2008, 07:10 PM
Post #108





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(maxydelanoche @ Jan 6 2008, 04:17 PM)
QUOTE(SB)
Ja tebe ne razumem mellow.gif Jesu li tebi tvoji nametnuli ljubav prema otadzbini?


Da, znam da je Ivi upuceno. Pa nisu morali to da budu roditelji. Vec citava sredina u kojoj odrastas. Znaci, ti vidis kako ti zemlja propada, propada tvoj narod, a volis mnoge ljude oko sebe, koji su pripadnici tog istog naroda. Iii tako nekako, uglavnom, nije ti to u mozgu.

Da si odvojena od majke odmah po rodjenju i odvedena u Afriku, da li mislis da bi volela Srbiju? Da bi znala za Srbiju? Znaci, nije urodjeno. Mozda je steceno jos od malih mogu, pa se ne secas kad tacno, kao sto se ne secas vremena dok nisi jos hodala, pa ti se cini da to znas od rodjenja.
*



Ali onda nijedna ljubav nije urodjena, jer i da te odvoje od majke i ti nikad ne cujes za nju, da li ces je voleti? Mislim postoje deca koja ne vole roditelje, roditelji koji ne vole decu, ali to su sve izuzeci koji nista ne pokazuju

This post has been edited by Nostradamus: Jan 6 2008, 07:11 PM


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 6 2008, 08:19 PM
Post #109





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



QUOTE
Ali onda nijedna ljubav nije urodjena, jer i da te odvoje od majke i ti nikad ne cujes za nju, da li ces je voleti?


Sta ti mislis? Nikada ne cuje za nju i ne zna ko je ona. Zanemarimo bes ako je u slucaju davanje bebe na usvajanje, pa kao sad nesto dete ljuto pa zbog toga ne voli majku, nego ono, stvarno. Sta, kao da sretne tu zenu posle 20 godina prepoznace da je to njegova majka? mellow.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nostradamus
post Jan 6 2008, 09:15 PM
Post #110





Group: Članovi
Joined: 5-November 07
From: Bg
Member No.: 747
Status: Bivši učenik MGa



Nece naravno, i siguran sam da je odgovor na pitanje: ne. Ali dosta ljudi je reklo da je ljubav prema roditeljima urodjena, ja sam samo hteo da kazem da tom logikom gledano nijedna ljubav nije urodjena.


--------------------
 (a,b) \sim (c,d) \Leftrightarrow (a - c) \in \mathbb{Z}  \wedge  (b - d) \in \mathbb{Z}

\mathbb{T}^2\equiv\mathbb{R}^2/\sim
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jan 6 2008, 09:17 PM
Post #111





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Jan 6 2008, 02:15 AM)
Ne, zalosno je shto si naishla na takvog momka.
P.S. 2 Nadji boljeg decka smile.gif ima ih, zaista.

Da dodam. Nadam se da nisi jedna od "Woman Domination" freakova koji teraju inat mushkom rodu zato shto se nalaze ugrozenima, tj. ostecenima. shto bih rek'o, Live and let die.
*


Ma ne teram inat, ali jednostavno, retki su momci koji me zadive i to su uglavnom oni mamini sinovi, andjelchici i jednostavno oni koje vi zovete mlakonjama.
PS To mi nije bio dechko. Samo smo zajedno sedeli. (iskreno, previshe je bio ruzan da bi i pomislila da bi mogao da bude moj dechko XD.gif).
PPS Znam da ima boljih momaka smile.gif

QUOTE(username @ Jan 6 2008, 09:41 AM)
e ovako:
1 ) pogresno sam se izrazio, nisam hteo da kazem da zene treba da rade kucne poslove (taj post je mnogo drugacije izgledao u mojoj glavi, ne znam sta mi bi pa onako ispade), nije `posao zena` da cute i kuvaju, peglaju. lose je sto samo zene to rade, a muskarci nece nista da im pomognu
2 )protiv sam toga da su zene gluplje ili neke takve stvari. protiv sam sovinizma, patrijarhata (kako se vec kaze), i tako tih stvari
3 )glupo je sto zene smatraju glupljim, i sto im daju manju platu samo zbog pola (to je tek glupo)  mad.gif
4 )cuo sam, ne znam da li je tacno, da muskarci po psihologiji ili cemu vec, imaju potrebu da budu zastitnici ili tako nesto (to sam hteo da kazem!)
ako bas `ocete, deo toga sam video na seriji Law and order, ne znam koliko je to tacno
5 )za ono prilagodjavanje i prevaspitavanje vec mislim da zene nisu gore od muskaraca
*


My friend, my friend biggrin.gif. Mislim da ti imash odlichne stavove biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (samo kad bi ih imali ovi u mom okruzenju sve bi bilo xtra sad.gif)
QUOTE(username @ Jan 6 2008, 09:41 AM)
6 )slazem se da je zalosno
*


Eh, a shta mislish zashto sad trpim sedenje u drugoj klupi? sad.gif XD.gif

QUOTE(The snorks @ Jan 6 2008, 04:52 PM)
Da si odvojena od majke odmah po rodjenju i odvedena u Afriku, da li mislis da bi volela Srbiju? Da bi znala za Srbiju? Znaci, nije urodjeno. Mozda je steceno jos od malih mogu, pa se ne secas kad tacno, kao sto se ne secas vremena dok nisi jos hodala, pa ti se cini da to znas od rodjenja.
*


Ma kako vi kazete. Moze biti urodjena, a moze biti i stechena, ja osecam ljubav prema ovoj jadnoj Srbiji.


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
The snorks
post Jan 7 2008, 12:44 PM
Post #112





Group: Članovi
Joined: 23-June 07
Member No.: 542
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Matf / II



Ok je to sto ti osecas, ali ta ljubav sigurno nije urodjena,vec stecena!
Ne kazem da su te roditelji primoravali da volis Srbiju,ali su ti sigurno pokazali kako se to radi licnim primerom.I ne samo roditelji vec i ljudi koji su ti bliski(npr. baba,deda,tetka...)

Jednostavno receno ljubav se uci,nije urodjena!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 7 2008, 04:54 PM
Post #113





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Dovoljno je reci ljubav se uci tongue.gif i niko se nije naucen rodio biggrin.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Jan 7 2008, 05:03 PM
Post #114





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



^ O5 ti i ljubav ruku pod jezik? XD.gif
Da ja ipak kucam ili...? Toplo mi je na rukama, cepao sam drva, zalozio pec hehe biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jan 7 2008, 05:04 PM
Post #115





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(The snorks @ Jan 7 2008, 12:44 PM)
Ok je to sto ti osecas, ali ta ljubav sigurno nije urodjena,vec stecena!
Ne kazem da su te roditelji primoravali da volis Srbiju,ali su ti sigurno pokazali kako se to radi licnim primerom.
*


Okej. No way! NIko meni ne mora da pokaze kako se voli rodjena zemlja dry.gif. Molim lepo sleep.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 7 2008, 07:25 PM
Post #116





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Ali, sustina je da ti volis svoju zemlju.

Ne samo zemlju, volis roditelje, volis porodicu, volis nekog decka... Zar je uopste vazno kako je stecena ta ljubav? Osim ako se bavis psihologijom!


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jan 7 2008, 11:47 PM
Post #117





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Slazem se.
Ovo nema nikakve veze sa ratom wacko.gif (pobegli smo od teme XD.gif)


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Jan 8 2008, 12:18 AM
Post #118





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Dakle rat. Jel' gledao neko Miss congeniality (Mis tajni agent, sa Sandrom Bulok): I stand for world's peace. lol.gif


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Jan 8 2008, 12:47 AM
Post #119





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



:|


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Jan 8 2008, 03:50 PM
Post #120





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



QUOTE(maxydelanoche @ Jan 8 2008, 12:18 AM)
Dakle rat. Jel' gledao neko Miss congeniality (Mis tajni agent, sa Sandrom Bulok): I stand for world's peace. lol.gif
*



Lol. Gledala ja. Sandra je zakon biggrin.gif.
Yeah. World peace ruleZ happy.gif


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: